$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مروری بر تمامی ‏ مدرک کارشناسی ارشد را بوم شناسی محوطه سازی

پیگیری مدرک کارشناسی ارشد یک راه عالی برای پیشبرد در بازار کار رقابتی است. آموزش عالی کلید بسیاری از فرصت های افزایش یافته در دنیای حرفه ای است. استاد در زمینه محیط زیست چشم انداز چیست؟ این حوزه مطالعه شامل ارزیابی عمیق ج… اطلاعات بیشتر

پیگیری مدرک کارشناسی ارشد یک راه عالی برای پیشبرد در بازار کار رقابتی است. آموزش عالی کلید بسیاری از فرصت های افزایش یافته در دنیای حرفه ای است.

استاد در زمینه محیط زیست چشم انداز چیست؟ این حوزه مطالعه شامل ارزیابی عمیق جوامع گیاهان، حیوانات و میکروارگانیسم ها در مقیاس های مختلف می باشد. دوره کار ممکن است شامل درس های بیوشیمی، حفاظت، دینامیک جمعیت و غیره باشد. دانش آموزان می توانند درک عمیق تر در مورد چگونگی تعامل گونه های مختلف با یکدیگر و محیط آنها، و تاثیر فشار طبیعی و رفتار انسان در این سیستم ها به دست آورد.

دانش آموزانی که درجه پیشرفته ای را در محیط زیست به چشم می خورند، یاد می گیرند تا از زندگی پیچیده ای از زندگی که در همه جا وجود دارد، بیشتر آگاه باشند. دانش آموزان ممکن است درک کنند که چگونه می توانند تغییرات را برای حفاظت از مناظر طبیعی حفظ کنند، و همچنین نحوه تجزیه و تحلیل مناظر مختلف و مشکلات ناشی از آن، که مهارت های ارزشمندی برای حرفه های مختلف است، به دست می آید.

هزینه چنین درجه ای می تواند متفاوت باشد، زیرا برنامه های مختلفی در سراسر جهان ارائه می شود. بسیاری نیاز به مقدار مشخصی از یادگیری کاربردی دارند. برای تکمیل بیشتر این برنامه ها، حدود یک تا دو سال طول می کشد.

کارشناسی ارشد در محیط زیست چشم انداز می تواند دانشجویان تعدادی از مشاغل با ارزش را تحمل کند. بسیاری از دانشگاه ها به استادان برای انجام تحقیقات و انجام مطالعات جدید متکی هستند. مبانی مختلف به دانشمندان و پژوهشگران نیاز دارند تا علل آنها را افزایش دهند. شرکت های ساختمانی اغلب مشاوران را برای مشاوره دادن به مسائل مربوط به چشم انداز نیاز دارند. این نوع درجه می تواند افراد را به تاثیر واقعی بر جهان اطرافش منجر شود. در دنیای به سرعت در حال تغییر ما زندگی می کنیم، جایی که جمعیت انسانی به سرعت در حال افزایش است، مهم است که اثرات رفتار انسان را در منظرهای طبیعی در نظر بگیریم.

مدارس بسیاری در سطح محلی و در سراسر جهان وجود دارد که کارشناس ارشد محیط زیست چشم انداز است. برای شروع، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Agrocampus Ouest
رن, فرانسه +1 بیشتر

مدرک کارشناسی ارشد اروپا در بهداشت گیاهان در سیستم های کشت پایدار (PlantHealth) یک مدرک کارشناسی ارشد اراسموس موندوس کاملاً یکپارچه و در سطح جهانی است که توسط دانشگاه های برجس ... +

مدرک کارشناسی ارشد اروپا در بهداشت گیاهان در سیستم های کشت پایدار (PlantHealth) یک مدرک کارشناسی ارشد اراسموس موندوس کاملاً یکپارچه و در سطح جهانی است که توسط دانشگاه های برجسته اروپا در زمینه حفاظت از محصول طراحی شده است ، که سطح بالاتری و به روز را ارائه می دهد آموزش ، فارغ التحصیلان واجد شرایط برای کنار آمدن با چالش های موجود در مدیریت بهداشت گیاه معاصر و آینده مربوط به مسائل جهانی ایمنی مواد غذایی. -
کارشناسی ارشد
تمام وقت
فرانسوی, انگلیسی
پردیس دانشگاهی