Keystone logo

18 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی تاریخ تاریخ معاصر 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • تاریخ
  • تاریخ معاصر
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (18)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی تاریخ تاریخ معاصر

دوره های کارشناسی ارشد برای دانش آموزانی که مدرک لیسانس خود را در رشته مرتبط را تکمیل کرده اند در دسترس هستند. کسانی که ثبت نام کرده اکتشاف مباحث نظری دقیق و به چالش کشیده نشان دادن شایستگی با دوره خود. این برنامه ها به طور معمول نیاز دو سال دیگر از تحصیل تمام وقت برای تکمیل.

شما ممکن است تعجب یک استاد در تاریخ معاصر است؟ این بسیار شبیه یک برنامه تاریخ عمومی است، اما بیشتر روی مسائل مربوط به دو قرن اخیر، تمرکز دارد. دانش آموزان وقت خود را صرف تحقیق در رویدادهای مهم است که جهان مدرن را شکل داده اند. موضوع اغلب شامل گرایش های سیاسی، درگیری، و سیستم های اقتصادی است. برخی از برنامه ها یک رویکرد جهانی و کشف طیف وسیعی از فرهنگ ها و حوادث. دیگران در قدرت های غربی مانند انگلستان و ایالات متحده محدود خواهد بود. با این وجود، پیشرفت های سریع تکنولوژی و گسترش فرهنگی تسلط بسیاری از بحث.

تحقیقات یک جزء اصلی از این برنامه ها است، و دانش آموزان توسعه مهارت های تحلیلی را از طریق تمرین تحقیقاتی خود را. آنها یاد می گیرند به ارزیابی نقادانه منابع اطلاعات و دسته بندی آنها بر اساس اصالت. دانش آموزان همچنین یاد بگیرند که چگونه به حفظ سوابق دقیق و بهبود توانایی های نوشتن و ارتباطی خود را.

هزینه های شهریه و هزینه ها توسط دانشگاه تعیین شده است. کسانی که علاقه مند باید پذیرش بخش از نهادهای تحت نظر تماس بگیرید.

پس از اتمام یکی از این درجه، فارغ التحصیلان برای انواع مشاغل آماده شده است. برخی تبدیل مربیان و تدریس در سطوح مختلف از سیستم های آموزشی دولتی و خصوصی. فارغ التحصیلان نیز ممکن است کار به توسعه منابع جدید آموزشی است. قابلیت های تحلیلی خود آنها را قادر به نقد، ویرایش، و ارسال کتابهای درسی و مواد آموزشی. برخی از کارهای به عنوان روزنامه نگار در زمینه های مربوط به وقایع کنونی است.دیگران در موزه ها به عنوان موزه داران یا بلندگو در مورد موضوعات خاص مورد علاقه های تاریخی استفاده شده است.

این مهم است که در نظر گرفتن گزینه به عنوان بسیاری که ممکن است قبل از تصمیم گیری در یک برنامه خاص. اگر شما می توانید زمان کار را نمی کردن یا سفر برای کلاس های سنتی، شما ممکن است از یک دانشگاه آنلاین بهره مند شوند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.