TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی ایتالیا 2019‏

میلان مرکز اقتصادی و مالی ایتالیا است و خانه را به بورس را دارند. این نیز یکی از مد و طراحی پایتخت برجسته ترین جهان با برخی از بهترین طراحان شروع کردن آن میلان. دانش آموزان که انتخاب کنید به دنبال یک استاد در میلان پیدا زیادی برای افزایش آموزش و پرورش فارغ التحصیل خود، مانند بهره گیری از هنر، فرهنگ، موسیقی، تئاتر، و خرید، و همچنین به عنوان کاوش بسیاری از مکان های تاریخی و مذهبی در شهرستان.

است طیف گسترده ای از استاد در برنامه های میلان وجود دارد، به ویژه در زمینه های کسب و کار، طراحی، و مد. دانش آموزان به دنبال یک استاد در میلان خواهد برنامه درسی که به طور کلی شامل دروس دوره، کارآموزی، و پایان نامه کارشناسی ارشد را تجربه کنند. بسیاری از استاد در برنامه های میلان را حداقل یک سال از مطالعه تمام وقت، با این حال طول برنامه و الزامات بسته به برنامه خاص، و نیز پاره وقت و گزینه های مطالعه آنلاین وجود دارد.

اگر شما علاقه مند در کارشناسی ارشد در میلان، سپس نگاه را از طریق بسیاری از گزینه های برنامه زیر را بگیرند و آنچه که در انتظار شما!

نتایج Filter

مدیریت لوکس (میلان) - برنامه انگلیسی

Il Sole 24 ORE Business School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 10 months نوامبر 2019 ایتالیا Milan

کالاهای لوکس، مد و شیوه زندگی، یکی از مهمترین مناطق تعالی ایتالیایی هستند. استاد ما در مدیریت بین المللی مدیریت لوکس دانش آموزان را با دانش و قابلیت های مورد نیاز شرکت های در صنعت لوکس فراهم می کند.

کارشناسی ارشد در طراحی رنگ

POLI.design
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year اکتبر 2019 ایتالیا Milan

استاد تخصصی طراحی و تکنولوژی رنگ که در همکاری با Associazione Italiana Colore برگزار شد، با هدف ارائه آموزش های پیشرفته به حرفه ای ها، به منظور کمک به آنها برای درک و مدیریت بسیاری از مسائل مربوط به فن آوری و طراحی، اغلب در بسیاری از زمینه های انضباطی، معمول از همه آن بخش های حرفه ای و تحقیقاتی که در آن استفاده و مدیریت رنگ ضروری است.

استاد مدیریت برند و ارتباطات (در همکاری با CBA Design - Carmi Ubertis)

IED – Istituto Europeo di Design Milan
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year نوامبر 2019 ایتالیا Milan

16th Edition - استاد مدیریت و ارتباطات برند متخصصان را قادر می سازد تا فعالیت های نام تجاری را مدیریت و تعریف یک استراتژی نام تجاری که ارزش های ملموس کیفیت و عملکرد و ارزش های نامشهود مانند تمایز، ارتباط و تصاویر را تعریف کند. کار در شرکت ها یا سازمان ها، هر دو می توانند از یک زبان خلاقانه استفاده کنند و از فرایندهای فنی و استراتژیک برخوردار باشند. بسیاری از شرکت ها مانند Swarovski، Lierac، Deborah، Comete Gioielli، TucanoUrbano، Red Bull، Milanosport، Decathlon، Crodino، Carrefour و Nintendo فقط برای اشاره به تعداد کمی از آنها تصمیم گرفتند ارزش و تخصص خود را با دانش آموزان IED به اشتراک بگذارند، تازه و چند جانبه از دیدگاه، به منظور توسعه یک پروژه استراتژیک برای نام تجاری خود. استاد در همکاری با CBA و Carmi e Ubertis سازماندهی شده است.

کارشناسی ارشد در مد کسب و کار

IFDA Italian Fashion & Design Academy
پردیس دانشگاهی تمام وقت 8 months ژانویه 2020 ایتالیا Milan

سیستم مدرن نه تنها از افراد خلاق تشکیل شده بلکه بالاتر از تمام مدیران متخصص است که خلاقیت دیگران را به یک کسب و کار واقعی تبدیل می کنند.

کارشناسی ارشد در طراحی ویژوال

RM Istituto Moda e Design Milano
پردیس دانشگاهی تمام وقت 10 months نوامبر 2019 ایتالیا Milan

ده ماه فوق العاده ای ده مطالعه بزرگ در کلاس درس، یک ماه، با شخصیت های کلیدی آن. ده فرصت منحصر به فرد برای یادگیری به طور مستقیم از قهرمانان. استاد Raffles Milano بالاخره کسی در مورد آن فکر کرد اگر جهان جغرافیایی از کشتی های ارتباطی است، چه ابزارهایی باید ما را مطمئن کنیم که پیام ها در خیابان ها از بین نمی روند؟ طراحی بصری نظم و انضباط کسانی است که جریان های بزرگ اطلاعات و محتوا را طراحی می کنند. در هر نشانه یک واکنش دنبال می شود. در هر مرحله یک مبادله دنبال می شود. مهم این است که آنها سازنده، درست و جالب هستند.

کارشناسی ارشد در طراحی مد

Accademia del Lusso
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year اکتبر 2019 ایتالیا Milan

کارشناسی ارشد مد طراحی یک طراح مد را می سازد که می تواند به راحتی به منطقه محصولی از کسب و کارهای مد و لوکس وارد شود. این دوره به بررسی تعدادی از عناصر خلاق و طراحی و همچنین شرکت کنندگان آموزش در جنبه های فنی تولید صنعتی مد می پردازد. مانند برنامه ریزی جمع آوری، فروش، هزینه و پردازش.

