Keystone logo

67 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات معماری برنامه ریزی شهری 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات معماری
 • برنامه ریزی شهری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات معماری (67)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات معماری برنامه ریزی شهری

  کسب مدرک کارشناسی ارشد دانشآموزان فرصتی برای پیشرفت دانش، مهارتها، تجربه و فرصتهای بالقوه خود را در یک تمرکز تحصیلی انتخابی فراهم می کند. اکثر برنامه های سطح بالا به طور کامل یک یا دو سال طول می کشد.

  استاد برنامه ریزی شهری چیست؟ این برنامه ها به منظور فراهم آوردن دانش آموزان با مهارت های لازم برای توسعه و مدیریت حرفه ای در زمینه های برنامه ریزی شهری است. دانش آموزان ممکن است دوره هایی را با توجه به مطالعه فضاهای عمومی، مطالعات فرهنگی، برنامه ریزی بودجه، مسائل حقوقی، مطالعات محیطی، زیرساخت ها، طراحی و معماری تمرکز کنند. هدف اصلی در هر برنامه، ایجاد مهارت های برنامه ریزی شهری چند رشته ای است که برای پایداری شهری در صحنه های واقعی استفاده می شود. بعضی از برنامه ها ممکن است قبل از ثبت نام به دوره های پیشین یا مدرک کارشناسی نیاز داشته باشند.

  دانش آموزان این فرصت را دارند تا مزایای بسیاری از کسب مدرک را تجربه کنند. یادگیری چگونگی سازماندهی و برنامه ریزی پروژه های واقع بینانه، مقابله با هر گونه مشکلی و مشکلات مواجهه ای که ممکن است بوجود آید و موثر با دیگران ارتباط برقرار کند، تمام مهارت های مفید است که می تواند به حرفه های ممکن و به عنوان بزرگسالان کمک به جامعه اعمال شود.

  با توجه به موقعیت جغرافیایی و طول دوره به هر موسسه بستگی دارد، هزینه هر برنامه ممکن است متفاوت باشد. دانش آموزانی که علاقه مند به شروع یک برنامه هستند، تشویق می شوند که برای اطلاعات بیشتر با مدارس مورد نظر خود تماس بگیرند.

  بسیاری از مسیرهای شغلی ممکن است برای تحصیل با مدرک کارشناسی ارشد در برنامه ریزی شهری وجود داشته باشد. سال های گذشته افزایش کارهای مرتبط در بسیاری از صنایع را نشان داده است. دانش آموزان می توانند انتظار داشته باشند که فرصت هایی را به عنوان برنامه ریزان شهری، توسعه دهندگان جامعه، مدیران ساختمان، مشاوران پایداری، افسران دولتی، معماران منظر و نقشه برداران پیدا کنند. سایر مشاغل بالقوه شامل برنامه ریزان حمل و نقل، مدیران محیط زیست، عوامل املاک، مدیران منابع طبیعی و افسران حفظ تاریخ است.

  گزینه های بین المللی و محل اقامت برای دانش آموزان با برنامه های مشغول ممکن است در دسترس باشد. برای شروع، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.