MASTERSTUDIES

‏ مرور کنید برنامه های کارشناسی ارشد پاره وقت را بازاریابی مد در برزیل 2020‏

کارشناسی ارشد به تکمیل یکی از برنامه های تحصیلی ارشد اشاره دارد که دانشجویان را در جهت ارتقای دانش خود در یک حوزه خاص و یا پیشرفت در کار و حرفه خود آماده می سازد. بیشتر کارشناسی های ارشد از سوی دانشگاههای دولتی یا ایالتی ارائه می شوند.

حوزه بازاریابی مد بر انواع کسب و کارها و موضوعات مرتبط با فرهنگ متمرکز است. بنابر برنامه تحصیلی، دانشجویان تحلیل پوشاک، جنبه های اجتماعی مد، استراتژی های تجارت الکترونیک، اقتصاد و بازارهای پوشاک، تحلیل های آماری و شیوه های تحقیق و پژوهش را مطالعه می نمایند.

برزیل، رسما به جمهوری فدرال برزیل، بزرگترین کشور در هر دو جنوبی امریکا و منطقه آمریکای لاتین است. این جهان 'S پنجمین کشور، هر دو توسط منطقه جغرافیایی و جمعیت، با بیش از 193 میلیون نفر است.

‏ همین امروز اقدام کنید ، بهترین درجه های کارشناسی ارشد پاره وقت را بازاریابی مد در برزیل 2020‏

2نتایج دربازاریابی مد, برزیل Filter

کارشناسی ارشد در بازاریابی مد

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
کارشناسی ارشد
<
پاره وقت
<
14 ماهها
Portuguese (Brazil)
پردیس دانشگاهی

آیا می خواهید برای یادگیری بازاریابی و مانند مد؟ آیا می خواهید مد روز را یاد بگیرید و مانند بازاریابی؟ جای او در IED ریو است. در مدرس بازاریابی حرفه ای مد، بازاریابی را با است ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد در بازاریابی مد و ارتباطات

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
<
18 ماهها
Portuguese (Brazil)
پردیس دانشگاهی

مدرک کارشناسی ارشد مدرن بازاریابی و ارتباطات Istituto Europeo di Design - IED São Paulo ارائه می دهد آموزش در زمینه مدیریت بازاریابی و ارتباطات مربوط به کسب و کار مد. ...

اطلاعات بیشتر