Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 63 درجه های کارشناسی ارشد که در ایمنی فناوری اطلاعات 2023

63 کارشناسی ارشد برنامه ها که در ایمنی فناوری اطلاعات 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد به دانش آموزانی که یک برنامه کارشناسی ارشد در عمق، که به طور معمول شامل یک تا سه سال و ویژگی های سطح بالایی از تحقیق و تجربه عملی تکمیل تعلق می گیرد. به دنبال مدرک کارشناسی ارشد می تواند کمک به دانش آموزان دانش خود را از یک تخصص انتخاب بهبود و برای فرصت های شغلی جدید واجد شرایط شوند.

کارشناسی ارشد در فناوری امنیت چیست؟ درسی برای این برنامه بر روی سیستم های IT، شبکه، پروتکل های امنیتی، پزشکی قانونی و تجزیه و تحلیل خطر، تمرکز دارد. دانش آموزان به طور کلی به دست آوردن درک بهتر از پروتکل های امنیتی و حفاظت که به طور گسترده امروز با آموختن در مورد رمزنگاری، استانداردهای رمزگذاری و بیومتریک استفاده می شود. برنامه های درجه همچنین بسیاری به جنبه های قانونی امنیت سایبری، از جمله مقررات و پیروی از حفر کردن. به طور کلی، هدف نهایی از این برنامه است که به تدریس فارغ التحصیلان برای ارزیابی و کاهش خطرات امنیت سایبری.

استاد در IT امنیت می تواند کمک به متخصصان امنیت اطلاعات در حال حاضر با تهدیدات امنیتی مدرن و استفاده از پرداختن به این تهدیدات نگه دارید. دانش آموختگان نیز ممکن است دسترسی به فرصت های گسترده اشتغال لذت می برند، از جرایم اینترنتی به شمار منبع در حال رشد از نگرانی برای بسیاری از سازمان های مدرن است.

هزینه های مرتبط با درآمد این درجه، که ممکن است شامل شهریه و زندگی هزینه ها، در موسسه، منطقه جغرافیایی و طول برنامه بستگی دارد. به عنوان یک نتیجه، بهتر است آن را برای دانش آموزان به طور مستقیم با هر نهاد که آنها با توجه به حضور و یک نماینده درخواست برآورد هزینه.

افرادی که استاد در IT امنیت برگزاری ممکن است شغل با سازمان های دولتی، شرکت های خصوصی و حتی سازمان های غیر انتفاعی را دنبال کنند. این حرفه ای ممکن است به عنوان مدیران امنیت اطلاعات، سایبر پزشکی قانونی محققان و یا مشاوران امنیت شبکه کار می کنند.دانش آموختگان نیز ممکن است اشتغال به عنوان امنیت سایبری و یا تجزیه و تحلیل خطر مشاوران دنبال کنند. حرفه ای که مشاغل دانشگاهی ترجیح می دهند ممکن است محققان و یا دنبال مدارک تحصیلی پیشرفته تر در زمینه های مرتبط.

مانند درجه بسیاری از کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد در فناوری امنیت هم اکنون می توانید به طور کامل به دست آورده به صورت آنلاین. دانش آموزان آینده نگر که علاقه مند به کاهش هزینه های خود را، مطالعه از محل به انتخاب خود و یا کار در حالی که درآمد مدارک تحصیلی خود هستند ممکن است از مقایسه برنامه های مدرک آنلاین در دسترس بهره مند شوند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات فن آوری
  • فناوری اطلاعات
  • ایمنی فناوری اطلاعات
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (63)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه