Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 23 درجه های کارشناسی ارشد که در تجارت مد 2023

23 کارشناسی ارشد برنامه ها که در تجارت مد 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد می تواند فرصت های شغلی دانشجویان را که به برنامه می آیند گسترش دهد. کسانی که مایل به دنبال مسیرهای حرفه ای خاص یا تحصیلات دکترا هستند، ممکن است به مدرک کارشناسی ارشد نیاز داشته باشند.

استاد در مد کسب و کار چیست؟ در مورد کسب و کار لوکس و مد با مدیریت برند و نوآوری طراحی با این برنامه تحصیلی آشنا شوید. برخی از دوره ها به طور خاص به روزنامه نگاری، رسانه، مدیریت و / یا فن آوری اختصاص دارد. شرکت کنندگان در برنامه می توانند مسیر دوره خاص خود را در میان برنامه های ارائه شده انتخاب کنند و سپس دوره کار خود را با آنها هماهنگ کنند. در مورد تمام جنبه های صنعت از نام تجاری و رسانه ها تا فن آوری و محصولات با کیفیت آشنا شوید. معمولا، دوره کار را می توان در یک سال در سه یا چهار دوره کامل تکمیل کرد.

این برنامه ها دانشجویان را تشویق می کند تا در مورد مسائل و تحولات صنعت مد، به روز شوند. مهارت های ارتباطی موثر و تفکر انتقادی می تواند فراتر از دوره کار و تمام جنبه های زندگی دانشجویان گسترش یابد. این مهارت ها به دانشمندان اجازه می دهد تا در زمینه های خود و زندگی شخصی خود در جریان باشند.

برای تعیین هزینه دقیق این برنامه، گزینه هایی را که می توانید تشخیص دهید کدام برنامه و دانشگاه مناسب ترین بودجه شخصی شما است را بررسی کنید. تماس با مدارس برای اطلاعات در مورد بورس تحصیلی، کمک های مالی و دیگر انواع کمک های مالی نیز.

استاد مد کسب و کار می تواند درهای فرصت های جدید در صنعت مد را باز کند. دانش آموزان مسیرهای شغلی را در مد روزنامه نگاری مد، مدیریت برند لوکس و مد، تجارت رسانه ای، خرده فروشی لوکس، تبلیغات و بسیاری دیگر دنبال کرده اند. علاوه بر این، با توجه به جوامع به طور فزاینده ای جهانی و تعامل در بازارهای جهانی، بسیاری از شرکت ها تغییر یافته اند تا فرصت های جدید شغلی برای ساختن نام تجاری خود و افزایش سهم بازار خود ایجاد کنند. با چشم انداز در حال تغییر مد صنعت، فرصت برای موقعیت شغلی منحصر به فرد با استفاده از این مهارت ها در حال افزایش است.

یک مدرک تحصیلی به صورت آنلاین یا به صورت فیزیکی به یکی از چندین دانشگاه که این برنامه ها را در سراسر جهان ارائه می دهند، مراجعه کنید. برای شروع فرایند، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مد
 • تجارت مد
رشته های تحصیلی
 • مد (23)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه