Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 25 درجه های کارشناسی ارشد که در تاریخ باستان 2024

25 کارشناسی ارشد برنامه ها که در تاریخ باستان 2024

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد یک برنامه آموزش پیشرفته برای دانش آموزان به طور کامل به رشته خود اختصاص داده است. اکثر برنامه های دو سال اضافی از مطالعه تمام وقت برای تکمیل و نیاز است که دانش آموزان یک پروژه نهایی را ارسال کنید.

بنابراین آنچه که یک استاد در تاریخ باستان است. این برنامه توسعه درک دانش آموز از جوامع گذشته دوره های پیشرفته در تاریخ به طور معمول در تمدن کلاسیک یونان و روم تمرکز می کنند. دانش آموزان ممکن است یاد بگیرند که چگونه امپراتوری باستانی جهان مدرن و سیاستها تأثیر مذهب، علم، هنر و فلسفه شکل گرفته است. دانشجویان تحصیلات تکمیلی ممکن است لازم باشد انجام تحقیقات خود آنها بر اساس اسناد تاریخی و تجزیه و تحلیل یافته های جدید در باستان شناسی. دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که به ارزیابی نقادانه شواهد و توسعه ایده خود را درباره زندگی باستان.

دانش آموختگان دست آوردن درک عمیق تر از شکل دادن به دنیای مدرن است. این دانش بنیادی تجزیه و تحلیل سیاست های فعلی، قانون، و روابط بین المللی را قادر می سازد.دانش آموزان مهارت های پژوهشی که آنها قدرت را به کردهاید و نقد اطلاعات مبهم یاد بگیرند. بسیاری از بهبود خود را به نوشتن و توانایی صحبت کردن است.

هر برنامه متفاوت است، و هزینه ها را می به طور چشمگیری بسته به دانشگاه متفاوت باشد. دانش آموزان تشویق به تماس پذیرش بخش برای جزئیات بیشتر. دانشگاه های آنلاین معمولا گران کمتر، به عنوان دانش آموزان مجبور به حمل و نقل یا هزینه های زندگی اضافی در ارتباط با دانشگاه های سنتی پرداخت.

فارغ التحصیل با درجه پیشرفته در تاریخ باستان اغلب می تواند به عنوان یک معلم پیدا ممکن است فرصت هایی را برای آموزش در سطوح مختلف از سیستم آموزش و پرورش وجود دارد. علاوه بر کار در مقابل دانش آموزان در یک کلاس درس، برخی از فارغ التحصیلان کمک به توسعه برنامه درسی. آنها می توانند تجزیه و تحلیل، ویرایش، و ارسال مواد جدید است. این مهارت ها می تواند به بازارهای چند رسانه ای ترجمه، و برخی از فارغ التحصیلان پیدا کردن کار به عنوان نویسندگان و یا مشاوران برای نشریات و پروژه های سرگرمی.فارغ التحصیلان نیز ممکن است در موزه ها به عنوان موزه داران کار و یا قرض دادن تخصص خود را به پروژه های تحقیقاتی.

این مهم است که در نظر گرفتن گزینه های بسیاری که ممکن قبل از تصمیم گیری در یک دوره خاص از مطالعه. بسیاری از برنامه های آنلاین ارائه همان سطح از آموزش و پرورش به عنوان درجه سنتی اما با انعطاف پذیری بیشتر است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • تاریخ
  • تاریخ باستان
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (25)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه