TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی بلژیک 2019‏

کارشناسی ارشد به شما می دهد فرصت را به هر دو بیشتر درک خود را از یک سوال خاص را خاموش و یا در راه با استفاده از کاملا متفاوت مهارت شما از مدرک کارشناسی قبلی خود را به دست آورد.

درآمد یک استاد نیاز به دو سال آموزش پس از گرفتن مدرک لیسانس. این مدرک پیشرفته ممکن است دانش آموزان برای رسیدن به اهداف آموزشی و حرفه ای خود کمک کند، به عنوان سختی از دانش آموزان قطار برنامه کمک کارشناسی ارشد در مهارت ها و دانش مورد نیاز برای زمین زندگی حرفه ای از رویاهای خود.

 

با آموزش و پرورش دانشگاه بودن ترین سطح بالا در سیستم آموزش و پرورش از بلژیک، دولت قرار داده است تاکید بیشتری مطمئن شوید که زندگی دانش آموزان از طریق برنامه های وام و کمک های مالی به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است. آنها حامیان مالی برای دانشجویان بین المللی با پیشینه فقیر و آسیب پذیر که می خواهم برای تحصیل در این کشور ارائه دهد.

دیوپانبئک خانه را به برخی از موسسات آموزش عالی بالا در بلژیک است. دانشگاه اسلت، که به سرعت در حال گسترش است، می توان در اینجا یافت می شود. سایر دانشکده های قابل توجه نیز به رخ کشیدن با این شهر همراه است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ببینید 2019‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد معماری داخلی

Hasselt University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال سپتامبر 2019 بلژیک Hasselt Diepenbeek + {تعداد} بیشتر

دانشکده معماری و هنر برنامه های کاربردی برای یک برنامه کارشناسی ارشد نوآورانه بین المللی در معماری داخلی را با تمرکز شدید در استفاده مجدد از برنامه های کاربردی پذیرفته است.

استاد آمار توسط آموزش از راه دور

Hasselt University
آنلاین تمام وقت پاره وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 بلژیک Hasselt Diepenbeek + {تعداد} بیشتر

یکی از اصول ما با در نظر گرفتن زمانی که راه اندازی برنامه فاصله به نگه داشتن آن به عنوان نزدیک به برنامه در پردیس که ممکن است، نه تنها محتوا و آموزش روش های آن، بلکه راه را برای ارزیابی دانش آموزان است.

استاد آمار

Hasselt University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 بلژیک Hasselt Diepenbeek + {تعداد} بیشتر

استاد علوم حمل و نقل از طریق آموزش از راه دور

Hasselt University
آنلاین تمام وقت پاره وقت 42 ماهها درخواست اطلاعات بلژیک Hasselt Diepenbeek + {تعداد} بیشتر

در برنامه کارشناسی ارشد شما دو گزینه دارید: تمام وقت در دانشگاه هسللت مطالعه کنید یا مطالعات کارشناسی ارشد خود را با کار در برنامه یادگیری از راه دور انعطاف پذیر ترکیب کنید.

استاد علوم حمل و نقل

Hasselt University
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 بلژیک Hasselt Diepenbeek + {تعداد} بیشتر

برنامه بین المللی کارشناسی ارشد علوم حمل و نقل دانشگاه هسللت یک برنامه کارشناسی ارشد چندرسانه ای است که دانش آموزان را برای شناسایی مسائل مربوط به حمل و نقل و ایمنی تردد می کند و خود را با در نظر گرفتن پارامترهای مختلفی از جمله اقتصاد، جامعه، توسعه شهری، محیط زیست و زیرساخت .

استاد مدیریت

Hasselt University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال سپتامبر 2019 بلژیک Hasselt Diepenbeek + {تعداد} بیشتر

استاد مدیریت یک برنامه کارشناسی سالانه بین المللی (به زبان انگلیسی) است که دانش آموزان را برای حرفه ای در محیط های کسب و کار پویا و بین المللی آماده می کند.