Filter
درجه های کارشناسی ارشد
ایرلند Limerick نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی ایرلند 2019‏

کارشناسی ارشد به شما می دهد فرصت را به هر دو بیشتر درک خود را از یک سوال خاص را خاموش و یا در راه با استفاده از کاملا متفاوت مهارت شما از مدرک کارشناسی قبلی خود را به دست آورد.

یک استاد، که یک تا دو سال تحصیل طول می کشد برای دریافت، ممکن است کمک به دانش آموزان مهارت های حرفه ای خود را بهبود بخشد و به دست آوردن دانش در رشته انتخابی خود. این بهبود در مهارت ها و دانش ممکن است به یک حرفه ای بسیار ماهر با فرصت هایی برای پیشرفت منجر شود.

 

ایرلند جزیره به شمال غرب قاره اروپا است. این سومین جزیره بزرگ در اروپا و جزیره بیستم بزرگترین بر روی زمین است. به شرق آن جزیره بزرگتر از بریتانیا، که از آن آن است که توسط دریای ایرلند از هم جدا است.

شهرستان لیمریک معروف برای یک جمعیت خوبی از دانش آموزانی که به دنبال تحصیلات تکمیلی و دکترا درجه در علوم انسانی و هنر است. دانشگاه UL از لیمریک یکی از بهترین دانشگاه های ایرلند است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ببینید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Mary Immaculate College

این دوره با سه گزینه برای تحویل ارائه شده؛ در محوطه دانشگاه، مخلوط و یا به طور کامل آنلاین. دوره است که در زبان انگلیسی با تجربه معلمان و دیگر متخصصان زبان انگلیسی است. ... [+]

این دوره با سه گزینه برای تحویل ارائه شده؛ در محوطه دانشگاه، مخلوط و یا به طور کامل آنلاین. دوره است که در زبان انگلیسی با تجربه معلمان و دیگر متخصصان زبان انگلیسی است. تمرکز اصلی خود را در استفاده و آموزش زبان انگلیسی در یک مفهوم جهانی است. این تمرکز یک نیاز بین المللی برای توسعه حرفه ای آدرس، به ویژه در میان معلمان زبان انگلیسی. قالب MA / دکتری سازه در زبانشناسی کاربردی با هدف ارائه یک دوره گسترده از مطالعه در توضیحات این زبان (سیستم زبان: دستور زبان، واژگان و آواشناسی)، نظریه زبانشناسی کاربردی، نظریه های زبان دوم اکتساب، چارچوب برای مطالعه گفتمان، و همچنین مهارت های تحقیقاتی متخصص برای تجزیه و تحلیل تجربی از زبان در زمینه. به طور معمول، البته بیش از سه ترم اجرا خواهد شد. ترم 1 و 2 ماژول شامل تدریس (سخنرانی ها و فعالیت). ترم 3 خواهد شد به نوشتن یک پایان نامه اختصاص یافته است. سه ترم را می توان به پشت در یک سال تقویمی با استفاده از دوره تابستان برای ماژول پایان نامه (- آگوست سپتامبر) گرفته شده است. روش دیگر، البته می تواند بیش از یک سال و نیم گرفته شده است. گزینه های پاره وقت نیز در دسترس هستند. در هر ترم به 12 هفته یا واحد که در آن سه ماژول گرفته می شود ساخته شده است. هر ماژول خواهد ارزیابی مداوم باشد. این ممکن است مخلوطی از وظایف مانند آزمونها، بحث ها، مقالات، ارائه شفاهی، و غیره شامل برای کسانی که به دانش آموزان... [-]

ایرلند Limerick
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
12 - 24 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی