TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 9‏ برنامه کارشناسی ارشد برتر در بنگلادش را بیابید 2019‏

کارشناسی ارشد به تکمیل یکی از برنامه های تحصیلی ارشد اشاره دارد که دانشجویان را در جهت ارتقای دانش خود در یک حوزه خاص و یا پیشرفت در کار و حرفه خود آماده می سازد. بیشتر کارشناسی های ارشد از سوی دانشگاههای دولتی یا ایالتی ارائه می شوند.

هنرهای کاربردی به ساخت طرح های دل انگیز در تمام زمینه های زندگی ضروری است. بدون آنها، جهان خواهد بود فوق العاده خسته کننده. استاد در هنرهای کاربردی به شما می دهد درک عمیق تر از استفاده از هنر در این زمینه عملی است.

مطالعه در بنگلادش ارائه می دهد چشم انداز های متعدد برای دانش آموزان است. سیستم آموزش و پرورش در کشور است که به شدت یارانه. دانشگاه ها، کالج ها و مدارس در بنگلادش ارائه یک محیط پر جنب و جوش، خلاق و چالش برانگیز است که می دهد یک فرصت برای دانش آموزان برای توسعه توانایی های بالقوه خود.

‏ همین امروز اقدام کنید بهترین رشته های ارشد در بنگلادش 2019‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد آموزش

BRAC University
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 سال سپتامبر 2019 بنگلادش Dhaka + {تعداد} بیشتر

سراسر کشور به رسمیت شناخته شده MED / PGD یک برنامه یک ساله فراهم می کند که مقامات دولتی، افراد خصوصی و حرفه ای ها کار یک محیط یادگیری غنی و متنوع برای کشف تئوری و عمل آموزشی در یک زمینه بنگلادشی است.

کارشناسی ارشد در مدیریت و عمل توسعه

BRAC University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 16 ماهها سپتامبر 2019 بنگلادش Dhaka

MDMP یک میان رشته، برنامه های تحصیلات تکمیلی نوآورانه است که ترکیبی آموزش در کلاس درس در آخرین پیشرفت در تئوری و عمل توسعه با تجربه عملی این زمینه است. این برنامه در همکاری با موسسه زمین در دانشگاه کلمبیا، USA را توسعه داده است و متعلق به شبکه جهانی کارشناسی ارشد در توسعه تمرین.

کارشناسی ارشد در مهندسی برق و الکترونیک

BRAC University
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 3 ترم ها سپتامبر 2019 بنگلادش Dhaka + {تعداد} بیشتر

هدف از این رشته است که به ارائه دانش آموزان با ابزار مهندسی سیستم / مخابرات / الکترونیک قدرت به خوبی مطلع و متعادل برای حل مشکلات جهان واقعی است. دانش آموزان می شود در روش تحقیق آموزش دیده به طوری که آنها می توانند در ایجاد ایده های جدید کمک می کند. الزامات IEEE و برنامه های درسی از آمریکای شمالی و دانشگاه ها و موسسات اروپایی در نظر گرفته شده است در حالی که طراحی این دوره است.

استاد مطالعات توسعه

BRAC University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 بنگلادش Dhaka

BIGD طراحی شده است که استاد از برنامه مطالعات توسعه (MDS) به ارائه یک درک عمیق از مفاهیم و مسائل مربوط به توسعه از یک چشم انداز وسیع بین رشته. پس از اتمام رضایت بخش از برنامه، دانش آموزان قادر به رویکرد و تجزیه و تحلیل مسائل مربوط به توسعه در زمینه جهانی شدن، تحول اقتصادی و تغییرات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی خواهد بود.

کارشناسی ارشد مدیریت بانک

BRAC University
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 بنگلادش Dhaka

کارشناسی ارشد مدیریت بانک (MBM) برنامه مدرسه کسب و کار برک تعاملی برنامه مبتنی بر مهارت پاره وقت نیاز به 60 واحد (20 واحد) به ظرف دو سال تکمیل شود. با این حال، معافیت از یک یا چند واحد پایه (حداکثر 18 واحد) و انتقال اعتبارات ممکن است به نامزد شایسته اعطا می شود.

کارشناسی ارشد در مدیریت بحران

BRAC University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 بنگلادش Dhaka

این برنامه فوق لیسانس هدفمند در حرفه ای فعال اجازه می دهد تا کمک به این زمینه عمل گرا در سراسر کشور قابل توجه است. چنین یک دوره به مکمل آموزش مبتنی بر حرفه فارغ التحصیلان رشته های مختلف نیز به صلاحیت حرفه ای پس از بیشتر خدمت می کند و اجازه می دهد تا توسعه حرفه ای.

Master in Computer Applications

BRAC University
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2019 بنگلادش Dhaka

Master in Procurement and Supply Management

BRAC University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 - 6 ترم ها سپتامبر 2019 بنگلادش Dhaka

کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر و مهندسی

BRAC University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 بنگلادش Dhaka

هدف از این رشته است که برای تولید یک فارغ التحصیل به خوبی مطلع و متعادل است که می تواند علوم کامپیوتر و ابزار مهندسی برای حل مشکلات جهان واقعی استفاده کنید. در سطح کارشناسی ارشد، آنها را در روش تحقیق آموزش دیده، به طوری که آنها می تواند به سمت ایجاد دانش جدید کمک می کند.