TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی ایتالیا 2019‏

کارشناسی ارشد به شما می دهد فرصت را به هر دو بیشتر درک خود را از یک سوال خاص را خاموش و یا در راه با استفاده از کاملا متفاوت مهارت شما از مدرک کارشناسی قبلی خود را به دست آورد.

یک استاد، که یک تا دو سال تحصیل طول می کشد برای دریافت، ممکن است کمک به دانش آموزان مهارت های حرفه ای خود را بهبود بخشد و به دست آوردن دانش در رشته انتخابی خود. این بهبود در مهارت ها و دانش ممکن است به یک حرفه ای بسیار ماهر با فرصت هایی برای پیشرفت منجر شود.

 

رسما به عنوان جمهوری ایتالیا شناخته شده، این کشور در جنوب اروپا یافت می شود. زبان رسمی ایتالیایی است و پایتخت فرهنگی غنی رم است. بسیاری از قدیمی ترین دانشگاه جهان 'هستند در ایتالیا واقع شده است، به ویژه دانشگاه بولونیا (تاسیس 1088). سه برتر فارغ التحصیل دانشکده های با "دانشگاه وضعیت "، سه موسسه با وضعیت دکترا دانشکده، که در دوره کارشناسی ارشد و سطح تحصیلات تکمیلی عمل وجود دارد.

برای کسانی که علاقه مند به تحصیل در یک مکان زیبا با فضای اجتماعی خوب پاویا هستند جایی برای دیدار است. این دانشگاه خوب و موسسات آموزش های مختلف. برخی از دانشگاه های برتر پاویا هستند در دانشگاه پاویا و * دانشگاه degli Studi دی پاویا.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را بیابید 2019‏

نتایج Filter

برنامه پس از کارشناسی در مهندسی مسابقه

University of Pavia
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال اکتبر 2019 ایتالیا Pavia

مدت دوره استاد در مهندسی مسابقه یک سال است و دارای جدول زمانی 1500 ساعت است.

برنامه کارشناسی ارشد در همکاری و توسعه

University of Pavia
پردیس دانشگاهی تمام وقت 15 ماهها اکتبر 2019 ایتالیا Pavia

برنامه کارشناسی همکاری و توسعه (پاویا، ایتالیا) دارای یک دوره 15 ماهه برای دانشجویانی است که در زمینه های مختلف فرهنگی و علمی حضور دارند. این دوره بیش از 500 ساعت کلاس ها و سمینارها را با تمرکز ویژه ای بر توسعه فراگیر ارائه می دهد. این برنامه تمام وقت است و به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. پس از دوره مسکونی در پاویا، تمام دانش آموزان حداقل یک دوره کارآموزی 3 ماهه را انجام می دهند که می تواند یک تجربه در زمینه یک سازمان شریک یا یک دوره تحقیق در موسسه بین المللی باشد. به عنوان تکمیل جزئی از الزامات اصلی، دانش آموزان نیاز به نوشتن پایان نامه مربوط به تجربه کارآموزی خود و یا بر اساس یک مسئله تحقیق از علاقه خود.

استاد در رشته روانشناسی، علوم اعصاب و علوم انسانی

University of Pavia
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها اکتبر 2019 ایتالیا Pavia

مدرک رشته روانشناسی، علوم اعصاب و علوم انسانی یک دوره جدید استادانه 2 ساله است که توسط گروه مغز و علوم رفتاری University of Pavia (DBBS) و با بخش شناختی، اجتماعی و رفتاری دانشگاه هماهنگ شده است مدرسه مطالعات پیشرفته (IUSS).

برنامه پس از کارشناسی در طراحی و توسعه دینامیک خودرو

University of Pavia
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال سپتامبر 2019 ایتالیا Pavia Milan + {تعداد} بیشتر

این برنامه با هدف آموزش حرفه ای های بسیار حرفه ای با زمینه ای جامع در طراحی دینامیک خودرو و قادر به کار در تمام مراحل طراحی و توسعه وسیله نقلیه از شبیه سازی دینامیکی برای آزمایش نمونه اولیه و خودرو پیش تولید است.

مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد، امور مالی و ادغام بین المللی

University of Pavia
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 ایتالیا Pavia

برنامه کارشناسی ارشد (Laurea Magistralis) در اقتصاد، امور مالی و ادغام بین المللی (MEFI) یک دوره پس از فارغ التحصیلی است که به دانشجویان ایتالیایی و خارجی باز می گردد تا با دنبال کردن مطالعات پیشرفته در زمینه اقتصاد کاربردی و مالی در یک نگاه بین المللی.

استاد در سیاست جهانی و روابط بین الملل

University of Pavia
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 ایتالیا Pavia

دو ساله استاد (Laurea Magistralis) در سیاست جهانی و روابط بین الملل طراحی شده است تا به شما در تحلیل مسائل اصلی ناشی از این فرایندها کمک کند. این که آیا شما برای حرفه ای در خدمات عمومی ملی یا بین المللی، در سازمان های غیردولتی یا در بخش خصوصی هدف قرار می گیرید، به یک رویکرد چند رشته ای نیاز دارید تا بتوانید مسائل کلیدی را درک کنید.

مدرک کارشناسی ارشد در تجارت بین الملل و کارآفرینی

University of Pavia
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 ایتالیا Pavia

این دوره 2 ساله یک برنامه فارغ التحصیل تمام وقت است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود و برای فارغ التحصیلانی که در جستجوی یک مدرک بین المللی در کسب و کار هستند طراحی شده است