Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 48 درجه های کارشناسی ارشد که در بیوانفورماتیک 2023

48 کارشناسی ارشد برنامه ها که در بیوانفورماتیک 2023

overview

اغلب به زودی پس از فارغ التحصیلی کالج انجام، کارشناسی ارشد 'درجه یک مسیر از مطالعه است که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای ادامه تحصیل خود و کسب مهارت های شغلی ارزشمند در زمینه انتخاب خود است. بسته به یک 'ها اهداف شغلی، کارشناسی ارشد ' درجه را می توان به نشان دادن سطح بالایی از دانش و تجربه در یک زمینه داده شده ضروری است.

کارشناسی ارشد در بیوانفورماتیک چیست؟ بیوانفورماتیک تقاطع بسیاری از رشته های مختلف، به ویژه زیست شناسی، ریاضی و مهندسی می باشد. هدف از انجام این زمینه است به استفاده از کامپیوتر و مدل های آماری به منظور نگاشت و تفسیر داده های بیولوژیکی است. هر برنامه منحصر به فرد است، اما همه به دنبال تولید محققان و دانشمندان موفق. به عنوان یک نتیجه، ترم معمولا شامل یک مقدار عادلانه از تجربه آزمایشگاهی و مطالعه بیولوژیکی فشرده. دانش آموزانی که علاقه مند ثبت نام در برنامه بیوانفورماتیک هستند باید آگاه باشند که بسیاری از مدارس یک لیست طولانی از دوره های پیش نیاز باشد.

استاد در بیوانفورماتیک درجه نفع به دلیل سطح بالایی از تخصص برنامه درسی شامل است. دانش آموزان به عنوان کارشناسان در زمینه فارغ التحصیل و به طور کامل آماده برای شروع حرفه که بدون مدرک ممکن نخواهد بود. در واقع، برای حرفه بسیاری از عرصه تحقیقات بیولوژیکی، کارشناسی ارشد 'درجه کاملا ضروری است.

هنگامی که آن را به بیوانفورماتیک می آید، برنامه می تواند تا حد زیادی در هزینه متفاوت است. با تماس با مدارس به صورت فردی، دانش آموزان می توانند که همه سوالات خود پاسخ در مورد هزینه های ثبت نام و هزینه ثبت نام.

راه های بی شماری که در آن فارغ التحصیل کارشناسی ارشد 'از بیوانفورماتیک می تواند مدرک خود را از لحاظ حرفه اعمال می شود وجود دارد. برنامه آموزشی و آزمایشگاه تجربه متنوع که اکثر برنامه شامل مجموعه ای از فارغ التحصیلان تا به عنوان زیست شناسان تحقیق، bioengineers و عملیات محققان رشد.برنامه های مختلف اغلب اجازه می دهد دانش آموزان به در بیوانفورماتیک تخصص به یکی از بسیاری از مطالعه مناطق آن، تمرکز مانند تجزیه و تحلیل شبکه ها و ژنتیک. با انتخاب به تمرکز درجه در این راه، یک دانش آموز دانش و تجربه با ارزش است که مخصوص به آن شاخه خاص از بیوانفورماتیک، و در نتیجه ایجاد یک بنیان محکم برای یک حرفه ای در آن منطقه سود.

دانش آموزان علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد استاد بسیاری را در برنامه های بیوانفورماتیک در دسترس می با جستجو از طریق بانک اطلاعاتی ما از مدارس در سراسر جهان آغاز خواهد شد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

read_more

filters

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • علوم زیستی
 • بیوانفورماتیک
fields_of_study
 • علوم زیستی (48)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format