Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه درجه های کارشناسی ارشد که در بهداشت 2023

1 کارشناسی ارشد برنامه ها که در بهداشت 2023

بررسی اجمالی

پس از اتمام دوره کارشناسی خود، دانش آموزان می توانند در یک برنامه حرفه ای استاد ثبت نام برای پیشبرد اهداف حرفه ای خود را. این مسیر از مطالعه طراحی شده است برای ارائه هر دو آموزش دقیق و تجربه کاری ارزشمند در زمینه انتخاب دانش آموز 's می باشد.

کارشناسی ارشد حرفه ای در مطالعات بهداشت چیست؟ این درجه از دانش آموزان برای حرفه در زمینه بهداشت آماده. به این ترتیب، طیف گسترده ای از ترم است به طور کلی در برنامه درسی گنجانده شده است، از کلاس در تغذیه و ورزش به فیزیولوژی و سلامت روان. هنگامی که با هم گرفته، دوره های کمک به ایجاد یک اساس درک برای هر دانش آموز، که آنها پس از آن قادر به اعمال در شرایط عملی در حالی که شغل یا کارآموزی کار برای سازمان های مختلف مرتبط با سلامت. سایه متخصصان بهداشت به دانش آموزان فرصت برای کشف تو رفتگی در دیوار خود را در درون میشه و حتی برای فرصت های شغلی پس از فارغ التحصیلی شبکه.

شاید بزرگترین مزیت به مصرف این درجه تاثیر بسیار پرارزش بر دیگران است 'زندگی می کند آن را ممکن می سازد. با دانش و تجربه به دست آورده از طریق این مسیر مطالعه، دانش آموزان می توانند در رفتن به تاثیر واقعی بر سلامت و کیفیت زندگی مشتریان خود و یا بیماران.

هر مدرسه ارائه استاد حرفه ای در مطالعات بهداشت هزینه های مختلف در ارتباط با ثبت نام و ثبت نام خواهد داشت. اطلاعات بیشتر خاص در مورد هزینه یک برنامه 'ها را می توان با تماس با دفتر پذیرش تعیین می شود.

استاد حرفه ای در مطالعات بهداشت می تواند به عنوان یک پلکانی به طیف گسترده ای از مشاغل مختلف خدمت می کنند. یکی از برنامه های کاربردی رایج ترین این درجه یک حرفه ای در سلامت شغلی است. فارغ التحصیلان می توانند به کار به عنوان مشاوران به بخش منابع انسانی به دنبال، کمک به اطمینان حاصل شود که شرکت ها و شرکت ها در جستجوی بعد از رفاه کارکنان خود را به بیشترین حد ممکن است.دانشجویان همچنین می توانید کار به عنوان حسابرسان خطر سلامت به کردهاید و به حداقل رساندن عادات محل کار ناسالم را دنبال کنند. دانش آموختگان که تصمیم آنها مایل به طبابت می تواند پایه و اساس شرکت دانش در محل برای آموزش دانشکده پزشکی خود را داشته باشد.

دانش آموزان برای آنها یک استاد حرفه ای در مطالعات بهداشت برای تلفن های موبایل مانند مناسب کمک می کند. پایگاه داده ما از برنامه می تواند به شما کمک کند مدرسه که به بهترین وجه مطابقت خواهد هر دو برنامه خود را و اهداف شغلی خود را پیدا کنید. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • بهداشت و درمان
  • بهداشت جهانی
  • بهداشت
رشته های تحصیلی
  • بهداشت و درمان (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط