TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی ایتالیا 2019‏

درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد است. یکی در حال حاضر باید یک مدرک کارشناسی برای برنامه کارشناسی ارشد 'بازدید کنندگان اعمال می شود داشته باشد. اکثر کارشناسی ارشد 'رشته ها به دانش آموزان نیاز به تکمیل یک استاد ' ها پایان نامه یا تحقیق مقاله.

درآمد یک استاد نیاز به دو سال آموزش پس از گرفتن مدرک لیسانس. این مدرک پیشرفته ممکن است دانش آموزان برای رسیدن به اهداف آموزشی و حرفه ای خود کمک کند، به عنوان سختی از دانش آموزان قطار برنامه کمک کارشناسی ارشد در مهارت ها و دانش مورد نیاز برای زمین زندگی حرفه ای از رویاهای خود.

 

ایتالیا، رسما به جمهوری ایتالیایی، یک جمهوری پارلمانی واحد در اتحادیه اروپا، واقع در جنوب اروپا است. در شمال، آن مرز فرانسه، سوئیس، اتریش، و اسلوونی در امتداد رشته کوه های آلپ.

در میان یکی از شهرستانها بسیار قدیمی در ایتالیا، بولونیا همواره یک مکان بسیار برجسته به بازدید و به دست آوردن آموزش و پرورش بوده است. موسسات آموزشی، مانند دانشگاه Bolonga، به رخ کشیدن دانشکده تحصیلکرده و آموزش و پرورش در هنر قرون وسطی، موسیقی و فرهنگ.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مرور کنید 2019‏

نتایج Filter

استاد بین المللی تحقیقات پیشرفته در جرم شناسی (IMARC)

The International Master’s in Advanced Research in Criminology
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 هلند Rotterdam بلژیک Ghent بریتانیا Canterbury ایتالیا Bologna + {تعداد} بیشتر

The International Master's in Advanced Research in Criminology (IMARC) تنها برنامه 2 ساله موجود در جرم شناسی است که بر عبور از مرز، امنیت و عدالت اجتماعی تمرکز دارد. این برنامه مشترک توسط چهار دانشگاه مختلف در اروپا ارائه شده است.

مدرک کارشناسی ارشد در طیف سنجی پیشرفته در شیمی (Erasmus Mundus Joint)

University of Lille
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 فرانسه Lille آلمان Kitzscher فنلاند Helsinki لهستان Krąków ایتالیا Bologna + {تعداد} بیشتر

پیوستن به شبکه ای از 5 دانشگاه، 12 شرکای پژوهشی و صنعتی، با جامعه بین المللی فارغ التحصیل بین المللی قوی! شبکه ASC با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تبدیل شدن به کارشناسان و توسعه مهارت های بین المللی به سمت حرفه ای حرفه ای صنعتی در مشخصه طیفی از مواد و / یا مطالعات دکترا است.

استاد بین المللی سیاستگذاری (mipp)

The Johns Hopkins University School of Advanced International Studies – SAIS Europe
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال درخواست اطلاعات ایتالیا Bologna آمریکا Washington + {تعداد} بیشتر

MIPP در یک سال تحصیلی به پایان رسید. این است که برای متخصصان با تجربه که مایل به توسعه مهارت های تحلیلی و رهبری پیشرفته طراحی شده است. دانش آموزان خیاط دوره خود را به تمرکز بر مناطق بیشترین اهمیت را حرفه خود. دانش آموزان MIPP نماینده بخش های اشتغال متنوع و تجربه عملی قابل توجهی را به کلاس درس بحث.

