TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی ایتالیا 2019‏

مزایای کارشناسی ارشد فراتر از بهبود بالقوه درآمد خود را گسترش دهد. آنها می توانند شما را با مهارت های شخصی و حرفه ای ارائه برای سرعت بخشیدن به توسعه خود را. آنها همچنین فرصت را به خودتان افتراق از همسالان خود، که بسیاری از آنها خواهد شد مشابه در سطح و مدارک کارشناسی دارند.

کارشناسی ارشد یک برنامه علمی در سطح کارشناسی ارشد است که حدود دو سال طول می کشد فراتر از مدرک کارشناسی دریافت است. کارشناسی ارشد در بسیاری از تخصص های مختلف ارائه شده، و بسته به مدرسه، آنها نیز ممکن است آنلاین و یا در فرد ارائه می شود. درآمد یک استاد ممکن است به فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان افزایش منجر شود.

 

 

ایتالیا، رسما به جمهوری ایتالیایی، یک جمهوری پارلمانی واحد در اتحادیه اروپا، واقع در جنوب اروپا است. در شمال، آن مرز فرانسه، سوئیس، اتریش، و اسلوونی در امتداد رشته کوه های آلپ.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را جستجو کنید 2019‏

نتایج Filter

استاد ارزیابی و مدیریت محيط زيست: مديريت آب و ساحلی

University of Bologna
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها آگوست 2019 ایتالیا Ravenna پرتغال Faro اسپانیا Cádiz + {تعداد} بیشتر

EMJMD WACOMA با اجرای یک برنامه آموزشی که با هدف توسعه درک مشترک و تقویت دانش علمی در زمینه حیاتی، چالش برانگیز و به طور مداوم در حال توسعه آبزی و اکوسیستم های ساحلی، برتری بزرگی را در بر می گیرد.

استاد علوم در زمینه حفاظت - مرمت میراث فرهنگی

University of Bologna
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها اکتبر 2019 ایتالیا Ravenna

این دوره در آموزش و پرورش دانشمند حفاظت، دانشمند با دانش در مورد شیمی، فیزیک، زیست شناسی، زمین شناسی و علوم رایانه ای که به میراث فرهنگی اعمال می شود و دانش بیشتر در مورد حفاظت (اخلاق، تاریخ، ارزش های فرهنگی، فن آوری های تاریخی، گذشته و حال فن آوری های حفاظت و عمل، جنبه های علمی خاص، و غیره).

کارشناسی ارشد همکاری بین المللی حقوق بشر و میراث فرهنگی

University of Bologna
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها اکتبر 2019 ایتالیا Ravenna

این برنامه آموزش جامع بین رشته ای و مشکلی را برای دانشجویان فارغ التحصیل با زمینه های متنوع ارائه می دهد که قصد دارند در زمینه همکاری و توسعه بین المللی کار کنند.

کارشناسی ارشد در مهندسی دریایی

University of Bologna
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 ایتالیا Ravenna

برنامه استاد در مهندسی Offshore حرفه ای متشکل از کارشناسان حرفه ای است که قادر به کار در چارچوب طراحی و بهره برداری از سازه های دریایی، سیستم ها و فرایندها و تسلط بر فن آوری های کلیدی توانمند برای بهره برداری پایدار از منابع دریایی است.

کارشناسی ارشد مهندسی فرآیندهای ساختمان و سیستم: بازسازی ساختمانهای تاریخی

University of Bologna
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 ایتالیا Ravenna

برنامه درسی بین المللی HBR برای پاسخگویی به نیازهای متخصصان جدید، با تمرکز بر تشخیص شرایط حفاظت و تعریف روش های تلفیقی و بازسازی مصنوعات تاریخی ساخته شده است.