Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 46 درجه های کارشناسی ارشد که در باستان شناسی 2023

46 کارشناسی ارشد برنامه ها که در باستان شناسی 2023

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد 'درجه فرصتی برای فارغ التحصیلان دانشگاه به تخصص در زمینه مطالعه است. تکمیل درجه اغلب شامل گرفتن تعدادی از دوره های مورد نیاز و انجام پروژه تحقیقاتی فردی است.

کارشناسی ارشد در باستان شناسی چیست؟ باستان شناسی نقشه برداری از تاریخ بشر از طریق مطالعه آثار فیزیکی است. دانشجویان کارشناسی ارشد 'در این زمینه دارند بسیار کمی برای یادگیری، از جمله تکنیک های حفاری. قبل از شرکت در محل کار حفاری، دانش آموزان باید مهارت محل کار فنی است که اجازه خواهد داد که آنها را به دقت کشف و به درستی حفظ مصنوعات سنگ تیز کردن. برنامه درسی برنامه همچنین می تواند دوره در تاریخ بشر، انسان شناسی و تاریخ هنر باشد. کسانی که دانش آموزانی که به دنبال تمرکز حرفه خود در یک منطقه جغرافیایی داده شده نیز ممکن است نیاز به کلاس های مطالعات منطقه ای است.

روشن ترین سود به این مسیر از مطالعه این فرصت را اعطا دانش آموزان برای کشف تاریخ است.باستان شناسی می تواند کار بسیار پرارزش، به ویژه هنگامی که آن را به حفاری و تفسیر آثار باستانی می آید. درسی از این برنامه اغلب اجازه می دهد تا دانش آموزان یک مقدار عادلانه از زمان تحقیقات میدانی، که به آنها یک حس برای این باد از نظم و انضباط.

از لحاظ هزینه برای به دست آوردن یک استاد درجه 'در باستان شناسی، مدارس به طور کلی از لحاظ هزینه متفاوت است. اگر شما می خواهم برای پرس و جو در مورد شهریه و ثبت نام هزینه های برنامه 'S، با دفتر پذیرش به طور مستقیم.

استاد در باستان شناسی دانش آموزان را برای پاداش کار در زمینه های مشترک باستان شناسی و تاریخ آماده. به غیر از کار به عنوان باستان شناسان، فارغ التحصیلان می توانند در به دنبال فرصتهای شغلی به عنوان مورخان پژوهش، استادان و مدیران موزه شده است. این فکری تحریک و درگیر حرفه که نیاز به سطح بالایی از تخصص، و کارشناسی ارشد در باستان شناسی پایه و اساس ایده آل برای این حرفه را فراهم می کند.

دانش آموزانی که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد برنامه های باستان شناسی بسیاری از سراسر جهان می توانند تحقیقات خود را با پایگاه داده قابل جستجو ما آغاز شده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات علوم انسانی
 • باستان شناسی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات علوم انسانی (46)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه