TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی ایتالیا 2019‏

مطالعات در سطح کارشناسی ارشد شامل مطالعه تخصصی در زمینه تحقیق و یا یک منطقه از عملکرد حرفه ای. سود مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد سطح بالاتری از تسلط بر موضوع. سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند در هر نقطه از یک سال به سه یا چهار سال طول می کشد. قبل از اینکه شما می توانید فارغ التحصیل، شما معمولا باید ارسال و دفاع از پایان نامه، مقاله طولانی است که نقطه اوج پژوهش تخصصی خود را.

پس از دریافت مدرک کارشناسی، بسیاری از دانش آموزان تصمیم به افزایش تجربه و آموزش و پرورش خود را با مقطع کارشناسی ارشد. کارشناسی ارشد ممکن است حدود دو سال را به دست آورند، و برنامه های ارائه شده در بسیاری از مناطق مختلف به طوری که دانش آموزان می توانند تاکید که برای آنها و اهداف آنها کار می کند پیدا کنید.

 

ایتالیا، رسما به جمهوری ایتالیایی، یک جمهوری پارلمانی واحد در اتحادیه اروپا، واقع در جنوب اروپا است. در شمال، آن مرز فرانسه، سوئیس، اتریش، و اسلوونی در امتداد رشته کوه های آلپ.

این شهرک صنعتی و اقتصادی ایتالیا یک شهرستان هنوز به طور طبیعی زیبا به خوبی توسعه یافته است. از این رو، پادوا یک جای خوب برای زندگی و کسب درآمد است. علاوه بر این، پادوا تا به برخی از موسسات آموزشی خوب مانند دانشگاه پادووا.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مرور کنید 2019‏

نتایج Filter

برنامه های آموزشی سه ساله در طراحی های خلاقانه

Scuola Italiana Design (SID)
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها اکتبر 2019 ایتالیا Padua کرواسی Rovinj + {تعداد} بیشتر

برنامه های آموزشی سه ساله در طراحی خلاق از مدرسه ایتالیایی طراحی از درخواست شده توسط شرکت های در زمینه حرفه ای متولد شد ...

استاد سالانه در طراحی های خلاقانه

Scuola Italiana Design (SID)
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال اکتبر 2019 ایتالیا Padua کرواسی Rovinj + {تعداد} بیشتر

استاد سال در طراحی خلاق اجازه می دهد تا دانش آموزان به تجربه عمل به عنوان یک طراح خلاق است.

کارشناسی ارشد مدیریت کارکنان

MELIUSform Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 7 ماهها اکتبر 2019 ایتالیا Rome Milan Padua + {تعداد} بیشتر

استاد اجرایی MELIUSform در بخش کارکنان، در حال حاضر در نسخه 30 خود، با هدف تشکیل متخصصان HR که قادر به کارکردن به طور موثر در زمینه های مختلف از عملکرد منابع انسانی، در شرکت و در انجام فعالیت های مشاوره.

دوره کارشناسی ارشد فیزیک هسته ای

Erasmus Mundus - JMD - Nuclear Physics
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 فرانسه Caen ایتالیا Padua Catania اسپانیا Seville Madrid Barcelona Salamanca + {تعداد} بیشتر

NuclPhys یک دوره دو ساله Erasmus: Erasmus Mundus دوره کارشناسی ارشد فیزیک هسته ای است. این دوره بر اساس تخصص یک کنسرسیوم از دانشگاه های اسپانیا (سویا، Autónoma مادرید، بارسلونا، Complutense مادرید و سالامانکا) به علاوه دانشگاه های Caen Bas-Normandie، Padova و Catania است.

استاد در فیزیک

University of Padova
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 ایتالیا Padua

این برنامه دانش عناصر پایه فیزیک مدرن (فیزیک اتمی و مولکولی، فیزیک جامدات، فیزیک هسته ای و ذرات) و فیزیک نظری (مکانیک تحلیلی، مکانیک کوانتومی، روش های ریاضی و عددی) را تقویت می کند.

استاد در کارآفرینی و نوآوری

University of Padova
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها اکتبر 2019 ایتالیا Padua

این برنامه فارغ التحصیل از طریق کسب دانش، مهارت ها و چارچوب های مفید برای حمایت از رشد و رشد شرکت هایی که در سناریوی دیجیتال کنونی فعالیت می کنند و در یک محیط جهانی کار می کنند، توسعه دهندگان کسب و کار آینده را با یک روش ذهنی کارآفرینانه و یک رویکرد باز .

کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست

University of Padova
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها اکتبر 2019 ایتالیا Padua

این دوره نشان دهنده تکمیل طبیعی دوره درجه اول در مهندسی محیط زیست است، با هدف تهیه یک فارغ التحصیل، که با استفاده از رویکرد چند رشته ای که جنبه های مختلفی از قبیل: قانونی، شیمیایی و فیزیکی، زمین شناسی و ژئوتکنیک، هیدرولوژی و هیدرولوژیکی، قادر به طراحی و مدیریت راه حل های مهندسی با حداقل تاثیر در محیط اجتماعی و فیزیکی است.

کارشناسی ارشد در اقتصاد و دارایی

University of Padova
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها اکتبر 2019 ایتالیا Padua

مدرک کارشناسی ارشد دو ساله ما در زمینه اقتصاد و مالیه، توسعه توانایی ها برای درک پدیده های اقتصادی و مالی، دانش فنی تخصصی برای تفسیر و مدیریت مسائل مالی پیچیده و توسعه و ارزیابی سیاست های عمومی است.