Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 8 درجه های کارشناسی ارشد که در جانورشناسی 2023

8 کارشناسی ارشد برنامه ها که در جانورشناسی 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد در رشته های پیشرفته است که پس از فارغ التحصیلی از دوره کارشناسی دنبال شود. این یک راه برای افتراق دانش آموزان از همسالان خود که ممکن است شرایط مشابه اما تنها آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی است. استاد در جانورشناسی / علوم دامی بر روی همه چیز مربوط به حیوانات متمرکز و آماده کردن دانش آموزان برای انواع فرصت های شغلی.

کارشناسی ارشد در جانورشناسی / علوم دامی چیست؟ این درجه یک انتخاب خوب برای کسانی که در مورد سلامت و عملکرد انواع حیوانات مراقبت است. برنامه های نمونه عبارتند دوره در مناطق مشخصات مانند حیوانات برای همدم و ورزشی، حیوانات مزرعه، رفتار حیوانات، مسکن و رفاه، مدیریت حیوانات و تغذیه، بهداشت دام و دارو، و ژنتیک حیوانی و پرورش. اکثر برنامه های با سگ، گربه، اسب، گوشت گاو و گاو شیری، گوسفند، خوک، گوزن شمالی، مرغ، بز و کار خواهد کرد، اگر چه دوره های خاص ممکن است در گونه های دیگر تمرکز می کنند.

سود اصلی در جانورشناسی / علوم دامی در تعدادی از راه های مفید است. آن را می دهد فارغ التحصیلان یک مزیت رقابتی و بهبود بالقوه درآمد خود را. همچنین آنها را فراهم می کند با مهارت هر دو حرفه ای و شخصی است که می تواند در طول زندگی خود استفاده می شود، مانند تجزیه و تحلیل و حل مسائل و توجه به نیازهای هر دو حیوانات و جامعه است.

هستند بسیاری از دانشگاه های بین المللی است که از این فرصت برای کسب استاد در جانورشناسی / علوم دامی ارائه وجود دارد. از آنجا که هر برنامه در طول مدت و دوره های خاص متفاوت است، هزینه های متفاوت نیز هست. هنگامی که شما محدود کردن جستجوی خود، با مدرسه تماس بگیرید به طور مستقیم برای پیدا کردن آنچه هزینه های درگیر هستند.

هستند بسیاری از فرصتهای شغلی موجود برای کسانی که با استاد در جانورشناسی / علوم دامی وجود دارد. فارغ التحصیلان برای یک حرفه ای در تحقیقات در بسیاری از مناطق آماده شده است. آنها همچنین می توانند در ارزیابی، مشاوره، توسعه محصول، آموزش، و روزنامه نگاری کار می کنند.

اگر کسب مدرک آنلاین ترجیح داده است، با مدرسه خود را چک کنید تا ببینید که چه ارائه شده است. بسیاری از برنامه های ارائه آموزش از راه دور برای همه یا تعدادی از دروس. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم طبیعی
  • زیست شناسی
  • جانورشناسی
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه