TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی ایتالیا 2019‏

میلان مرکز اقتصادی و مالی ایتالیا است و خانه را به بورس را دارند. این نیز یکی از مد و طراحی پایتخت برجسته ترین جهان با برخی از بهترین طراحان شروع کردن آن میلان. دانش آموزان که انتخاب کنید به دنبال یک استاد در میلان پیدا زیادی برای افزایش آموزش و پرورش فارغ التحصیل خود، مانند بهره گیری از هنر، فرهنگ، موسیقی، تئاتر، و خرید، و همچنین به عنوان کاوش بسیاری از مکان های تاریخی و مذهبی در شهرستان.

است طیف گسترده ای از استاد در برنامه های میلان وجود دارد، به ویژه در زمینه های کسب و کار، طراحی، و مد. دانش آموزان به دنبال یک استاد در میلان خواهد برنامه درسی که به طور کلی شامل دروس دوره، کارآموزی، و پایان نامه کارشناسی ارشد را تجربه کنند. بسیاری از استاد در برنامه های میلان را حداقل یک سال از مطالعه تمام وقت، با این حال طول برنامه و الزامات بسته به برنامه خاص، و نیز پاره وقت و گزینه های مطالعه آنلاین وجود دارد.

اگر شما علاقه مند در کارشناسی ارشد در میلان، سپس نگاه را از طریق بسیاری از گزینه های برنامه زیر را بگیرند و آنچه که در انتظار شما!

نتایج Filter

کارشناسی ارشد در طراحی رنگ

POLI.design
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال اکتبر 2019 ایتالیا Milan

استاد تخصصی طراحی و تکنولوژی رنگ که در همکاری با Associazione Italiana Colore برگزار شد، با هدف ارائه آموزش های پیشرفته به حرفه ای ها، به منظور کمک به آنها برای درک و مدیریت بسیاری از مسائل مربوط به فن آوری و طراحی، اغلب در بسیاری از زمینه های انضباطی، معمول از همه آن بخش های حرفه ای و تحقیقاتی که در آن استفاده و مدیریت رنگ ضروری است.

استاد در تکامل مد طراحی

IFDA Italian Fashion & Design Academy
پردیس دانشگاهی تمام وقت 10 ماهها نوامبر 2019 ایتالیا Milan

طراح قلب مد سیستم است، اما دیگر تنها خلاق نیست که نقاشی و رنگ آن را نقاشی می کند: استعداد خالص و ساده امروزه به اندازه کافی بزرگ نیست زیرا طراح نه تنها لباس ها بلکه شیوه های زندگی را نیز ایجاد می کند.

FIFA Master - استاد بین المللی مدیریت، حقوق و علوم انسانی ورزش

CIES - International Centre for Sports Studies
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال سپتامبر 2020 سویس Neuchâtel بریتانیا Leicester ایتالیا Milan + {تعداد} بیشتر

برگزار شده توسط CIES - مرکز بین المللی مطالعات ورزشی در همکاری با سه دانشگاه، دانشگاه De Montfort در لستر (انگلستان)، SDA مدرسه مدیریت بوچوانی در میلان (ایتالیا) و دانشگاه Neuchâtel (سوئیس)، استاد FIFA در مدیریت قانون و علوم انسانی ورزش برای ارتقای آموزش مدنی در دنیای ورزش ایجاد شده است.

کارشناسی ارشد در سیاست نفت، گاز و انرژی

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات روسیه Odintsovo ایتالیا Milan + {تعداد} بیشتر

برنامه کارشناسی ارشد "اقتصاد نفت و گاز و مسائل مربوط به سیاست های انرژی بین المللی" در سال 2007 توسط MGIMO به طور مشترک با دانشگاه ایتالیایی Univerità di Commerciale Luigi Bocconi راه اندازی شد که رهبر اروپایی شناخته شده در زمینه آموزش اقتصادی و تجاری است و همکاری می کند نزدیک با شرکت های بزرگ انرژی جهانی.

استاد در تبلیغات

RM Istituto Moda e Design Milano
پردیس دانشگاهی تمام وقت 10 ماهها فوریه 2020 ایتالیا Milan

ده ماه فوق العاده ای ده مؤسسات سطح بالا در کلاس درس، یک ماه، با ارقام کلیدی خود. ده فرصت منحصر به فرد برای یادگیری به طور مستقیم از قهرمانان. استاد Raffles Milano بالاخره کسی در مورد آن فکر کرد یکپارچه فرو می ریزد تبلیغات به دنبال راه های جدیدی برای رسیدن به افرادی است که دقیق تر و آماده تر از همیشه هستند. یک بار مقدار زیادی پول و منابع کمی وجود داشت. امروز دقیقا مخالف است و از بلوک جامع قوانین و شیوه های گذشته ما باید به سرعت تبلیغاتی را که مایع در همه جبهه هایی است که توسط فناوری ساخته شده اند، حرکت دهیم.

کارشناسی ارشد در قرارداد، ادعای و مدیریت تاخیر در کارهای ساختمانی

Scuola Master Fratelli Presenti
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت 550 ساعت سپتامبر 2019 ایتالیا Milan + {تعداد} بیشتر

استاد فرصت یک مرحله (550 ساعت کار) را در برخی از شرکت های معروف ارائه می دهد: بسیاری از پیمانکاران بزرگ بزرگ، شرکت های مهندسی و تولید کنندگان قبلا به ما ثابت کرده اند که بسیار علاقه مند به استخدام تکنسین های مجهز به مجموعه ای از مهارت های استاد خواهد شد فراهم کند

کارشناسی ارشد در طراحی مد پایدار

Accademia del Lusso
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال اکتبر 2019 ایتالیا Milan

کارشناسی ارشد مد طراحی یک طراح مد را می سازد که می تواند به راحتی به منطقه محصولی از کسب و کارهای مد و لوکس وارد شود. این دوره به بررسی تعدادی از عناصر خلاق و طراحی و همچنین شرکت کنندگان آموزش در جنبه های فنی تولید صنعتی مد می پردازد. مانند برنامه ریزی جمع آوری، فروش، هزینه و پردازش.

کارشناسی ارشد در اقتصاد محیطی و غذایی (EFE)

University of Milan - Department of Environmental Science and Policy
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها اکتبر 2019 ایتالیا Milan

مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد محیط زیست و غذا (EFE) یک برنامه با کیفیت بالا در سطح بین المللی است که به منظور ارائه دانش آموزان به دانشجویان از پیشینه عالی علمی و یک نگرش عملی است. این درجه یک چشم انداز امیدوار کننده برای حرفه ای حرفه ای آینده را در زمینه های اقتصادی چالش برانگیز اقتصاد پایدار و مدیریت سیستم کشاورزی می گذارد.

استاد در تبلیغات

RM Milan - International Fashion and Design School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 10 ماهها نوامبر 2019 ایتالیا Milan

چرا؟ یکپارچه فرو می ریزد تبلیغات به دنبال راه های جدیدی برای رسیدن به افرادی است که بیشتر در معرض خطر و خیال پردازی هستند. یک بار مقدار زیادی پول و چند رسانه ای وجود داشت. امروز، دقیقا همان مخالف و از بلوک جامع قوانین و روش های گذشته است، اکنون ما باید به سرعت به تبلیغات پیشرفت کنیم که می تواند مانند یک مایع به تمام فضاهای موجود در فن آوری تبدیل شود.

استاد بین المللی در Fintech، مالی و نوآوری دیجیتال (Fintech)

MIP Politecnico di Milano School of Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 ماهها سپتامبر 2019 ایتالیا Milan فرانسه Nantes Reims بریتانیا Edinburgh اسپانیا Madrid چین Guangzhou Barcelona بلژیک Brussels + {تعداد} بیشتر

استاد بین المللی Fintech ، دارایی و نوآوری دیجیتال (FINTECH) به گونه ای طراحی شده است که تمام مهارت ها و مهارت های لازم را برای مواجهه با انقلاب Fintech در اختیار دانشجویان قرار می دهد. این برنامه فارغ التحصیلان جوانی را که می خواهند در حوزه Fintech تخصص داشته باشند با تعمیق دانش خود در مورد فن آوری های دیجیتال و کاربرد آنها در دنیای مالی ، به عنوان مثال بانک ها ، شرکت های بیمه ، مدیریت دارایی.

کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی مدیریت منابع انسانی

Up Level School of Management
پردیس دانشگاهی 136 ساعت نوامبر 2019 ایتالیا Milan

برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت مهمانداری در سطح بالا یک دوره حرفه ای در صنعت مدیریت هتل است که دانش آموزان آن را قادر می سازد تا دانش لازم را بدست آورند تا موقعیت های مدیریتی را بدست آورند.

برنامه پس از کارشناسی در طراحی و توسعه دینامیک خودرو

University of Pavia
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال سپتامبر 2019 ایتالیا Pavia Milan + {تعداد} بیشتر

این برنامه با هدف آموزش حرفه ای های بسیار حرفه ای با زمینه ای جامع در طراحی دینامیک خودرو و قادر به کار در تمام مراحل طراحی و توسعه وسیله نقلیه از شبیه سازی دینامیکی برای آزمایش نمونه اولیه و خودرو پیش تولید است.

استاد روابط بین الملل

University of Milan - Department of International, Legal, Historical, and Political Studies
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 2 سال ها اکتبر 2019 ایتالیا Milan + {تعداد} بیشتر

برنامه کارشناسی ارشد در روابط بین الملل (REL) از یک منظر جهانی به شما آموزش عالی و پیشرفته در رشته های سیاسی، حقوقی، اقتصادی و تاریخی می دهد.

استاد در مد جهت: مارک

Milano Fashion Institute
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال درخواست اطلاعات ایتالیا Milan

مدیریت کسب و کار یک شرکت مد به معنای ترکیب بازاریابی مد، مدیریت مد و خرده فروشی مد است. در استاد در مد مد: نام تجاری

کارشناسی ارشد مدیریت کارکنان

MELIUSform Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 7 ماهها اکتبر 2019 ایتالیا Rome Milan Padua + {تعداد} بیشتر

استاد اجرایی MELIUSform در بخش کارکنان، در حال حاضر در نسخه 30 خود، با هدف تشکیل متخصصان HR که قادر به کارکردن به طور موثر در زمینه های مختلف از عملکرد منابع انسانی، در شرکت و در انجام فعالیت های مشاوره.