Keystone logo

31 کارشناسی ارشد برنامه ها که در آموزش Instruction برنامه درسی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • آموزش
  • Instruction
  • برنامه درسی
رشته های تحصیلی
  • آموزش (31)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در آموزش Instruction برنامه درسی

مدرک کارشناسی ارشد معمولا به دانش آموزانی که پس از اتمام مدرک لیسانس در یک رشته تحصیلی تکمیل شده اند، اعطا می شود. این برنامه معمولا یک تا سه سال طول می کشد، شامل مطالعات پیشرفته و تحقیقاتی است و یک پیش نیاز برای ثبت نام در یک برنامه دکترا است.

استاد در برنامه درسی چیست؟ این برنامه تحصیلات تکمیلی ممکن است موضوعات آموزشی، سخنرانی و آموزش دانش آموزان در هر سنی و توانایی را پوشش دهد. این معمولا ترکیبی از دوره های اصلی هسته و دوره های انتخابی است. آموزش ممکن است بر ارزیابی برنامه های درسی، آموزش معلمان، سیاست های مدرسه و توسعه رهبری متمرکز باشد. تخصص های برنامه برای این برنامه می تواند شامل آموزش ابتدایی و متوسطه، خواندن و سواد آموزی باشد. ممکن است تمرکز بر توسعه برنامه های درسی برای زمینه های مختلف تحصیلی قرار گیرد.

دانش آموزانی که در این زمینه تحصیل می کنند، اغلب توانایی خود را برای تفکر عینی و با هدف افزایش می دهند که می تواند در زندگی شخصی و حرفه ای سودمند باشد. مدرک در برنامه درسی نیز می تواند توانایی تدریس به طور واضح و ارائه اطلاعات را در شیوه ای جذاب، که به کسانی که به طور مستقیم در کلاس درس شرکت می کنند، افزایش می دهد.

هزینه این برنامه می تواند به بسیاری از عوامل بستگی دارد. بسیاری از موسسات آنلاین این برنامه را ارائه می دهند و هزینه های متنوعی را برای تحصیل، هزینه ها و کتاب ها می پردازند. یک بسته کمک مالی نیز می تواند هزینه نهایی را تحت تاثیر قرار دهد. دانش آموزان باید با هر مدرسه برای هزینه های دقیق تماس بگیرند.

دانش آموزانی که یک استاد در برنامه درسی را کامل می کنند ممکن است در موقعیتی قرار بگیرند که بتوانند برای انواع کارهای مختلف در طیف آموزشی رقابت کنند. پیشرفت ها و تبلیغات به سمت رهبری و مدیریت اغلب برای این فارغ التحصیلان در دسترس است. آنها همچنین می توانند برای مدرسه یا دانشگاه به عنوان معلم یا اساتید، مدرسان دبیرستانی، سرپرستان مدرسه، معلمان و مشاوران آموزشی کار کنند.

استاد در برنامه درسی می تواند از طریق ده ها تن از نهادها در سراسر جهان گرفته شود. در برخی برنامه ها، پورتال های آنلاین اجازه می دهد تا انعطاف پذیری در برنامه ریزی. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.