MASTERSTUDIES

‏ جستجو کنید برنامه های کارشناسی ارشد را حفظ منابع طبیعی در اسپانیا 2021‏

مزایای کارشناسی ارشد فراتر از بهبود بالقوه درآمد خود را گسترش دهد. آنها می توانند شما را با مهارت های شخصی و حرفه ای ارائه برای سرعت بخشیدن به توسعه خود را. آنها همچنین فرصت را به خودتان افتراق از همسالان خود، که بسیاری از آنها خواهد شد مشابه در سطح و مدارک کارشناسی دارند.

مطالعات حفاظت از محیط زیست به بررسی تعامل میان ذخائر طبیعی و فعالیت های انسان به منظور یافتن راه هایی برای همزیستی پایدار می پردازد. دانشجویان می آموزند چگونه اوضاع زیست محیطی کنونی و سیر قهقرائی آن را تجزیه و تحلیل نمایند و به راه هایی دست پیدا کنند که به ترمیم و بهبود اکوسیستم بیانجامد.

اسپانیا (به اسپانیایی: España از) به اشتراک گذاری شبه جزیره ایبری با پرتغال در انتهای غربی از دریای مدیترانه یک کشور متنوع است. اسپانیا یک کشور عجیب و غریب در اروپا به دلیل ساکنان دوستانه خود و شیوه زندگی آرام در نظر گرفته. مدت زمان طبیعی برای دوره های دانشگاه در اسپانیا 4 سال، به جز پزشکی و درجه دو، که 6. شهرستانها مادرید و بارسلونا به خوبی شناخته شده در سراسر جهان برای غذاهای خود را، شب زنده داری پر جنب و جوش، و فرهنگ عامه و جشن در جهان مشهور می باشد.

‏ برترین های برنامه های کارشناسی ارشد را حفظ منابع طبیعی در اسپانیا 2021‏

1نتایج درحفظ منابع طبیعی, اسپانیا Filter

مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه در زمینه حفظ میراث فرهنگی

Universidad Complutense de Madrid
کارشناسی ارشد
سپتامبر 2021
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2 ترم ها
01 فوریه 2021
اسپانیایی
پردیس دانشگاهی

استاد آموزش پیشرفته و تخصصی را ارائه می دهد که امکان فعالیت حرفه ای در زمینه حفاظت از میراث را فراهم می کند. این دانش آموزان را آموزش می دهد تا برای حفاظت از مجموعه های میراث ...

اطلاعات بیشتر