TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 103‏ برنامه کارشناسی ارشد برتر در بلژیک را مرور کنید 2019‏

این کشور کوچک اروپایی از بلژیک یک کشور بین المللی است واقعا. علاوه بر اینکه میزبان به مقر اتحادیه اروپا، آن را نیز میزبان مقر بسیاری دیگر از سازمان های بین المللی. با زبان سه رسمی، موزه هیجان انگیز، معماری زیبا قدیمی، موسسات مهم سیاسی، و فرهنگ های گوناگون، گرفتن یک مدرک کارشناسی ارشد در بلژیک به گزینه ای عالی برای کسانی که به دنبال یک مکان پویا برای پیشبرد آموزش و پرورش است. کامل از پیشرفت های تکنولوژیکی، بلژیک یک کشور اروپایی مدرن با سابقه جدیدتر در مقایسه با همسایگان خود است. برای دانشجوی علاقه مند به تحصیل در یک مکان متنوع، بلژیک کامل است. هلندی، فرانسوی و آلمانی تمام زبانهای رسمی از پادشاهی بلژیک است، و دانش آموزان این فرصت را برای کار و زندگی در میان مردم از تمام نقاط جهان زمانی که آنها آموزش تحصیلات تکمیلی در این کشور به دنبال داشته باشد.

چند زبانه، بسیار تحصیل، محیط زیست بین المللی در بلژیک مکانی عالی را به مدرک کارشناسی ارشد خود را است. بلژیک چندین دانشگاه بسیار عالی برای دانشجویان خارجی در نظر بگیرند. این کشور بسیار ارزش آموزش و پرورش، با نرخ باسوادی بزرگسالان بالا و 19 رتبه در آموزش و پرورش از برنامه ارزیابی دانش آموزان بین المللی. تاکید بر آموزش به راحتی به سطح آموزش متوسطه ترجمه، و دانش آموزان از برخی از اساتید برتر در اروپا بهره مند در حالی که تحصیل در بلژیک.

در بلژیک، سال تحصیلی در اول اکتبر آغاز می شود و اجرا می شود از طریق سپتامبر 30. اکثر دانشگاهها در سال جاری به دو ترم، که به 13 هفته مطالعه، دو هفته از تعطیلات، یک هفته از مطالعه فردی و سه هفته از بررسی شکسته تقسیم می کنند.

بلژیک درجه آن را به سه دوره تقسیم می کند. مدرک کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده درجه چرخه دوم.این در دسترس است به دانش آموزانی که در حال حاضر یک مدرک لیسانس است. کسانی که با تجربه گسترده و حرفه ای ممکن است به پنل پذیرش درخواست که تجربه معتبر به عنوان درجه خدمت می کنند. آنها همچنین باید یک درخواست با مدرسه که با آنها مایل به مطالعه پرونده. اکثر برنامه های کارشناسی ارشد دو سال مطالعه، و یا چهار ترم، برای تکمیل.

علاوه بر این به درجه استاندارد کارشناسی ارشد، دانشگاه بلژیک ارائه مدرک مکمل کارشناسی ارشد. این است که به کسانی که در حال حاضر از فارغ التحصیل شدن یا چه کسی 300 اعتبار دارند ارائه شده است. این متفاوت از چرخه سوم است، و بیشتر در خط با مدرک کارشناسی ارشد دوم از درجه دکترا.

در بلژیک، دانشجویان این فرصت را به مطالعه در یک محیط چند زبانه داشته باشد. کلاس های کارشناسی ارشد معمولا در فرانسه، هلندی و آلمانی تدریس می شود. دانش آموزان قادر خواهند بود از را انتخاب کنید ترین رشته های اصلی آنها به عنوان استاد در بلژیک دنبال کنند.علاوه بر این، آنها را از زندگی در نزدیکی مقر اتحادیه اروپا و چندین سازمان بین المللی دیگر بهره مند شوند. این به این معنی است که دانش آموزان به طور مداوم در تماس با افراد از سراسر جهان خواهد بود.

پس از فارغ التحصیلی با کارشناسی ارشد در بلژیک، دانش آموزان می توانند یا انتخاب به دنبال یک درجه چرخه سوم، است که معادل مدرک دکترا، و یا آنها می توانند شروع به دنبال یک موقعیت حرفه ای در این زمینه است. داشتن یک کارشناسی ارشد آنها را بهتر واجد شرایط برای فرصت های شغلی در سراسر کشور و همچنین موجب خواهد شد. کارفرمایان عمده در بلژیک شامل SAS، Torfs و AE. فناوری، کسب و کار و امور مالی تمام صنایع مهم در بلژیک می باشد.

اگر شما با توجه به دنبال یک برنامه کارشناسی ارشد در بلژیک، شما باید در مورد الزامات ویزا یاد بگیرند. دانشجویان همچنین نیاز به پیدا کردن یک محل به قبل از سفر به این کشور باقی بماند، و سپس ایجاد برنامه برای که سفر.با این حال اولین قدم در فرایند پیدا کردن یک مدرسه با برنامه درجه سمت راست، و ابزار جستجو ما آنلاین می تواند کمک کند. فهرست ما از برنامه و یا استفاده از جستجو برای پیدا کردن یکی که بهترین مسابقات نیازها و اهداف خود.

نتایج Filter

استاد مدیریت عمومی

HEC Management School - University of Liège
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال درخواست اطلاعات بلژیک Liège

مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت، با طیف وسیعی از تخصص ها، به شما آموزش عالی را با سطح بالایی از تخصص می دهد. این برنامه شامل یک هسته قوی از دانش مفهومی (نظری) است که به سرعت به مهارت های عملی (عملیاتی) در شغل های مختلف مدیریت تبدیل می شود. هر تخصص شامل تعدادی از دوره های تخصصی، کارآموزی (در یک شرکت، در یک سازمان عمومی، در یک مرکز تحقیقاتی و غیره) و پایان نامه نهایی.

EIT-KIC کارشناسی ارشد در انرژی (لون و همکاران)

KU Leuven: Faculty of Engineering Science
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات بلژیک Leuven + {تعداد} بیشتر

استاد بازاریابی تجزیه و تحلیل

Ghent University - Faculty of Economics and Business Administration
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 سال سپتامبر 2019 بلژیک Ghent + {تعداد} بیشتر

تجزیه و تحلیل کارشناسی ارشد بازاریابی یک مطالعه تمام وقت یک ساله (یا دوساله مطالعه نیمه وقت) در مورد تحلیلی مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) / موضوعات کسب و کار در زبان انگلیسی شامل تکنیک های داده کاوی است.

کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی و مدیریت

ICHEC Brussels Management School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 - 2 سال ها سپتامبر 2019 بلژیک Brussels

سازمان طی یک دوره یک سال، رشته این 60 اعتبار کارشناسی ارشد، عمدتا غیر تخصصی، را قادر می سازد دانش آموزان، به عنوان یک فرمت از مدرک لیسانس، به منظور بهبود توانایی خود را در موضوعات مختلف مربوط به علوم تجاری.

کارشناسی ارشد در مطالعات آزاد

European College for Liberal Studies
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 9 - 12 ماهها سپتامبر 2019 اسپانیا Barcelona بلژیک Brussels Madrid سویس Zürich ژاپن Tokyo Antwerp + {تعداد} بیشتر

MLS - کارشناسی ارشد در مطالعات لیبرال (60 واحد)

کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار فوتبال

International Football Business Institute
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال سپتامبر 2019 بلژیک Brussels

این همه با قلب برای کسب و کار و اشتیاق به فوتبال شروع می شود. IFBI شرکت کنندگان یک استاد اجرایی منحصر به فرد را برای تخصص در کسب و کار فوتبال ارائه می دهد. در طول دوره، دانش آموزان فرصت دارند با کارشناسان کار در باشگاه های فوتبال، فدراسیون ها، انجمن ها و شرکت ها تماس بگیرند.

کارشناسی ارشد کسب و کار چین و اروپا

Antwerp Management School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 ماهها آگوست 2019 بلژیک Antwerp

اگر می خواهید مهارت های مهارت و مهارت های مدیریتی خود را افزایش دهید، به خصوص در بازار چینی و اروپایی، این برنامه منحصر به فرد برای شما ایده آل است. ابتکار مشترک دو مدرسه کسب و کار برجسته یک برنامه درسی تحریک کننده است که شما را راهنمایی می کند تا نقاط قوت خود را کشف کند و شما را برای یک شغل پررونق در کسب و کار بین المللی آماده سازد.