کارشناسی ارشد در مد طراحی لباس مردانه

RM Milan - International Fashion and Design School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 10 months فوریه 2020 ایتالیا Milan

چرا؟ مد آموزش در مورد زیبایی، توانایی ابراز افکار و احساسات، بیان مستقیم ترین دنیای معاصر است: رنگ ها، شکل ها و مواد در هماهنگی کامل. این پر جنب و جوش ترین اشکال هنری است که در زندگی واقعی زندگی می کنند. همانطور که در یک تئاتر بزرگ "pièce"، گرفتن صحنه فقط درست است در بازی گدایی بسیار مهم است، اما بخشی از آن نمی تواند برای کل ایستادگی کند. برای داشتن توانایی برای برنده شدن در مصرف کنندگان به طور فزاینده ای تحریک شده و احتمالا اشتباه گرفته شده است که با استفاده از آموزش جامع فنی، به اصول اولیه بازگردید.

کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی مدیریت منابع انسانی

Up Level School of Management
پردیس دانشگاهی 136 hours نوامبر 2019 ایتالیا Milan

برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت مهمانداری در سطح بالا یک دوره حرفه ای در صنعت مدیریت هتل است که دانش آموزان آن را قادر می سازد تا دانش لازم را بدست آورند تا موقعیت های مدیریتی را بدست آورند.

استاد روابط بین الملل

University of Milan - Department of International, Legal, Historical, and Political Studies
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 2 years اکتبر 2019 ایتالیا Milan + {تعداد} بیشتر

برنامه کارشناسی ارشد در روابط بین الملل (REL) از یک منظر جهانی به شما آموزش عالی و پیشرفته در رشته های سیاسی، حقوقی، اقتصادی و تاریخی می دهد.

کارشناسی ارشد در اقتصاد محیطی و غذایی (EFE)

University of Milan - Department of Environmental Science and Policy
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 years اکتبر 2019 ایتالیا Milan

مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد محیط زیست و غذا (EFE) یک برنامه با کیفیت بالا در سطح بین المللی است که به منظور ارائه دانش آموزان به دانشجویان از پیشینه عالی علمی و یک نگرش عملی است. این درجه یک چشم انداز امیدوار کننده برای حرفه ای حرفه ای آینده را در زمینه های اقتصادی چالش برانگیز اقتصاد پایدار و مدیریت سیستم کشاورزی می گذارد.

کارشناسی ارشد - "کارشناسان و مدیران در سیستم های مدیریت کسب و کار - کیفیت - ایمنی - محیط زیست - انرژی" 72 نسخه

UNINFORM
پردیس دانشگاهی تمام وقت 9 months می 2019 ایتالیا Rome Milan + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد - "کارشناسان و مدیران در سیستم های مدیریت کسب و کار - کیفیت - ایمنی - محیط زیست - انرژی" نسخه 72 نشان دهنده طولانی ترین در حال اجرا، به روز رسانی و انجام کارشناسی ارشد در سیستم های مدیریت مجتمع، امروز نیز با مسائل جدید در حال ظهور و مهارت های حرفه ای جدید خروجی: از ENERGY و "کار سبز" تا مجوز محیط زیست تک، از مسئولیت اداری شرکت ها تا مدیریت زباله.

استاد اجرایی جهانی در عملیات و مدیریت زنجیره تامین (GEMOS)

MIP Politecnico di Milano School of Management
پردیس دانشگاهی پاره وقت 12 months اکتبر 2019 ایتالیا Milan اسپانیا Barcelona چین Beijing + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد اجرایی عملیات و مدیریت زنجیره تامین (GEMOS) یک دوره آموزشی دوازده ماهه است که در دو مدرسه اروپایی، MIP Politecnico di Milano در میلان (ایتالیا) و مدرسه کسب و کار EADA در بارسلونا (اسپانیا) تدریس می شود. با یک هفته بین المللی ویژه در دانشگاه پکن Jiaotong در چین.

کارشناسی ارشد در تجارت بین الملل در چین (MIBC)

Università LUM Jean Monnet School of Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت فوریه 2020 ایتالیا Milan

در میلان، در ویلنا کلیریسی، در زمینه تاریخی بین فرهنگ دیوانی و باغ های باشکوه ایتالیایی، دانشکده مدیریت دانشگاه لووم ژان مونت مرکز بین المللی خود را میزبانی خواهد کرد و برنامه های استادانه جدیدی برای حرفه های جدید ارائه می دهد.

برنامه پس از کارشناسی در طراحی و توسعه دینامیک خودرو

University of Pavia
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year سپتامبر 2019 ایتالیا Pavia Milan + {تعداد} بیشتر

این برنامه با هدف آموزش حرفه ای های بسیار حرفه ای با زمینه ای جامع در طراحی دینامیک خودرو و قادر به کار در تمام مراحل طراحی و توسعه وسیله نقلیه از شبیه سازی دینامیکی برای آزمایش نمونه اولیه و خودرو پیش تولید است.

کارشناسی ارشد در قرارداد، ادعای و مدیریت تاخیر در کارهای ساختمانی

Scuola Master Fratelli Presenti
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت 550 hours سپتامبر 2019 ایتالیا Milan + {تعداد} بیشتر

استاد فرصت یک مرحله (550 ساعت کار) را در برخی از شرکت های معروف ارائه می دهد: بسیاری از پیمانکاران بزرگ بزرگ، شرکت های مهندسی و تولید کنندگان قبلا به ما ثابت کرده اند که بسیار علاقه مند به استخدام تکنسین های مجهز به مجموعه ای از مهارت های استاد خواهد شد فراهم کند