MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی ایتالیا 2020/2021‏

به منظور موفقیت به دست آوردن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، شما باید برای به دست آوردن تعدادی از اعتبارات با عبور ماژول های فردی. کارشناسی ارشد اکثر تدریس خواهد شد تعدادی از دروس پایه که شما باید و با تصویب در منظور به دست آوردن مدرک تحصیلی داشته باشد. بررسی تحقیق کارشناسی ارشد تقریبا همیشه به طور کامل توسط یک ماژول پایان نامه تک و یا پروژه.

کارشناسی ارشد یک برنامه علمی در سطح کارشناسی ارشد است که حدود دو سال طول می کشد فراتر از مدرک کارشناسی دریافت است. کارشناسی ارشد در بسیاری از تخصص های مختلف ارائه شده، و بسته به مدرسه، آنها نیز ممکن است آنلاین و یا در فرد ارائه می شود. درآمد یک استاد ممکن است به فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان افزایش منجر شود.

 

 

رسما به عنوان جمهوری ایتالیا شناخته شده، این کشور در جنوب اروپا یافت می شود. زبان رسمی ایتالیایی است و پایتخت فرهنگی غنی رم است. بسیاری از قدیمی ترین دانشگاه جهان 'هستند در ایتالیا واقع شده است، به ویژه دانشگاه بولونیا (تاسیس 1088). سه برتر فارغ التحصیل دانشکده های با "دانشگاه وضعیت "، سه موسسه با وضعیت دکترا دانشکده، که در دوره کارشناسی ارشد و سطح تحصیلات تکمیلی عمل وجود دارد.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ببینید 2020/2021‏

نتایج Filter

استاد شغل طراحی مد

Istituto Modartech
کارشناسی ارشد
اکتبر 2020
<
تمام وقت
<
9 ماهها
انگلیسی
ایتالیایی
پردیس دانشگاهی

این دوره از تخصص های بالایی برای طراحان جوان است که رویای دادن زندگی به خط تولید پوشاک خود را تغذیه می کنند. یک پروژه خلاقانه که بیانگر خلاقیت شخصی خود ، فراهم آوردن ابزارهای ...

اطلاعات بیشتر

کفش کار و طراحی کیف کارشناسی ارشد

Istituto Modartech
کارشناسی ارشد
اکتبر 2020
<
تمام وقت
<
9 ماهها
انگلیسی
ایتالیایی
پردیس دانشگاهی

پروژه ای نوآورانه که اجازه می دهد خلاقیت شخصی خود را بیان کند ، ابزار لازم برای ایجاد ، توسعه و ارائه حرفه ای مجموعه کفش و کیف ، از ترکیب سبک گرفته تا برنامه ریزی ، از کمپین ا ...

اطلاعات بیشتر