Filter
درجه های کارشناسی ارشد
ایرلند Carlow نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی ایرلند 2019‏

پس از آنکه دانشجویان برنامه مقطع کارشناسی را به پایان رسانیدند، درجه کارشناسی را اخذ می نمایند. جهت اخذ کارشناسی ارشد، معمولاً می بایست 12 الی 18 دوره کالج را بگذرانید که اغلب مستلزم گذراندن امتحانات جامع و/یا انجام یک پایان نامه است.

یک استاد، که یک تا دو سال تحصیل طول می کشد برای دریافت، ممکن است کمک به دانش آموزان مهارت های حرفه ای خود را بهبود بخشد و به دست آوردن دانش در رشته انتخابی خود. این بهبود در مهارت ها و دانش ممکن است به یک حرفه ای بسیار ماهر با فرصت هایی برای پیشرفت منجر شود.

 

ایرلند به تازگی اجرا قانون، که مقرر همه دانش آموزان حضور در آموزش و پرورش دانشگاه برای وام های دولتی اعمال می شود اجازه می دهد تا رسیدن به رویاهای علمی خود را بالاتر آنها. اول زبان رسمی ایرلندی، همچنین به عنوان ایرلندی اسکاتلندی شناخته شده است، اما انگلیسی (زبان رسمی دوم) به طور گسترده ای استفاده می شود. سرمایه های ملی دوبلین است. ایرلند معروف برای جشن روز سنت پاتریک (17 مارس) در سراسر جهان است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مرور کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Institute of Technology Carlow

این برنامه فوق لیسانس فرصتی برای دانش آموزان به مطالعه برای کارشناسی ارشد کسب و کار، سطح 9 صلاحیت (90 اثرات اعتبارات) فراهم می کند. ... [+]

‏ رشته های ارشد 2019‏ سیدنی استرالیا.

MASTER کسب و کار (MB) کسب و کار

کارشناسی ارشد کسب و کار چیست؟

این برنامه فوق لیسانس فرصتی برای دانش آموزان به مطالعه برای کارشناسی ارشد کسب و کار، سطح 9 صلاحیت (90 اثرات اعتبارات) فراهم می کند. شما می توانید برای مطالعه این برنامه در تمام وقت (یک سال) و یا پاره وقت (دو سال شب) اساس است.

هدف از این برنامه این است که برای فارغ التحصیلان با درک عمیق از محیط کسب و کار معاصر و آنها را مجهز با دانش و مهارتهای لازم در مدیریت و شرکت به آنها را قادر به کمک به جامعه کسب و کار در منطقه، در سراسر کشور و بین المللی. ... [-]

ایرلند Carlow
سپتامبر 2019
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی