Filter
درجه های کارشناسی ارشد
بریتانیا Northern Ireland Antrim نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی بریتانیا 2019‏

مدرک کارشناسی ارشد در رشته دانشگاهی اعطا شده به افرادی که با موفقیت دلالت سطح بالاتری از تخصص است. دو نوع اصلی از کارشناسی ارشد وجود دارد - تدریس و پژوهش است.

درآمد یک استاد نیاز به دو سال آموزش پس از گرفتن مدرک لیسانس. این مدرک پیشرفته ممکن است دانش آموزان برای رسیدن به اهداف آموزشی و حرفه ای خود کمک کند، به عنوان سختی از دانش آموزان قطار برنامه کمک کارشناسی ارشد در مهارت ها و دانش مورد نیاز برای زمین زندگی حرفه ای از رویاهای خود.

 

پادشاهی متحده از بریتانیا و ایرلند شمالی، معمولا به عنوان پادشاهی متحده و بریتانیا شناخته شده است، یک کشور مستقل واقع در سواحل شمال غربی قاره اروپا است.دو دانشگاه معروف ترین (و قدیمی ترین) هستند آکسفورد و کمبریج (که اغلب به عنوان آکسبریج توسط بسیاری از انگلیسی ها نامیده می شود) انگلستان همچنین دارای چندین موسسه در سطح جهانی دیگر، از جمله چند در لندن (به ویژه امپریال کالج، دانشکده اقتصاد لندن، کالج دانشگاه لندن و پادشاه 'بازدید کنندگان کالج لندن، همه بخشی از دانشگاه لندن است)

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مروری بر تمامی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

University of Ulster, Faculty of Business and Management

MBS برای فارغ التحصیلان اخیر، در درجه اول از رشته های مرتبط با کسب و کار است که به دنبال یک مدرک مدیریت هستند و به یک دوره تحصیلات تکمیلی جذب می شوند که دارای تجربه تحصیل ... [+]

‏ دوره های کارشناسی ارشد 2019‏ سیدنی استرالیا. کارشناسی ارشد مطالعات کسب و کار (MBS) با استفاده از دانش و مهارت های موجود فارغ التحصیلان با معرفی مبانی کسب و کار و مدیریت است. این دوره بر روی تجهیز دانش آموزان به مقاصد کسب و کار و امور مالی متمرکز است تا بتوانند آنها را برای موفقیت حرفه ای آماده سازند. عنصر کلیدی این دوره تمرکز عملی آن است، که در یک نشست مدیریت 13 هفته ای که در آن دانش آموزان در کنار یک شرکت به عنوان بخشی از مطالعات خود کار می کنند، نشان داده شده است. MBS برای فارغ التحصیلان اخیر، در درجه اول از رشته های مرتبط با کسب و کار است که به دنبال یک مدرک مدیریت هستند و به یک دوره تحصیلات تکمیلی جذب می شوند که دارای تجربه تحصیلی با تجربه عملی مدیریتی است. علاوه بر محتوای علمی این دوره، یکی از ویژگی های کلیدی MBS این است که دانش آموزان را با مهارت های عملی مورد نیاز برای حرفه ای در مدیریت مدیریت می کند. مهارت هایی مانند: توانایی برقراری ارتباط صمیمانه در رسانه های مختلف توانایی بحث در مورد مسائل مربوط به مدیریت، به لحاظ انتقادی، منطقی و متقاعد کننده، سپس نتایج را براساس تحلیل های دقیق ارائه می دهد توانایی اعمال دانش و مهارت های به دست آمده در دوره در زمینه های سازمانی مهارت های بین فردی و تیمی که نشانه ای از مدیریت موثر است ... [-]
بریتانیا Antrim Coleraine Londonderry Belfast  + 1 بیشتر
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی