Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 17 درجه های کارشناسی ارشد که در جغرافیای انسانی 2023

17 کارشناسی ارشد برنامه ها که در جغرافیای انسانی 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد درجه پیشرفته است که بر اساس اطلاعاتی که در مطالعات کارشناسی ایجاد شده است. هدف از برنامه های کارشناسی ارشد مانند این یکی است که توسعه مهارت های تخصصی در زمینه های ذاتی خاصی را ارائه دهد که دانش آموزان می توانند فرصت های جدید را از لحاظ تحصیلی و حرفه ای دنبال کنند.

استاد در جغرافیای انسانی چیست؟ این درجه است که بر مطالعه جنبش انسان و تراکم جمعیت در سراسر جهان تمرکز دارد. دوره های جغرافیای انسانی تمایل به پوشش مسائل عمده تدارکاتی دارند که بر چندین کشور تأثیر می گذارد، از نیازهای منابع به مرزها و مرزها. بعضی از برنامه ها به طور خاص در مطالعات مرزی تخصص دارند، اما حتی برای کسانی که دید گسترده ای دارند، این موضوع زیربنایی ستون فقرات درجه را تشکیل می دهد.

دانش آموزان می توانند درک مدل های مقیاس بزرگ جنبش انسان را از طریق مطالعه مدل سازی آماری و مستند سازی انضباطی داده ها بدست آورند. این درک نیز ممکن است به دانش آموزان کمک کند تا بینش در مورد سیاست ها و اثرات آنها را بهبود بخشد، و آنها را بهتر به نقش هایی که بعد از فارغ التحصیلی می روند، مناسب سازند. آنها همچنین می توانند مهارت های سازمان را در حین تسلط بر دانش درجه اصلی خود بدست آورند.

هزینه های تحصیلات تکمیلی در این رشته با توجه به مکان و نوع مدرسه مورد نظر تغییر می کند. به همین دلیل است که مدل های مالی برای موسسات آموزش عالی در کشور ها متفاوت است، بنابراین شما به تحقیقات خاص نیاز خواهید داشت.

فارغ التحصیلان جغرافیای انسانی تقاضا برای موقعیت به عنوان تحلیلگران جغرافیایی هستند، جمع آوری داده ها از پروژه های تحقیقاتی مختلف متن باز برای ایجاد و به روز رسانی سیستم های نقشه برداری جهانی. آنها همچنین برای دستیابی به سمت مدیران پروژه، توسعه و پالایش محصولات ژئوتکستیک در بخش تولید تلاش می کنند. به تازگی، جغرافیای انسانی به عنوان یکی از زمینه های تحقیق برای نمایندگان فروش دارو نیز تبدیل شده است.

مدارس آنلاین ارائه این برنامه های تحصیلی گسترده و آسان برای پیدا کردن. فقط کمی تحقیق می کند برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم طبیعی
  • علوم جغرافیا
  • جغرافیای انسانی
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (17)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه