Filter
درجه های کارشناسی ارشد
ایتالیا Catanzaro نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی ایتالیا 2019‏

کارشناسی ارشد به تکمیل یکی از برنامه های تحصیلی ارشد اشاره دارد که دانشجویان را در جهت ارتقای دانش خود در یک حوزه خاص و یا پیشرفت در کار و حرفه خود آماده می سازد. بیشتر کارشناسی های ارشد از سوی دانشگاههای دولتی یا ایالتی ارائه می شوند.

پس از دریافت مدرک کارشناسی، بسیاری از دانش آموزان تصمیم به افزایش تجربه و آموزش و پرورش خود را با مقطع کارشناسی ارشد. کارشناسی ارشد ممکن است حدود دو سال را به دست آورند، و برنامه های ارائه شده در بسیاری از مناطق مختلف به طوری که دانش آموزان می توانند تاکید که برای آنها و اهداف آنها کار می کند پیدا کنید.

 

ایتالیا، رسما به جمهوری ایتالیایی، یک جمهوری پارلمانی واحد در اتحادیه اروپا، واقع در جنوب اروپا است. در شمال، آن مرز فرانسه، سوئیس، اتریش، و اسلوونی در امتداد رشته کوه های آلپ.

کاتانزارو دارای بسیاری از موسسات که ارائه آموزش در زمینه های هنر و فرهنگ. این مرکز فرهنگی قابل توجه است خانه را به هنرمندان بسیاری از جمله از Mimmo Rotella. این محیط آموزشی کاملا صلح آمیز ارائه می دهد به تمام زبان آموزان.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مروری بر تمامی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

fisD consortium

طراحی بازسازی شهرستان، دنبال با رویکرد جامع بر اساس بهبود تواناییها و ظرفیتهای ذینفع لازم به بازیگران کلیدی در فرایند های پیشرفته از توسعه پایدار شهری و نوسازی، از نظر طر ... [+]

جمعیت رو به رشد، مهاجرت، شهرنشینی کنترل نشده، آلودگی، مناطق تک کاره رها شده، میراث تهدید، مصرانه از راه حل های جدید نما چالش های به یاد ماندنی از نظر مسکن، حمل و نقل، انرژی، محیط زیست، بهداشت و شمول اجتماعی. این بسیار مهم می شود بازسازی از شهرستان. این موضوع خطاب در سطح جهانی دوره کارشناسی ارشد به نام reCity. البته ایجاد شده برای نسل جدیدی از حرفه ای ها که می خواهید برای طراحی و به اشتراک گذاری ایده های نوآورانه حمایت از جوامع، سهامداران، دارندگان و رهبران سیاسی به سمت شهرستانها پایدار تر است. تمرکز از reCity، طراحی بازسازی شهرستان، دنبال با رویکرد جامع بر اساس بهبود تواناییها و ظرفیتهای ذینفع لازم به بازیگران کلیدی در فرایند های پیشرفته از توسعه پایدار شهری و نوسازی، از نظر طراحی، ارتباطات، ساخت و ساز و مدیریت است از شهرستان معاصر است.هدف reCity است به تعمیق مطالعه دانشگاه و سابقه کار، یکپارچه سازی آنها با مهارت های میان رشته ای. هدف این است که برای ساخت حرفه ای در طیف گسترده ای از زمینه های مربوط به پروژه های بازسازی شهرستان مورد نیاز در بازار کار برای اشتغال موفق. در reCity، دانش آموزان، واجد شرایط از سراسر جهان، کار در تیم های بین رشتهای، در نظر مسائل را از دیدگاه های چندگانه، به دست آوردن بینش از رهبران صنعت، ارتباط با شبکه ها و ظهور با مجموعه ای از پروژه های. ... [-]

ایتالیا Catanzaro
درخواست اطلاعات
تمام وقت
پاره وقت
2 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی