Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 11 درجه های کارشناسی ارشد که در تاریخ اجتماعی 2023

11 کارشناسی ارشد برنامه ها که در تاریخ اجتماعی 2023

بررسی اجمالی

برای دانش آموزانی که به دنبال گسترش تخصص خود در حوزه انتخابی خود هستند و واجد شرایط برای فرصت های شغلی شایسته تر هستند، اخذ مدرک کارشناسی ارشد ممکن است جواب باشد. این نوع درجه در دسترس دانشجویانی است که دارای مدرک لیسانس هستند.

استاد تاریخ اجتماعی چیست؟ این نوع مدرک دانش آموزان را از دانش های مختلف در مورد جوامع مختلف و تفاوت های فرهنگی میان آنها می آموزد. دوره ها ممکن است شامل ادیان مختلف، انتظارات اجتماعی یا آداب و رسوم فرهنگی باشند. هر کلاس به طور معمول طراحی شده است تا جوامع معاصر را عمیق تر و به دانش آموزان کمک کند تا درک و قدردانی بیشتر از تنوع فرهنگی را افزایش دهند. درک درستی از تاریخ اجتماعی می تواند دانش آموزان را در درک بهتر مسائل اجتماعی فعلی کمک کند.

مدرک در تاریخ اجتماعی می تواند به دانش آموزان مهارت های خاصی کسب کند که می تواند در آینده به انواع مختلفی از مشاغل با درآمد بالا کمک کند. دانش آموزان می توانند مهارت های تحلیلی عالی ای را که می توانند به پیشرفت شغلی خود کمک کنند، توسعه می دهند و ممکن است مشکلات اساسی حل و ارتباطات و توانایی های ارتباطی را که در زندگی مفید باشد، توسعه دهند.

برای گرفتن مدرک تاریخ اجتماعی می تواند از یک تا سه سال به طول انجامد. هزینه ها از مدرسه به مدرسه متفاوت است. مدت زمان و مکان برنامه می تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد، بنابراین بهتر است با ارزیابی دقیق با دانشگاه تماس بگیرید.

افراد دارای مدرک تحصیلی در سابقه اجتماعی می توانند در بسیاری از زمینه ها شغل پیدا کنند. تعدادی از دانشجویان برای تبدیل شدن به معلمان، در حالی که دیگران ترجیح می دهند شغل را به عنوان محقق انتخاب کنند. بعضی تصمیم می گیرند که به عنوان مورخان کار کنند، در یک کتابخانه یا موزه کار کنند. بعضی از شاگردان مشاغل را به عنوان مقامات دولتی پیدا می کنند و دیگران با گروه های بشردوستانه کار می کنند. حتی یک کار حرفه ای در سیاست و یا کار به عنوان روزنامه نگار ممکن است برای بسیاری از دانشجویان باشد.

برای ارائه دانش آموزان در سراسر جهان به برنامه های کارشناسی ارشد، بسیاری از دانشگاه ها ارائه کلاس های آنلاین همراه با کسانی که در محوطه دانشگاه هستند. کلاس های آنلاین دانش آموزان انعطاف پذیری بیشتری را با برنامه های خود می دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • تاریخ
  • تاریخ اجتماعی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (11)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه