Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 24 درجه های کارشناسی ارشد که در بازرگانی الکترونیک 2023

24 کارشناسی ارشد برنامه ها که در بازرگانی الکترونیک 2023

بررسی اجمالی

کسب مدرک کارشناسی ارشد تا حد زیادی می تواند توانایی خود را برای موفقیت در زندگی حرفه ای خود را بهبود بخشد. هنگامی که یک برنامه کارشناسی را انجام دادید، شما ممکن است واجد شرایط برای ثبت نام در برنامه تکمیلی و پیدا کردن کشفیات حرفه پس از فارغ التحصیلی خود را.

یک استاد در تجارت الکترونیک چیست؟ در روز مدرن، کسب و کار بر روی راه حل های الکترونیکی تکیه می کنند همه چیز را از بازاریابی به مدیریت موثر تر است. دانشجویان مشغول به تحصیل در زمینه تجارت الکترونیک در مورد رسانه های الکترونیکی است که این جانبی احتمالی و کسب و کار به درک معاملات و عملیات آنها را توسعه کمک خواهد کرد یاد بگیرند. دوره های متداول مطالعه شامل تکنولوژی، اقتصاد، و فن آوری اطلاعات.

زمینه تجارت الکترونیک ترکیبی از فن آوری های قابل اجرا با منطقه مربوط به کسب و کار. این به نفع دانش آموزان با ارائه یک تمرکز منحصر به فرد و بسیار پی، پس از.آنها آماده می شود تا وارد مشاغل پیشرفته، تبدیل شدن به رهبران، و لذت بردن از حقوق بالاتر از آنها را با مدرک کارشناسی.

ثبت نام در یک استاد در برنامه تجارت الکترونیک هزینه های مختلف. عوامل خاصی مانند مدرسه و برنامه از انتخاب، تغییر شهریه و هزینه های دیگر. کشورهای مختلف نیز هزینه های استاندارد مختلف داشته باشد. کاوش انواع سخاوتمندانه از برنامه های پیدا کردن بهترین جا برای شما و نیازهای مالی و آموزش و پرورش خود را.

بسیاری از فرصت های شغلی بیشتر در تجارت الکترونیک از شما در ابتدا ممکن است مشکوک وجود دارد. اگر شما علاقه مند به بازاریابی و آمار، شما می توانید یک تحلیلگر تحقیقات بازار و یا آمار است. شما می توانید تمرکز در طراحی چند رسانه ای به دنبال یک حرفه ای در توسعه وب و طراحی است. علاوه بر این، ممکن است به تمرکز برنامه تجارت الکترونیک خود را در اطراف علم کامپیوتر برای تبدیل شدن به یک مدیر تحلیلگر سیستم کامپیوتر یا فناوری اطلاعات است.تجارت الکترونیک یک درجه بسیار سازگار که ممکن است به شما اجازه چند گزینه حرفه ای است.

بهترین راه برای آغاز روند درآمد کارشناسی ارشد خود را در تجارت الکترونیک است برای پیدا کردن یک برنامه جذاب. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات کسب و کار
 • بازرگانی الکترونیک
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (24)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه