TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی برزیل 2019‏

مزایای کارشناسی ارشد فراتر از بهبود بالقوه درآمد خود را گسترش دهد. آنها می توانند شما را با مهارت های شخصی و حرفه ای ارائه برای سرعت بخشیدن به توسعه خود را. آنها همچنین فرصت را به خودتان افتراق از همسالان خود، که بسیاری از آنها خواهد شد مشابه در سطح و مدارک کارشناسی دارند.

یک استاد، که یک تا دو سال تحصیل طول می کشد برای دریافت، ممکن است کمک به دانش آموزان مهارت های حرفه ای خود را بهبود بخشد و به دست آوردن دانش در رشته انتخابی خود. این بهبود در مهارت ها و دانش ممکن است به یک حرفه ای بسیار ماهر با فرصت هایی برای پیشرفت منجر شود.

 

برزیل، رسما به جمهوری فدرال برزیل، بزرگترین کشور در هر دو جنوبی امریکا و منطقه آمریکای لاتین است. این جهان 'S پنجمین کشور، هر دو توسط منطقه جغرافیایی و جمعیت، با بیش از 193 میلیون نفر است.

هر چند، کوچکترین ایالت در برزیل، آراکاخو دارای امکانات آموزش و پرورش چند که ارائه فرصت های آموزش عالی به مردم است. امکانات شناخته شده مانند دانشگاه فدرال سرژیپه، دانشگاه Tiradentes و سائو لوئیس کالج در اینجا است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مقایسه کنید 2019‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی آموزشی و سازمانی

Grupo Tiradentes
پردیس دانشگاهی تمام وقت 450 ساعت مارس 2020 برزیل Aracaju

بازدیدکننده داشته است فنی به حتی نزدیک تر به واقعیت دانشجوی فوق لیسانس از منطقه که در آن شما می خواهید به عمل می کنند. تبادل با کلاسیکگرایان اشخاص، مقامات دولتی، مدارس، پروژه مداخله نهادی. مشاوره حرفه ای (مربیگری): در پایان این دوره، ردیابی اهداف و آماده کردن دانش آموزان برای رشد حرفه ای.

کارشناسی ارشد در روانشناسی کاربردی به سلامت

Grupo Tiradentes
پردیس دانشگاهی تمام وقت 363 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید مارس 2020 برزیل Aracaju

این ارائه می دهد آموزش میان رشته ای، اجازه می دهد دانش آموزان به درک رابط روانشناسی لازم را با سایر رشته ها، برای درک درست از پدیده انسانی است. این آموزش های پایه جامد، با یک دیدگاه گسترده ای از روانشناسی، که قادر است انعطاف پذیری حرفه ای برای تنظیم مهارت های خود را به خواسته های خاص زمینه های کار در سلامت را فراهم می کند.

کارشناسی ارشد در مدیریت سیاست کمک های اجتماعی در زمینه سیستم کمک های اجتماعی تنها - آن

Grupo Tiradentes
پردیس دانشگاهی تمام وقت 372 ساعت مارس 2020 برزیل Aracaju

این دوره sensu پس از فارغ التحصیلی، "مدیریت سیاست کمک های اجتماعی در زمینه خود را"، و خارج از غرفه دقیقا در زمینه چالش های اجرای یک پارادایم جدید از مدیریت کمک های اجتماعی، و همچنین، برنامه ها، پروژه ها، خدمات و مزایای آن، و به منظور کمک با مدیران و تکنسین های با توسعه دانش و توسعه مهارت های فنی خاص در نگرانی به صفحه سیاست عمومی ارائه شده است.

کارشناسی ارشد در پزشکی قانونی جنایی و پزشکی قانونی

Grupo Tiradentes
پردیس دانشگاهی تمام وقت 374 ساعت مارس 2020 برزیل Aracaju

پزشکی قانونی یک فعالیت علمی-فنی است که تولید شواهد فنی از طریق معاینات پزشکی قانونی لازم برای روشن جرایم در قانون دادرسی کیفری ارائه شده است.

کارشناسی ارشد در حقوق جزا و آیین دادرسی کیفری

Grupo Tiradentes
پردیس دانشگاهی تمام وقت 374 ساعت مارس 2020 برزیل Aracaju

دوره تخصص در حقوق جزا و آیین دادرسی کیفری در دانشگاه مرکز تیرادنتس (UNIT-AL) در همکاری با دانشکده حقوق برتر (ESA - OAB / AL) پیشنهاد فارغ التحصیل چند رشته ای، نظری و عملی، به منظور به روز رسانی و تشکیل یک قادر حرفه ای به عمل در زمینه های حقوق جزا و دادرسی کیفری.

کارشناسی ارشد در ارتباطات دیجیتال، روزنامه نگاری وب و رسانه های جدید

Grupo Tiradentes
پردیس دانشگاهی تمام وقت 368 ساعت مارس 2020 برزیل Aracaju

آلون خودرو @ S @ S اغلب به تازگی فارغ التحصیل می آید به بازار کار، به دنبال یک حقوق و دستمزد خوب است. با این حال، یک شرکت یک حقوق و دستمزد بالا به یک حرفه ای که اغلب تا پایان آموزش داخلی ارائه نمی دهد. بنابر این ضروری است برای رسیدن به بازار در حال حاضر با برخی از تخصص قادر به مذاکره حقوق و دستمزد خوب است.

کارشناسی ارشد در جامعه، تکنولوژی و سیاست عمومی

Grupo Tiradentes
پردیس دانشگاهی تمام وقت مارس 2020 برزیل Aracaju

استاد در جامعه، تکنولوژی و سیاست عمومی شامل تعدادی از انسان، فن آوری و علوم اجتماعی اعمال می شود، ترکیب دیدگاه هایی که در سایر دوره های انضباطی در مناطق دیگر به عنوان مهندسی و بهداشت عمومی آشنا نیست و پشتیبانی می شود.

کارشناسی ارشد در مدیریت مالی، حسابرسی و controllership

Grupo Tiradentes
پردیس دانشگاهی تمام وقت 360 ساعت مارس 2020 برزیل Aracaju

تقویت شبکه و تیم از معلمان آموزش دیده توسط متخصصان با تجربه در مدیریت است.

کارشناسی ارشد در مدیریت استراتژیک مردم

Grupo Tiradentes
پردیس دانشگاهی تمام وقت 360 ساعت مارس 2020 برزیل Aracaju

تقویت شبکه با یک تیم از معلمان توسط حرفه ای های پیشرو در زمینه منابع انسانی آموزش دیده

کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار و هوش رقابتی

Grupo Tiradentes
پردیس دانشگاهی تمام وقت 360 ساعت مارس 2020 برزیل Aracaju

دانشکده با تجربه به رسمیت شناخته شده در مدیریت است.

کارشناسی ارشد در psychopedagogy بالینی نهادی

Grupo Tiradentes
پردیس دانشگاهی تمام وقت 18 ماهها مارس 2020 برزیل Aracaju

البته فراهم می کند آموزش حرفه ای واجد شرایط برای کار با شایستگی و مهارت در بالینی منطقه روانشناسی آموزشی نهادی، تشخیص و مداخله در مشکلات یادگیری کودکان، جوانان و بزرگسالان در مدرسه و غیر مدرسه، قادر می سازد در نتیجه روانشناس آموزشی برای مشاوره و مشاوره در زمینه های مختلف مربوط به فرایند یادگیری، مانند مدارس، شرکت ها و بیمارستان ها، از طریق تسلط نظری و عملی منطقه محتوای خاص از روانشناسی آموزشی.

کارشناسی ارشد در روش تدریس ریاضیات

Grupo Tiradentes
پردیس دانشگاهی تمام وقت 18 ماهها مارس 2020 برزیل Aracaju

البته یک مبنای نظری روش سازگار از آموزش آموزش ریاضیات در متن جاری را قادر می سازد تشکیل یک معلم انعکاسی و محقق فراهم می کند.

کارشناسی ارشد در مدیریت مدرسه: آموزش کسب و کار

Grupo Tiradentes
پردیس دانشگاهی تمام وقت 18 ماهها مارس 2020 برزیل Aracaju

البته واجد شرایط حرفه ای در آموزش و پرورش و رشته های مرتبط، به منظور فعال کردن حرفه ای به توسعه مداخلات آموزشی و به روند انسانی در مدرسه و غیر مدرسه، مانند کسب و کار، بیمارستان ها و مدارس به منظور گسترش عمل آموزشی و اجتماعی بر اساس افزایش عامل انسانی.

استاد در آموزش و روش آموزش عالی

Grupo Tiradentes
پردیس دانشگاهی تمام وقت 18 ماهها مارس 2020 برزیل Aracaju

این دوره است به صورت نظری و روش شناختی برای اعمال تدریس در آموزش عالی، با توجه به تفکیک ناپذیری آن با تحقیق و توسعه، به دنبال بیشتر تعمیق دانش در مبدا، هدف و ماهیت موسسات آموزش عالی در برزیل، و ارتباط آن با دانش آنها تولید شده است.

کارشناسی ارشد در آموزش تخصصی و گنجاندن در زمینه مدرسه - AEE

Grupo Tiradentes
پردیس دانشگاهی تمام وقت 18 ماهها مارس 2020 برزیل Aracaju

البته با هدف تشویق حرفه ای آموزش و پرورش: معلمان از اتاق به طور منظم، اتاق های ESA (آموزشی خدمات تخصصی)، مدیران، در میان دیگران، بحث قادر به آنها یارانه در شیوه های آموزشی که به گنجاندن کمک، با توسعه، استقلال و یادگیری فرد معلول، ارائه درک درستی از نقش معلم از متخصص خدمات آموزشی و ارتباط آن با معلولیت های مختلف در زمینه مدرسه.