Keystone logo

17 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات فن آوری تکنولوژی کامپیوتر 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات فن آوری
 • تکنولوژی کامپیوتر
رشته های تحصیلی
 • مطالعات فن آوری (17)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات فن آوری تکنولوژی کامپیوتر

  اخذ مدرک کارشناسی ارشد روند به چالش کشیدن و با ارزش است. این درجه پیشرفته به طور معمول نیاز یک یا دو سال از مطالعات فراتر از یک مدرک لیسانس. فارغ التحصیل، دانش آموزان معمولا باید یک پروژه نهایی که نشان می دهد مهارت متخصص مطالبی با موضوع کامل است.

  یک استاد در تکنولوژی کامپیوتر چیست؟ این برنامه ها افزایش درک دانش آموز از سخت افزار کامپیوتر و نرم افزار. دانش آموزان به استفاده از فن آوری به عنوان ابزاری برای کنترل اطلاعات و بهبود نتایج. فارغ التحصیلان همچنین راه های جدید برای انطباق دانش خود را به صنعت کامپیوتر سرعت در حال تغییر یاد بگیرند. فراتر از توانایی های فنی، این متخصصان یاد بگیرند که به تیم های دیگر منجر شود از حرفه ای با تکنولوژی کم تجربه. موضوعات مطرح شده اغلب شامل مهندسی، شبکه ها و امنیت سایبری.

  دانش آموزان قطعا بهبود مهارت های فنی خود را در یک برنامه تکنولوژی کامپیوتر، اما آنها نیز یاد بگیرند که چگونه به درخواست کسانی که مهارت در نقش رهبری.آنها ممکن است توانایی های ارتباطی بهتر و تکنیک های مدیریت پروژه را توسعه دهد. آنها همچنین ممکن است قادر به درک نیازهای کسب و کار و توسعه روش های است که پیاده سازی تکنولوژی سریع تر و کارآمد باشد.

  هزینه های از این برنامه ها می تواند متفاوت باشد. کسانی که علاقه مند باید پذیرش دانشکده های دانشگاه های آنها با توجه به تماس بگیرید. آن را برای دانشجویان به بودجه برای سفر و هزینه های زندگی نیز مهم است.

  پس از اتمام کارشناسی ارشد در فناوری کامپیوتر، فارغ التحصیلان دارای بسیاری از گزینه های شغلی موجود به آنها در طراحی صنعت فن آوری و تست سیستم های اطلاعات کامپیوتر جدید است. آنها همچنین ممکن است اشتغال با سازمان های بزرگ به عنوان فناوری اطلاعات مدیران یا رهبران پروژه پیدا کنید. برخی از کار به عنوان مشاور یا حتی به کسب و کار برای خود به عنوان توسعه دهندگان مستقل. همچنین ممکن است که در نهایت در آموزش و پرورش کار و آموزش نسل بعدی از کارشناسان تکنولوژی کامپیوتر است.

  بسیاری از برنامه های بسیار عالی در دسترس برای انتخاب وجود دارد، و دانش آموزان باید دانشگاه های آنلاین در نظر بگیرید. فرمت یادگیری انعطاف پذیر مناسب برای دانش آموزان بین المللی و یا کسانی که زمان و یا تدارکات محدودیت است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.