MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی بلغارستان 2021‏

درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد است. یکی در حال حاضر باید یک مدرک کارشناسی برای برنامه کارشناسی ارشد 'بازدید کنندگان اعمال می شود داشته باشد. اکثر کارشناسی ارشد 'رشته ها به دانش آموزان نیاز به تکمیل یک استاد ' ها پایان نامه یا تحقیق مقاله.

کارشناسی ارشد یک برنامه علمی در سطح کارشناسی ارشد است که حدود دو سال طول می کشد فراتر از مدرک کارشناسی دریافت است. کارشناسی ارشد در بسیاری از تخصص های مختلف ارائه شده، و بسته به مدرسه، آنها نیز ممکن است آنلاین و یا در فرد ارائه می شود. درآمد یک استاد ممکن است به فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان افزایش منجر شود.

 

 

بلغارستان است برای بیش از 13 قرن در اروپا وجود داشته است، ارتباط شرق و غرب. دانشجویان بین المللی به راحتی به جامعه فرهنگی بلغاری مناسب و لذت بردن از یک زندگی پر از هیجان، لذت و خلاقیت.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ملاحظه کنید 2021‏

نتایج Filter

مدرک کارشناسی ارشد - بیوتکنولوژی صنعتی

Burgas Prof. Assen Zlatarov University
کارشناسی ارشد
اکتبر 2021
<
تمام وقت
<
2 سال ها
بلغاری
پردیس دانشگاهی

مأموریت بخش تخصصی "بیوتکنولوژی" این است که متخصصان بسیار شایسته در بیوتکنولوژی صنعتی را برای توسعه پتانسیل تحقیق و آموزش و همکاری با دانشگاه ها و سایر م institutionsسسات در سط ...

اطلاعات بیشتر

برنامه کارشناسی ارشد - مدیریت خطرات فن آوری

Burgas Prof. Assen Zlatarov University
کارشناسی ارشد
اکتبر 2021
<
تمام وقت
بلغاری
پردیس دانشگاهی

هدف این برنامه آشنایی دانش آموزان با روشها و ابزارهای اساسی برای شناسایی ، تجزیه و تحلیل و مدیریت موقعیتهای خطر ناشی از تخلیه های سمی و رادیواکتیو ، انفجارها و بلایای طبیعی اس ...

اطلاعات بیشتر