TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی ایتالیا 2019‏

مطالعات در سطح کارشناسی ارشد شامل مطالعه تخصصی در زمینه تحقیق و یا یک منطقه از عملکرد حرفه ای. سود مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد سطح بالاتری از تسلط بر موضوع. سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند در هر نقطه از یک سال به سه یا چهار سال طول می کشد. قبل از اینکه شما می توانید فارغ التحصیل، شما معمولا باید ارسال و دفاع از پایان نامه، مقاله طولانی است که نقطه اوج پژوهش تخصصی خود را.

یک استاد، که یک تا دو سال تحصیل طول می کشد برای دریافت، ممکن است کمک به دانش آموزان مهارت های حرفه ای خود را بهبود بخشد و به دست آوردن دانش در رشته انتخابی خود. این بهبود در مهارت ها و دانش ممکن است به یک حرفه ای بسیار ماهر با فرصت هایی برای پیشرفت منجر شود.

 

ایتالیا، رسما به جمهوری ایتالیایی، یک جمهوری پارلمانی واحد در اتحادیه اروپا، واقع در جنوب اروپا است. در شمال، آن مرز فرانسه، سوئیس، اتریش، و اسلوونی در امتداد رشته کوه های آلپ.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مقایسه کنید 2019‏

نتایج Filter

استاد در ترجمه تخصصی

University of Bologna
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها اکتبر 2019 ایتالیا Forli

در این دوره 2 ساله کارشناسی ارشد در زمینه ترجمه تخصصی، شما به عنوان یک متخصص زبان آموزش خواهید داد، آموزش حرفه ای ترجمه، تجدید نظر و اصلاح متون و محصولات چند رسانه ای / صوتی و تصویری در انواع مختلفی از دامنه های تخصصی، از جمله ارتباطات فنی، تجاری و چند رسانه ای صنعت چاپ و نشر

استاد در امور بین الملل و بازار

University of Bologna
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 ایتالیا Forli

IPM یک برنامه درجه دوم چرخه است که به طور کامل به زبان انگلیسی آموزش داده می شود که در تقاطع علوم سیاسی، روابط بین الملل، اقتصاد بین المللی و مدیریت بین المللی طراحی شده است.

کارشناسی ارشد تحقیقات و مطالعات بین رشته ای در اروپای شرقی

University of Bologna
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها اکتبر 2019 ایتالیا Forli

MIREES یک برنامه فارغ التحصیل نوآورانه است، به طور کامل به زبان انگلیسی، منحصر به فرد در ایتالیا و اروپا، اختصاص داده شده به دانش آموزان که دارای پیش دانشگاهی BA در اقتصاد، سیاست، روابط بین الملل، تاریخ، مطالعات کشاورزی و یا فرهنگی در بزرگ، و در حال حاضر مایل به به دست آوردن تخصصی و عمیق دانش از کشورهای پسا سوسیالیستی در حال گذار، کشورهای عضو جدید اتحادیه اروپا پس از گسترش در سالهای 2004 و 2007، و همچنین کشورهای همسایه جدید شرق اروپا.

استاد اقتصاد و مدیریت: مدیریت مواد غذایی

University of Bologna
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 ایتالیا Forli

مدیریت مواد غذایی (FoodSys) یک برنامه دوره 2 ساله دوره 2 ساله است که به طور کامل به زبان انگلیس با رویکرد بین رشته ای و دیدگاه بین المللی طراحی شده است.

استاد اقتصاد و مدیریت: کسب و کار و اداره

University of Bologna
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 ایتالیا Forli

کسب و کار و مدیریت یک دوره 2 ساله دوره ریاضی است که به طور کامل به زبان انگلیس با رویکرد بین رشته ای و دیدگاه بین المللی طراحی شده است. این برنامه بر روی ارتباط بین زمینه های مختلف دانش و موقعیت های مدیریت زندگی ایجاد می کند تا تصمیم گیرندگان فعال، مدیران و رهبران حرفه ای را در بخش های مختلف کسب و کار در زمینه های بین المللی توسعه دهد. به عنوان مدیران آینده، مشاوران و کارآفرینان دانش آموزان دانش پیشرفته در مورد مدیریت کسب و کار، مدیریت استراتژیک، رفتار سازمانی همراه با مهارت های کمی، همکاری و مهارت های کارآفرینی مرتبط با پروژه های نوآوری و راه اندازی کسب و کار را بدست خواهند آورد.

کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا

University of Bologna
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 ایتالیا Forli

برنامه مهندسی هوا و فضا از University of Bologna تولید حرفه ای با سطح بالایی از آمادگی و تخصص، قادر به پر کردن موقعیت های فنی و مدیریت در زمینه های کار است که نیاز به مهارت های خاص در علوم پایه و مهندسی صنعتی، با تمرکز خاص در مهندسی هوافضا.