Keystone logo

15 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات معماری حفاظت تاریخ 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات معماری
 • حفاظت تاریخ
رشته های تحصیلی
 • مطالعات معماری (15)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات معماری حفاظت تاریخ

  مدرک کارشناسی ارشد یک واحد تحصیلی برای دانشجویان در سطح تدریجی است. دانش آموزانی که دنبال برنامه می شوند، توانایی گسترش دانش خود را برای پیشرفت حرفه خود و یا آماده شدن برای برنامه های دکترا دارند. تکمیل یک برنامه معمولا یک تا دو سال طول می کشد.

  یک استاد در زمینه حفاظت تاریخی چیست؟ این برنامه ها یک مطالعه کامل از تاریخ، حفاظت از ساختمان ها و مصنوعات و اهمیت اجتماعی و اقتصادی حفاظت در یک حوزه بزرگتر را ارائه می دهد. مباحث دوره ممکن است شامل یک نگاه فنی به بازرسی و بازسازی معماری، تحقیق مفهومی و تحلیلی از تاثیر حفاظت، فرهنگ اروپا و میراث و قوانین بازسازی شهری باشد. دانش آموزان فرصت دارند تا زمینه ای قوی از دانش اجتماعی و تاریخی را به کار گیرند تا مهارت های به دست آمده برای مداخله توانبخشی را به کار گیرند.

  تکمیل مدرک کارشناسی ارشد می تواند دانش آموزان را با بسیاری از مهارت های ارزشمند و قابل فروش آموزش دهد. یادگیری روشهای تحقیق کارآمد، درک نحوه ارتباط و مشورت به عنوان یک متخصص در زمینه و توانایی برنامه ریزی و سازماندهی پروژه ها می تواند به دانش آموزانی که برای پرداخت موقعیت های بالاتر یا ادامه تحصیل مشغول هستند، سود برساند.

  هزینه شروع یک برنامه ممکن است بسته به موقعیت مکانی و مدت دوره هر سازمان متفاوت باشد. دانش آموزان آینده باید برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها و الزامات با مدارس خاص تماس بگیرند.

  کارشناسی ارشد در حفاظت تاریخی فرصتی منحصر به فرد برای دانش آموزان برای تبدیل شدن به کارشناسان در زمینه تخصصی است. فارغ التحصیلان می توانند انتظار داشته باشند انواع حرفه ای بالقوه از جمله محققان در بخش های عمومی و خصوصی، مورخان، مشاوران حفظ، مدیران پروژه های حفاظت، برنامه ریزان حفاظت و طراحی، مدیران توسعه، بایگانی سازندگان، مربیان، هماهنگ کنندگان رویداد، تکنسین های کتابخانه، متخصصان منابع طبیعی و معلمان

  دوره های آنلاین، برنامه زمانبندی و گزینه های بین المللی برای دانشجویان در دسترس هستند. برای شروع، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.