Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 40 درجه های کارشناسی ارشد که در حسابرسی 2023

40 کارشناسی ارشد برنامه ها که در حسابرسی 2023

بررسی اجمالی

حسابرسی یک منطقه هسته از نظم و انضباط حسابداری (همچنین با برنامه های کاربردی در زمینه های مدیریت کیفیت، انرژی و مدیریت آب، حفاظت و مدیریت پروژه) خرید و فروش با ارزیابی شرکت، پروژه، محصول و یا سازمان است. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در برنامه های حسابرسی خواهد شد دانش و مهارت ضروری بنیاد به کار تجزیه و تحلیل حساب، سیستم و یا افراد در بخش دولتی و یا خصوصی. نظری و عملی دانش القا در کارشناسی ارشد برنامه حسابرسی امروز در اقتصاد جهانی فعلی، که در آن ارزیابی دقیق و ارتباطات باز نقش مهمی ایفا می کند به ویژه مربوطه.

استاد در برنامه های حسابرسی موجود در دانشگاه ها و مدارس کسب و کار در فرانسه، آلمان، ایسلند، لوکزامبورگ، مراکش، اسپانیا و سوئد هستند.برنامه به طور معمول یکی از آخرین به دو سال و اغلب به اوج رسیدن در یک پروژه پایان نامه که نشان می دهد درک دانش آموز 'بازدید کنندگان از مواد هسته ای و توانایی برای انجام تکنیک های حسابرسی موثر است. برنامه ممکن است در انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی و یا زبان جهان دیگر ارائه شده، بنابراین مهارت در زبان آموزش ضروری است. دانشگاه ها و موسسات نیز نیاز دارند که متقاضیان به استاد در برنامه های حسابرسی نیز کارشناسی یا معادل درجه، که ممکن است نیاز به در یک رشته مرتبط (مانند کسب و کار، امور مالی، حسابداری، مدیریت و یا دیگر) داشته باشد.

اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد چگونه شما می توانید کارشناسی ارشد در حسابرسی کسب و گام بعدی خود را به سمت حرفه ای پاداش هستند، به سادگی پایین کلیک کنید و به بیشتر بخوانید، امروز!

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات اقتصادی
 • حسابرسی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات اقتصادی (40)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه