Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 24 درجه های کارشناسی ارشد که در ترجمه شفاهی 2023

24 کارشناسی ارشد برنامه ها که در ترجمه شفاهی 2023

overview

به طور کلی نیاز به حدود دو سال برای به دست آوردن، مدرک کارشناسی ارشد راه برای یک دانش آموز به دست آوردن دانش پیشرفته از رشته انتخابی خود است. این نوع از درجه آمادگی بسیار خوبی برای هر یک شغل دانشگاهی بیشتر و یا محل کار حرفه ای است و در تعدادی از موضوعات مختلف در دسترس است.

فقط آنچه یک استاد در تفسیر است؟ این نوع از برنامه در مورد چگونه یک زبان به دیگری را در طول نمونه از ارتباط بین فردی ترجمه متمرکز است. در حالی که ترجمه می توانید به انواع فرآیندهای، از جمله کار انجام شده با کلمه نوشته شده مراجعه، مطالعه تفسیر است که معمولا به تعامل در زمان واقعی بین افرادی که زبان مختلف صحبت می محدود شده است. دانش آموزان ممکن است در مورد تکنیک های تفسیر و بهترین شیوه و همچنین مهارت های ارتباطات عمومی یاد بگیرند. علاوه بر این، آنها ممکن است یک مطالعه عمیق از زبان انتخاب شده خود را به منظور پیگیری به منظور بهبود توانایی های خود.

برنامه های مانند این می تواند کمک به دانش آموزان مهارت های مهم است که می توانید آنها را در محل کار بهره مند شوند، مانند ارتباط روشن و تعامل بین فردی موثر به دست آوردن. علاوه بر این، دانش آموزان ممکن است قادر به بهبود مهارت های زبان خارجی خود.

هزینه مدرک کارشناسی ارشد در تفسیر بر روی تعدادی از عوامل مختلف بستگی دارد. دانش آموزان باید مطمئن شوید که به مدرسه انتخاب خود را مستقیما به طوری که آنها می توانند دریافت دقیق، تا به روز اطلاعات در برنامه های که در آن آنها می خواهم به ثبت نام.

کسانی که مدرک کارشناسی ارشد در تفسیر کامل اغلب در رفتن به عنوان مترجم کار می کنند، کمک به مردم در سراسر جهان با ارتباطات در زبان های خارجی. آنها ممکن است برای شرکت اخبار کسب و کار، سازمان های غیردولتی، سازمان های دولتی، و یا دیگر سازمان ها در سراسر زندگی حرفه ای خود کار می کنند. علاوه بر این، کسانی که با مدرک لیسانس در رشته تفسیر نیز ممکن است قادر به به عنوان مترجم، تحلیلگران زبان، و یا حتی مربیان باشد.

اگر شما علاقه مند در کسب یکی از این درجه، در حال حاضر زمان برای شروع است. فقط برای برنامه خود را در زیر جستجو و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

read_more

filters

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • مطالعات زبان
  • ترجمه شفاهی
fields_of_study
  • مطالعات علوم انسانی (24)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format