Keystone logo

11 کارشناسی ارشد برنامه ها که در جغرافیای سیاسی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • علوم اجتماعی
 • علوم سیاسی
 • جغرافیای سیاسی
رشته های تحصیلی
 • علوم اجتماعی (11)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در جغرافیای سیاسی

  بدست آوردن مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموزان را قادر می سازد تا درک خود را از موضوع مورد نظر فراتر از آنچه مدرک لیسانس می آموزند، افزایش دهد. این درجه فراهم می کند ابزار لازم برای مطالعه عمیق در مورد موضوع خاص و می تواند منجر به پرداخت حرفه ای از حرفه ای تر از فارغ التحصیلان خواهد بود بدون استاد.

  استاد در ژئوپلیتیک چیست؟ این برنامه ها درک دانش آموزان از سیاست های بین المللی، جغرافیا، جوامع منطقه ای و درگیری متقابل بین این عناصر را بیشتر می کند. هدف از انجام کارهای معمول این است که دانش آموزان را درمورد پویایی بین نیروهای اقتصادی، اجتماعی و سیاسی جهانی آموزش دهند. علاوه بر این، برنامه های ژئوپلیتیک به دانشجویان کمک می کند تا بدانند که چگونه سیاست ها، اقتصاد و جوامع در برخی مناطق بر کشورهای در سراسر جهان تاثیر می گذارد. دوره های این برنامه ها ممکن است در مناطق خاص جهان، نظریه های ژئوپولیتیکی فعلی و سایر موضوعات تمرکز داشته باشد.

  یک استاد در زمینه ژئوپلیتیک می تواند به فارغ التحصیلان کمک کند که ما را در دنیای پیچیده و به طور فزاینده ای جهانی شدن حرکت دهند. دانش آموزان یاد می گیرند جهان را از دیدگاه های مختلف درک کنند، که می تواند در هر حرفه ای ضروری باشد. علاوه بر این، دانش آموزان اغلب از این برنامه ها با مهارت های تحقیق و مهارت های مدیریت زمان، فارغ التحصیل می شوند.

  دانش آموزان ممکن است برای یک استاد در زمینه ژئوپلیتیک نرخ های مختلفی بپردازند. هزینه دقیق چنین درجه ای ممکن است بسته به مکان مدرسه، جایی که دانشجو زندگی می کند، و نرخ تحصیلات مدرسه متفاوت باشد. دانش آموزان آینده نگر باید با هر مدرسه بررسی کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد قیمت برنامه ها کسب کنند.

  فارغ التحصیلان با استاد در ژئوپلیتیک می توانند در سازمان های شرکت های بزرگ، دولتی و غیر انتفاعی کار کنند. بسیاری از فارغ التحصیلان برای پر کردن پست های مدیریت ارشد در نهادهای جهانی می روند. برای برخی از فارغ التحصیلان، این به معنی کار دیپلمات ها در سازمان ملل یا اتحادیه های اروپا است. فارغ التحصیلان دیگر می توانند به عنوان مدیران و مدیران شرکت هایی با قوانین بین المللی، صادرات و دیگر نیروهای ژئوپولیتیک کار کنند. علاوه بر این، افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد در این زمینه می توانند غیر انتفاعی هایی که در کشورهای جنگ زده کمک می کنند را مدیریت کنند.

  دانش آموزان می توانند این برنامه ها را در جوامع خود، به صورت آنلاین یا به عنوان بخشی از یک برنامه تحصیلی در خارج از کشور، تکمیل کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.