Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 56 درجه های کارشناسی ارشد که در جرم شناسی 2023

56 کارشناسی ارشد برنامه ها که در جرم شناسی 2023

بررسی اجمالی

بسیاری از دانشآموزان میخواهند که دانش تخصصی در مورد زمینه شغلی خود را که مدرک کارشناسی ارشد را ارائه می دهند داشته باشد. برای هر کسی که مدرک لیسانس را به دست آورده است، این نوع برنامه می تواند دانشجویان را برای مشاغل متنوع و با هزینه بالا پرداخت کند.

استاد در جرم شناسی چیست؟ طراحی شده برای دانش آموزان درک جامع از سیستم عدالت کیفری، این نوع برنامه ها موضوعات مختلفی نظیر پزشکی قانونی و روانشناسی جنایی را پوشش می دهد. دانش آموزان ممکن است یاد بگیرند که چگونه به طور موثر تحقیق برای کشف زمینه های مخفیانه جنایی، یا آنها می توانند طبقات را در امنیت بگیرند. هر دوره دانشآموزان را در مورد جرم و جنایت، دانشآموزان را از اینکه چگونه یک جنایتکار به تاریخ قوانین فکر میکند، میگذارد.

وقتی که در یک برنامه کارشناسی ارشد جرم شناسی ثبت نام می کنید، دانش آموزان ممکن است مهارت های مختلفی را در اختیار دانش آموزان قرار دهند که می توانند به آنها در حرفه و زندگی شخصی کمک کنند. مهارت های تحقیقاتی و تحلیلی می تواند به تبلیغات و حتی افزایش حقوق بازنشستگی منجر شود، در حالی که مهارت های تفکر انتقادی می تواند به دانش آموزان در محل کار یا در خانه کمک کند.

قیمت یک مدرک کارشناسی ارشد بین مدارس متفاوت است، زیرا هر یک هزینه و هزینه تحصیل خود را دارد. عواملی مانند چقدر برنامه طول می کشد تا تکمیل شود و آیا دوره ها در محوطه دانشگاه و یا آنلاین نیز گرفته می شود یا خیر.

دانش آموزانی که یک استاد در زمینه جرم شناسی دارند، می توانند به انواع مختلفی از مشاغل جالب دسترسی یابند تا کسی که تنها دارای مدرک لیسانس باشد. افرادی که دارای این نوع پس زمینه هستند ممکن است تصمیم به کار در اجرای قانون به عنوان یک افسر پلیس یا کارآگاهی انتخاب کنند یا می توانند در پشت صحنه به عنوان یک محقق یا مشاور قانونی کار کنند. برخی ممکن است از سخنرانی و تدریس این مطالب برای دانشجویان آینده لذت ببرند. پس زمینه جرم شناسی نیز می تواند یک دانش آموز را به کار در امنیت واگذار کند.

از آنجا که دانشگاه ها متوجه شده اند که بسیاری از دانش آموزانی که در برنامه کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل هستند، مشاغل را شگفت زده می کنند، بسیاری از مدارس شروع به ارائه کلاس های آنلاین کرده اند تا انعطاف پذیری بیشتری را برای دانش آموزان فراهم کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق جزا
  • جرم شناسی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (56)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه