TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی ایتالیا 2019‏

به منظور موفقیت به دست آوردن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، شما باید برای به دست آوردن تعدادی از اعتبارات با عبور ماژول های فردی. کارشناسی ارشد اکثر تدریس خواهد شد تعدادی از دروس پایه که شما باید و با تصویب در منظور به دست آوردن مدرک تحصیلی داشته باشد. بررسی تحقیق کارشناسی ارشد تقریبا همیشه به طور کامل توسط یک ماژول پایان نامه تک و یا پروژه.

پس از دریافت مدرک کارشناسی، بسیاری از دانش آموزان تصمیم به افزایش تجربه و آموزش و پرورش خود را با مقطع کارشناسی ارشد. کارشناسی ارشد ممکن است حدود دو سال را به دست آورند، و برنامه های ارائه شده در بسیاری از مناطق مختلف به طوری که دانش آموزان می توانند تاکید که برای آنها و اهداف آنها کار می کند پیدا کنید.

 

ایتالیا، رسما به جمهوری ایتالیایی، یک جمهوری پارلمانی واحد در اتحادیه اروپا، واقع در جنوب اروپا است. در شمال، آن مرز فرانسه، سوئیس، اتریش، و اسلوونی در امتداد رشته کوه های آلپ.

یکی از بزرگترین شهرستان از ایتالیا، ناپولی است برای موسسات آموزشی خود را مانند * دانشگاه 'degli Studi دی ناپولی فدریکو شناخته شده است. جدای از آن * دانشگاه 'degli Studi دی ناپولی فدریکو است برای برنامه های نوآورانه و متفاوت درجه آن شناخته شده است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ملاحظه کنید 2019‏

نتایج Filter

استادیار اجرایی امور مالی

Sida Group Management Academy
پردیس دانشگاهی تمام وقت 144 ساعت سپتامبر 2020 ایتالیا Ancona Bologna Rome Naples Milan + {تعداد} بیشتر

هدف از استاد امور مالی اجرایی

کارشناسی ارشد در امور شرکت، امور عمومی

Sida Group Management Academy
پردیس دانشگاهی تمام وقت نوامبر 2019 ایتالیا Rome Naples Verona Milan + {تعداد} بیشتر

استاد با هدف تسهیل درک مهارت های لازم برای حضور در جنبه های قانونی در یک شرکت است. هدف این است که یک منبع را ایجاد کنید که قادر به انجام وظایف مختلف در مقابل سهامداران مختلف (دولت، دولت، تامین کنندگان، مشتریان، کارگران و غیره) باشد. علاوه بر این، هدف این دوره، تجهیز شرکت کنندگان به ابزارهای لازم برای حل شرایط نابسامان بالقوه است که می تواند در عملکرد فعالیت های تجاری ایجاد شود: از اختلافات پیش فرض قراردادی تا شرایط پیچیده تر مانند بحران. هدف نهایی این است که آموزش مدیران حقوقی با دانش قانونی و اقتصادی سیستم کارآفرینی داشته باشیم که می تواند ارزش افزوده واقعی را به شرکتی که در آن فعالیت می کند، به ارمغان بیاورد.

کارشناسی ارشد مدیریت نوآوری

Sida Group Management Academy
پردیس دانشگاهی تمام وقت 252 ساعت سپتامبر 2019 ایتالیا Ancona Rome Naples Verona Milan + {تعداد} بیشتر

L'obiettivo del percorso è quello di accompagnare la rivoluzione del ruolo dell'Innovation Manager در رشته ای از Cambiamenti del Mercato، در غیر اینصورت، در غیر اینصورت، در صورت تمایل به دریافت مجوزهای لازم، Integrante dell'intero sistema aziendale. L'Innovation Manager è un vero esperto in gestione processi e progetti con attitudine al pensiero strategico e alla leadership.

استاد در TQM 4.0 - مدیریت کیفیت جامع

Sida Group Management Academy
پردیس دانشگاهی تمام وقت 140 ساعت فوریه 2020 ایتالیا Bologna Rome Naples Verona Milan + {تعداد} بیشتر

استاد با هدف آموزش یک شخصیت حرفه ای برای توسعه دانش و مهارت در زمینه های مربوط به قوانین مربوط به سیستم های کیفیت، ایمنی، محیط زیست، انرژی و اطلاعات و همچنین مهارت های برنامه ریزی است. به همین دلیل، شخصیت حرفه ای در شرکت به عنوان یک سطح مدیریتی برای تضمین کیفیت محصولات / خدمات ارائه شده توسط شرکت به مشتریان وارد می شود.

استاد اجرایی مدیریت منابع انسانی

Sida Group Management Academy
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت 188 ساعت نوامبر 2019 ایتالیا Ancona Bologna Rome Naples Milan + {تعداد} بیشتر

این استاد اجرایی با هدف ارائه راه اولیه در زمینه مدیریت منابع انسانی و ارائه راهی برای بهبود تجربه کاری خود در این زمینه است. برنامه این دوره بر تجزیه و تحلیل آن ارتباطات بین نیازهای کسب و کار، سازماندهی شرکت ها و سیستم های مدیریت منابع انسانی تمرکز دارد. هدف اصلی فرایند یادگیری، آماده سازی رهبران جوان با مهارت ها برای ارائه مدیریت برتر به شرکت است تا سهم قابل توجهی در فرایند تصمیم گیری شرکت ها داشته باشد و به طور موثر به مسائل مربوط به تجارت مشغول شود.

استاد اجرایی در مدیریت پرسنل و مدیریت منابع انسانی

Sida Group Management Academy
پردیس دانشگاهی تمام وقت اکتبر 2019 ایتالیا Ancona Bologna Rome Naples Verona Milan + {تعداد} بیشتر

استاد اجرایی مدیریت و مدیریت پرسنلی یک دوره آموزشی عملی و موثر است که با هدف دستیابی به تجربه مستقیم از افرادی که در زمینه منابع انسانی کار می کنند، دانش و مهارت هایی که می توانند در محل کار صرف شوند، طراحی شده است. .

دومین دوره تخصصی در زمینه هنر و کپی رایت

IUAD Accademia della Moda
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت 2 سال ها اکتبر 2019 ایتالیا Naples + {تعداد} بیشتر

دوره دوساله تخصصی در هنر

دوره دوم متخصص در طراحی لوازم جانبی (کفش و کیف)

IUAD Accademia della Moda
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت 2 سال ها اکتبر 2019 ایتالیا Naples + {تعداد} بیشتر

دوره دو ساله با هدف آموزش یک شخصیت حرفه ای با توانایی مدیریت طراحی و توسعه مجموعه های لوازم جانبی (کالاهای چرمی و کفش)، از نظر تکنیکی، فنی و تولیدی است.

کارشناسی ارشد در ارتباطات، رسانه های اجتماعی

Up Level School of Management
پردیس دانشگاهی پاره وقت 100 - 100 ساعت نوامبر 2019 ایتالیا Milan Rome Naples + {تعداد} بیشتر

استاد ارتباطات، رسانه های اجتماعی و بازاریابی اینترنتی یک آموزش مدرن و نوآورانه است که متخصصان در زمینه بازاریابی وب و ارتباطات تجاری آنلاین را آماده می کند. بر خلاف دیگر دوره های کلاس کلاسیک وب سایت بازاریابی، این ابزار در نظر گرفته شده است که یک ابزار کامل تر است: یک استاد ویژه در بازاریابی رسانه های اجتماعی، تبلیغات آنلاین و مبانی کپی رایت وب است که براساس تکنیک های ارتباطی مدرن و آخرین تحولات طراحی شده است. از بخش فیس بوک، گوگل پلاس، یوتیوب، توییتر، گوگل Adwords ابزار روزمره در کار شما خواهد شد.

کارشناسی ارشد در مدیریت رویداد

Up Level School of Management
پردیس دانشگاهی پاره وقت 124 - 124 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید نوامبر 2019 ایتالیا Milan Rome Naples + {تعداد} بیشتر

استاد مدیریت رویداد یک آموزش مدرن و نوآورانه است که متخصصان در زمینه ایجاد رویداد و مدیریت را آماده می کند. بر خلاف دیگر دوره های مدیریت رویدادهای کلاسیک دیگر، هدف آن یک ابزار کامل تر است: استاد استاد در استراتژی های طراحی بخش MICE و بر اساس ارتباطات یکپارچه طراحی شده با توجه به تکنیک های مدرن سازمانی و ارتباطی طراحی شده است.

کارشناسی ارشد در مدیریت گردشگری

Up Level School of Management
پردیس دانشگاهی پاره وقت 128 - 128 ساعت نوامبر 2019 ایتالیا Milan Rome Naples + {تعداد} بیشتر

این دوره کارشناسی ارشد یکی از دوره های آموزش گردشگری در بخش گردشگری است که حرفه ای در بخش گردشگری می شود. شما می توانید به عنوان آژانس مسافرتی و مدیر تور اپراتور، کارشناس گردشگری و ارتباطات برای گردشگری، مدیریت گردشگری، مدیر فنی، آژانس مسافرتی، رهبر تور، کار کنید. هیچ کارشناسی ارشد دیگر در گردشگری شما را برای بازار کار آماده نمی کند!

کارشناسی ارشد در مدیریت مهمانداری

Up Level School of Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت 136 - 136 ساعت نوامبر 2019 ایتالیا Milan Rome Naples + {تعداد} بیشتر

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت هتلداری در سطح بالا یک دوره آموزشی در بخش مدیریت هتل با کارآموزی است که در هتل های مهم تضمین شده است.