Filter
درجه های کارشناسی ارشد
بریتانیا Northern Ireland Londonderry نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی بریتانیا 2019‏

به منظور موفقیت به دست آوردن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، شما باید برای به دست آوردن تعدادی از اعتبارات با عبور ماژول های فردی. کارشناسی ارشد اکثر تدریس خواهد شد تعدادی از دروس پایه که شما باید و با تصویب در منظور به دست آوردن مدرک تحصیلی داشته باشد. بررسی تحقیق کارشناسی ارشد تقریبا همیشه به طور کامل توسط یک ماژول پایان نامه تک و یا پروژه.

کارشناسی ارشد یک برنامه علمی در سطح کارشناسی ارشد است که حدود دو سال طول می کشد فراتر از مدرک کارشناسی دریافت است. کارشناسی ارشد در بسیاری از تخصص های مختلف ارائه شده، و بسته به مدرسه، آنها نیز ممکن است آنلاین و یا در فرد ارائه می شود. درآمد یک استاد ممکن است به فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان افزایش منجر شود.

 

 

آموزش و پرورش در انگلستان یک ماده محول با هر یک از کشورهای انگلستان داشتن سیستم های جداگانه تحت دولت متفاوت است: دولت بریتانیا مسئول انگلستان است، و دولت اسکاتلند، دولت ویلز و ایرلند شمالی اجرایی مسئول اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی بود.

دری کوتاه برای Londonderry، دومین شهرستان در ایرلند شمالی است. دو دانشگاه با جمعیت دانش آموز از سراسر 34 هزار وجود دارد. این اولین شهرستان برای دریافت عنوان شهر انگلستان از فرهنگ است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را جستجو کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

University of Ulster, Faculty of Business and Management

MBS برای فارغ التحصیلان اخیر، در درجه اول از رشته های مرتبط با کسب و کار است که به دنبال یک مدرک مدیریت هستند و به یک دوره تحصیلات تکمیلی جذب می شوند که دارای تجربه تحصیل ... [+]

‏ رشته های ارشد 2019‏ سیدنی استرالیا. کارشناسی ارشد مطالعات کسب و کار (MBS) با استفاده از دانش و مهارت های موجود فارغ التحصیلان با معرفی مبانی کسب و کار و مدیریت است. این دوره بر روی تجهیز دانش آموزان به مقاصد کسب و کار و امور مالی متمرکز است تا بتوانند آنها را برای موفقیت حرفه ای آماده سازند. عنصر کلیدی این دوره تمرکز عملی آن است، که در یک نشست مدیریت 13 هفته ای که در آن دانش آموزان در کنار یک شرکت به عنوان بخشی از مطالعات خود کار می کنند، نشان داده شده است. MBS برای فارغ التحصیلان اخیر، در درجه اول از رشته های مرتبط با کسب و کار است که به دنبال یک مدرک مدیریت هستند و به یک دوره تحصیلات تکمیلی جذب می شوند که دارای تجربه تحصیلی با تجربه عملی مدیریتی است. علاوه بر محتوای علمی این دوره، یکی از ویژگی های کلیدی MBS این است که دانش آموزان را با مهارت های عملی مورد نیاز برای حرفه ای در مدیریت مدیریت می کند. مهارت هایی مانند: توانایی برقراری ارتباط صمیمانه در رسانه های مختلف توانایی بحث در مورد مسائل مربوط به مدیریت، به لحاظ انتقادی، منطقی و متقاعد کننده، سپس نتایج را براساس تحلیل های دقیق ارائه می دهد توانایی اعمال دانش و مهارت های به دست آمده در دوره در زمینه های سازمانی مهارت های بین فردی و تیمی که نشانه ای از مدیریت موثر است ... [-]
بریتانیا Antrim Coleraine Londonderry Belfast  + 1 بیشتر
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی