Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه درجه های کارشناسی ارشد که در بیو تکنولوژی 2023

کارشناسی ارشد برنامه ها که در بیو تکنولوژی 2023

بررسی اجمالی

بیوتکنولوژی درست درجه یک مطالعه که به جهان علمی به عنوان یک نتیجه از انقلاب در زیست شناسی، شیمی، انفورماتیک، و مهندسی پدید آمده است. این نظر گرفته می شود شاخه اعمال زیست شناسی. بیوتکنولوژی کمک می کند تا از این زمینه قدیمی و محترم علوم نگه دارید تا با سرعت از زمان و در جهان معاصر رقابتی باقی می ماند.

با استاد در بیوتکنولوژی، دانش آموزان با استفاده از موجودات زنده و bioprocesses در فن آوری، مهندسی، پزشکی، کشاورزی و نتایج زنده در انواع زیستی، از مواد غذایی اصلاح شده ژنتیکی به دستگاه های برش لبه جدی مورد استفاده برای انجام ژن درمانی مطالعه. دانش آموزان در کارشناسی ارشد در برنامه های بیوتکنولوژی نیز ممکن است بیوانفورماتیک کشف، که استفاده از آمار و علوم کامپیوتر به زمینه زیست شناسی مولکولی.بیوانفورماتیک برای تحقیقات بیولوژیکی و مولکولی معاصر بسیار مهم است زیرا مقدار داده ها رشد می کند با تصاعد هندسی وجود دارد و لازم است به تکنولوژی کافی به آن پردازش. روش بیوانفورماتیک به طور گسترده ای برای نقشه برداری و تجزیه و تحلیل نمونه DNA و پروتئین، و همچنین برای مطالعه ژنتیک و مدل سازی مولکولی استفاده می شود. بیوتکنولوژی و بیوانفورماتیک را به نفع بزرگ به زمینه های سنتی مطالعه، طراوت آنها را با روش های جدید تحقیق، که اجازه می دهد تا توسعه شدید خود را، و شما می توانید سهم خود را با یک استاد در درجه بیوتکنولوژی را.

پیدا کردن در مورد استاد های مختلف در برنامه های بیوتکنولوژی با پیروی از لینک های زیر. دان 'تی دریغ برای ارسال "درخواست اطلاعات رایگان " فرم را به در تماس با فرد مربوطه در مدرسه می آیند و دریافت اطلاعات حتی بیشتر در مورد استاد خاص در برنامه بیوتکنولوژی شما علاقه مند شوید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • بهداشت و درمان
  • فناوری سلامت
رشته های تحصیلی
  • بهداشت و درمان (0)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه