Keystone logo

7 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی تاریخ تاریخ جهان 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • تاریخ
  • تاریخ جهان
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (7)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی تاریخ تاریخ جهان

برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باید مدرک کارشناسی را داشته باشید. برنامه کارشناسی ارشد یک راه برای دانش آموزان است تا دانش خود را در مورد یک منطقه انتخاب شده مطالعه و گسترش فرصت های شغلی خود را افزایش دهند.

استاد در تاریخ جهان چیست؟ کارشناسی ارشد در این رشته تحصیلی معمولا برای تکمیل و تکمیل تحصیلات در تاریخ، سیاست، تاریخ اجتماعی جهانی و / یا تاریخ فرهنگی، دو سال طول می کشد. فردی که مدرک تحصیلی در این زمینه دارد، می تواند درک عمیق تر از دین، مردم، ایده ها و اشیاء داشته باشد، همچنین می تواند کشف کند که چگونه هر یک از این مفاهیم با یکدیگر در ارتباط هستند. دوره ها ممکن است تاکید قوی بر نقش قدرت، مذهب، احساسات و روابط اجتماعی در هر فرهنگ داشته باشند.

فارغ التحصیل با مدرک در تاریخ جهان ممکن است بسیاری از مهارت ها و صفات ارزشمندی را کسب کند، از جمله توانایی به دست آوردن نتیجه گیری آگاهانه بر اساس درک عمیق از یک موضوع تحقیق شده. دانش آموزان این حوزه بیشتر از اطلاعات مربوط به آنها انتقاد می کنند، با این حال بیشتر شفقت و درک دیگران. هر کدام از این صفات می توانند در تمام جنبه های زندگی خود به خوبی به افراد کمک کنند.

هزینه یک مدرک کارشناسی ارشد بسیار متفاوت است و بر اساس تعدادی از عوامل استوار است. از کجا دانش آموزان زندگی می کنند، آیا آنها دوره های خود را آنلاین یا در کلاس درس می گذارند و مدت زمان یک برنامه ممکن است بر قیمت نهایی تأثیر بگذارد.

فارغ التحصیلان این رشته می توانند با ایجاد تحقیقات خود به عنوان دانشجوی دکترا به خوبی کار کنند. با این حال، کسانی که مایل به رفتن به مدرسه نیستند، ممکن است در موسسات تحقیقاتی به عنوان محققان، نهادهای آموزشی به عنوان معلمان و استادان، موزه ها به عنوان کارشناسان میراث و سازمان های دولتی به عنوان دیپلمات ها موفق شوند. افراد ممکن است برای شغل در روزنامه نگاری، نوشتن و بازاریابی واجد شرایط باشند.

بسیاری از دانشگاه ها یک برنامه کارشناسی ارشد در تاریخ جهانی دارند، و تعدادی از آنها دوره های آنلاین را برای سهولت و راحتی فراهم می کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.