Keystone logo

48 کارشناسی ارشد برنامه ها که در توسعه تولید محصول 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی تولید
  • توسعه تولید محصول
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (48)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در توسعه تولید محصول

برای کسانی که می خواهند به در خط مقدم طراحی و نوآوری است، استاد در توسعه محصول ارائه می دهد مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در امروز 'بازدید کنندگان با تکنولوژی بالا جهان است. با استفاده از این درجه، دانش آموزان هر دو مهارت های فنی و کسب و کار لازم برای ارشد رهبری در زمینه های فن آوری یاد بگیرند.

کارشناسی ارشد در توسعه محصول چیست؟ استاد در محصولات مهندسی جفت توسعه دانش با مهارت های مدیریت. مدارک تحصیلی به طور کلی یک تا دو سال طول بکشد، بسته به نوع برنامه و سرعت مطالعه. ترم می تواند استراتژی طراحی، اصول مدیریت، توسعه لاغر، سیستم های سازمانی، تحقیقات بازار، بازاریابی محصول و کسب و کار و امور مالی شامل. با یکپارچه سازی بنیاد آموزشی با دست در تحقیق و بهترین شیوه های صنعتی، دانش آموزان آماده به رهبری طراحی و توسعه محصولات جدید است.

استاد در توسعه محصول می دهد حرفه ای فن آوری لبه در یک میدان رقابتی است.دانشجویان برنامه آماده برای رهبری گروه های مختلف حرفه ای فن آوری در حل مشکلات و در حال توسعه راه حل های نوآورانه و محصولات را ترک کنند.

هزینه برای کارشناسی ارشد توسعه محصول به طور گسترده ای متفاوت است. دانش آموزان آینده نگر باید با برنامه های خاص آنها علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد هزینه ها و گزینه های برای مطالعه هستند تیک بزنید.

دانش آموختگان با استاد در توسعه محصول را می توان به نقش رهبری ارشد تکنولوژی در طیف گسترده ای از صنایع گام. از بانک ها به شرکت های توسعه نرم افزار، کسب و کار نیاز حرفه ای با هر دو مهارت های فنی و زرنگ و دانا کسب و کار منجر به تحقیق و توسعه. با درجه کارشناسی ارشد در توسعه محصول، دانش آموزان انتخاب حرفه ای فراوان است. این که آیا شما تمام وقت حرفه ای فن آوری که می خواهد برای برداشتن قدم بعدی در نردبان شغلی یا یک مهندس امید برای یادگیری مهارت های مدیریت موثر را برای رهبری یک تیم هستند، کارشناسی ارشد در توسعه محصول می تواند باز کردن فرصت های جدید.

با تمام وقت، پاره وقت، و گزینه های آنلاین در دسترس هر دو سطح ملی و بین المللی، یک برنامه طراحی شده به تناسب هر برنامه وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.