استاد بین المللی در Fintech، مالی و نوآوری دیجیتال (Fintech)

MIP Politecnico di Milano School of Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 ماهها سپتامبر 2019 ایتالیا Milan فرانسه Nantes Reims بریتانیا Edinburgh اسپانیا Madrid چین Guangzhou Barcelona بلژیک Brussels + {تعداد} بیشتر

استاد بین المللی Fintech ، دارایی و نوآوری دیجیتال (FINTECH) به گونه ای طراحی شده است که تمام مهارت ها و مهارت های لازم را برای مواجهه با انقلاب Fintech در اختیار دانشجویان قرار می دهد. این برنامه فارغ التحصیلان جوانی را که می خواهند در حوزه Fintech تخصص داشته باشند با تعمیق دانش خود در مورد فن آوری های دیجیتال و کاربرد آنها در دنیای مالی ، به عنوان مثال بانک ها ، شرکت های بیمه ، مدیریت دارایی.

استاد اجرایی در مطالعات اتحادیه اروپا

Centre international de formation européenne (CIFE)
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت 2 سال ها اکتبر 2019 بلژیک Brussels فرانسه Nice آلمان Berlin ایتالیا Rome بوقلمون Istanbul + {تعداد} بیشتر

استاد اجرایی در مطالعات اتحادیه یک برنامه آموزشی چند ساله دوساله (60 ECTS) است که مسیرهای مطالعه و روش های انعطاف پذیر را برای حرفه ای ها، کارشناسی ارشد و مقامات که در همان زمان حرفه خود را دنبال می کنند ارائه می دهد.

Erasmus Mundus Master در مهندسی ژئوروشال - EMerald

Université de Lorraine
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2020 فرانسه Nancy بلژیک Liège سوئد Luleå آلمان Freiberg + {تعداد} بیشتر

برنامه استاد امرالد برای پاسخگویی به نیاز فوری بیان شده توسط اتحادیه اروپا برای ایجاد یک منبع موثق اروپا ایجاد شد.

استاد آمار

Hasselt University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 بلژیک Hasselt Diepenbeek + {تعداد} بیشتر

استاد در مواد پیشرفته: بازیافت نوآورانه

EIT RawMaterials Academy - AMIR
پردیس دانشگاهی تمام وقت 24 ماهها سپتامبر 2020 فرانسه Bordeaux پرتغال Lisbon آلمان Darmstadt بلژیک Liège اسپانیا Madrid مجارستان Miskolc + {تعداد} بیشتر

برنامه استاد AMIR در مواد پیشرفته: بازیابی نوآورانه یکپارچه سازی دانش فنی فنی در زمینه بازیافت مواد با آموزش عالی در مورد کارآفرینی و نوآوری است، دادن دانش آموزان مهارت هایی که نیاز به تبدیل شدن به تغییرات بازی در بخش بازیافت دارند. AMIR توسط یک کنسرسیوم از دانشگاه های برتر اتحادیه اروپا در بخش مواد خام طراحی شده و به عنوان یک برنامه استاد EIT برچسب گذاری شده است. دانش آموزان AMIR در دو بخش مختلف اروپایی به عنوان بخشی از آموزش خود مطالعه می کنند و از مزایای متعددی از جمله مدارس تابستانی، رویدادهای شبکه و حمایت مالی از EIT RawMaterials بهره مند می شوند. تمام تدریس و ارزیابی به زبان انگلیسی انجام می شود.

استاد پیشرفته در بازارهای مالی

Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxelles
پردیس دانشگاهی تمام وقت 11 ماهها سپتامبر 2019 بلژیک Brussels

استاد پیشرفته در بازارهای مالی ارائه می دهد تحصیلات پیشرفته در امور مالی و در بازارهای مالی است که مکمل برنامه درسی در برنامه های فارغ التحصیل کلاسیک در امور مالی و یا اقتصاد است.

کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و توسعه قلمروی

Isuru
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات بلژیک Saint-Gilles

آموزش به روش مدولار و با توجه به رویکرد مبتنی بر شایستگی سازماندهی شده است. دانش آموز از طریق واحدهای مختلف آموزش می آموزد که آموزش را با توجه به ریتم که برای او مناسب است، تشکیل می دهد تا آزمون تست که در آن باید از طریق یک کار سنتز، تسلط متقابل مهارت های او را به دست آورد.

استاد اروپایی در علوم اعصاب و روانشناسی ( EMOTION )

EMOTION
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 ایتالیا Novara آلمان Berlin اسپانیا Elche بلژیک Namur + {تعداد} بیشتر

EMOTION یک دوره دو ساله 120 ECTS است، استاد انگلیسی به تدریس دو درجه ای متمرکز بر داروسازی و آرایشی R