TAHSILATEARSHAD.COM

‏ مروری بر تمامی 3‏ درجه کارشناسی ارشد را دوره های کارشناسی ارشد توسعه اموال پاره وقت

کارشناسی ارشد به تکمیل یکی از برنامه های تحصیلی ارشد اشاره دارد که دانشجویان را در جهت ارتقای دانش خود در یک حوزه خاص و یا پیشرفت در کار و حرفه خود آماده می سازد. بیشتر کارشناسی های ارشد از سوی دانشگاههای دولتی یا ایالتی ارائه می شوند.

توسعه املاک می تواند راهی برای متخصصان حرفه ای در شغل های مشابه فراهم کند تا بتوانند آموزش های خود را گسترش دهند و فرصت های خود را افزایش دهند. افرادی با زمینه های مهندسی، معماری، ساخت و ساز و امور مالی نمونه هایی از کسانی هستند که می توانند از این برنامه بهره مند شوند.

‏ برنامه ارشد را توسعه اموال پاره وقت

3نتایج درتوسعه اموال Filter

Master of Property Development

University of Technology Sydney
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1.5 - 3 سال ها ژانویه 2020 استرالیا سیدنی + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد توسعه املاک و مدیریت پروژه

University of Technology Sydney
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 2 - 4 سال ها ژانویه 2020 استرالیا سیدنی + {تعداد} بیشتر

این دوره برای هر دو کارکنان مدیریت اموال و پروژه و فارغ التحصیلان در زمینه های مرتبط است که مایل به گسترش مهارت و تخصص خود در توسعه املاک و مدیریت پروژه هستند. فارغ التحصیلان تعهد به حرفه ای بودن در بخش مالکیت و مدیریت پروژه دارند.

استاد توسعه و سرمایه گذاری

University of Technology Sydney
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 2 - 4 سال ها ژانویه 2020 استرالیا سیدنی + {تعداد} بیشتر

این دوره برای سرمایه گذاران سرمایه گذاری املاک و مستغلات و فارغ التحصیلان در رشته های مرتبط طراحی می شود که مایلند مهارت و تخصص خود را در زمینه توسعه و سرمایه گذاری اموال افزایش دهند. فارغ التحصیلان تعهد به حرفه ای بودن در بخش های سرمایه گذاری املاک و مستغلات دارند.