Keystone logo

43 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات اقتصادی حسابداری حسابداری مدیریت 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات اقتصادی
  • حسابداری
  • حسابداری
  • حسابداری مدیریت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (43)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات اقتصادی حسابداری حسابداری مدیریت

کسب مدرک در حسابداری می توانید هر دانش آموز به سمت حرفه ای پر سود در امور مالی راه اندازی. در حالی که مدرک کارشناسی می تواند شما را به خوبی در راه خود را دریافت کنید، استاد در حسابداری مدیریت می توانید آهنگ های شرکت ها و دولت های شغلی که دانش مالی فارغ التحصیلان به انواع استفاده های باز.

کارشناسی ارشد در حسابداری مدیریت چیست؟ این برنامه درجه طول می کشد یک رویکرد بیشتر متمرکز به حسابداری به منظور برای دانش آموزان به سنگ تیز کردن مهارت های تامین مالی خود را. رشته اغلب شامل مطالعه عمیق از مالیات، حسابرسی، سیستمهای اطلاعاتی حسابداری، امور مالی شرکت ها، و حسابداری مدیریتی. دانش آموزان معمولا نیاز به مدرک کارشناسی در رشته ای مربوط مطالعه قبل از قبول به چنین برنامه ای به پایان رسید. این حدود دو سال طول می کشد تا کامل این نوع از درجه.

حسابداری یکی از سریع ترین زمینه های حرفه ای در حال رشد در جهان است.هستند بسیاری از مزایای به کسب یک مدرک پیشرفته در این زمینه مطالعه، از جمله این که برخی از برنامه های حسابداری ممکن است شما را در درآمد CPA خود و یا گواهی سازمان سیا برای کمک به شما در پیدا کردن اشتغال پس از فارغ التحصیلی کمک به وجود دارد. کارفرمایان نیز ممکن است متقاضیان با درجه های پیشرفته به نفع.

هزینه تحصیل برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد در حسابداری مدیریت متفاوت است به طور گسترده ای بسته به موسسه و حتی کشور از مطالعه. دانش آموزان باید برنامه خوبی به منظور درک چه نوع هزینه های درگیر هستند تحقیق.

اخذ کارشناسی ارشد در حسابداری مدیریت بهتر برای حسابداری در کسب و کار و دولت آماده فارغ التحصیلان. فرصت های شغلی با سازمان های دولتی و یا شرکت های بزرگ ممکن است امکان پذیر است. شغل مربوط به این درجه اغلب شامل مدیریت دارایی، تجزیه و تحلیل عملکرد، بودجه بندی، تجزیه و تحلیل هزینه، و بیشتر. این روزها، بسیاری از کارفرمایان نیاز حسابداران خود را به حداقل مدرک کارشناسی ارشد قبل از استخدام نگه دارید.

دانشجویان معمولا می توانند برای چنین برنامه ای آنلاین اعمال می شود. قبل از اعمال، دانش آموزان به طور معمول مورد نیاز مدرک کارشناسی در یک رشته مرتبط به دست آورده اند. رونوشت و مصاحبه نیز ممکن است لازم باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.