استاد اجرایی در بازاریابی وب، رسانه های اجتماعی

Sida Group Management Academy
پردیس دانشگاهی تمام وقت 130 ساعت درخواست اطلاعات ایتالیا Ancona Bologna Rome Milan + {تعداد} بیشتر

ارتباطات تحول مهمی را طی کرده است که توسط رسانه های سنتی به رسانه های دیجیتالی جدید منتقل می شود ، بنابراین استفاده از ابزارهای ارتباطی آنلاین برای هر مشاغل مختلف براساس بخش ، محصول یا اندازه بسیار مهم می شود. از سال 2011 ، با همکاری شرکتها و همکاری با برندهای مهم ، Sida Group یک دوره کارشناسی ارشد اجرایی را به منظور دستیابی به عملیاتی کارآمد و مؤثر ، اختصاص داده شده به کسب مهارتهای نظری و عملی اختصاص داده است. چهره حرفه ای که استاد قصد تشکیل آن را دارد ، بازاریاب وب و مدیر دیجیتال است. یک حرفه ای که از هر ابزار ارتباطی آنلاین آگاهی دارد و قادر به پردازش برنامه های یکپارچه و برنامه ریزی رسانه ای ، مدیریت پروژه های توسعه استراتژیک برای شرکت است. یک چهره حرفه ای با ظرفیت در بازاریابی وب ، رسانه های اجتماعی و طراحی گرافیک برای به دست آوردن فرصت های شبکه با شناسایی مشاغل جدید ، مدیریت ارتباطات داخلی ، نظارت بر تأمین کنندگان ایده آل برای شرکت و افزایش دارایی شرکت بسیار مهم و حیاتی است.

کارشناسی ارشد در برنامه ریزی جبهه

Sida Group Management Academy
پردیس دانشگاهی تمام وقت 198 ساعت سپتامبر 2019 ایتالیا Ancona Bologna + {تعداد} بیشتر

کشف، یادگیری، بهبود، رشد. برنامه های موبایل و وب. "دوره سقوط" برای رسیدن به این اهداف بیش از دو ماه طراحی شده است، تمرکز یک برنامه کامل و جالب بدون صرف آموزش در عمق. در پایان دوره، شرکت کننده قادر به طراحی، توسعه و تست برنامه های وب با استفاده از زبان های برنامه نویسی مدرن می باشد.

کارشناسی ارشد امور مالی

Sida Group Management Academy
پردیس دانشگاهی تمام وقت 144 ساعت سپتامبر 2020 ایتالیا Ancona Bologna Rome Naples Milan + {تعداد} بیشتر

وضعیت بحران در دنیای مالی متولد شده و کل اقتصاد واقعی را تحت تأثیر عدم قطعیت ها و خطرات قرار داده است. بنابراین شرکتها مجبور به روبرو شدن هستند. در زمینه ای که با یک تکامل پویا و نامنظم مشخص می شود ، گسترش "فرهنگ سازمانی" (به ویژه در میان شرکت های کوچک و متوسط) ، جهت گیری برای ایجاد فرآیندهای تغییر ، به ویژه در سیستم های برنامه نویسی و مدیریت مشاغل ، ضروری است تا شرکت ها بتوانند به درستی پاسخ دهند. مشوق هایی که از عوامل بیرونی ناشی می شوند. از آنجا که کارآفرینان مناسب ترین تصمیمات را در مورد درک عمیق از بازار محلی در گذشته اتخاذ کرده اند ، تجربه و شهود آنها برای تضمین موفقیت و بقای یک سازمان امروزی کافی است. این دلیلی است که دوره کارشناسی ارشد برای ارائه تکنیک ها و روشهای عملی به شرکت کنندگان خود ، به منظور ایجاد ابزارهای کنترل مدیریت شرکت ، برای اجرای عاقلانه هر شرکت ، مستقل از ابعاد ، طراحی کرده است.

کارشناسی ارشد مدیریت پایان ضایعات و اقتصاد دایره ای

Sida Group Management Academy
پردیس دانشگاهی پاره وقت 96 ساعت فوریه 2020 ایتالیا Bologna Rome Verona + {تعداد} بیشتر

هدف اصلی از استاد زباله

استاد در TQM 4.0 - مدیریت کیفیت جامع

Sida Group Management Academy
پردیس دانشگاهی تمام وقت 140 ساعت فوریه 2020 ایتالیا Bologna Rome Naples Verona Milan + {تعداد} بیشتر

استاد با هدف آموزش یک شخصیت حرفه ای برای توسعه دانش و مهارت در زمینه های مربوط به قوانین مربوط به سیستم های کیفیت، ایمنی، محیط زیست، انرژی و اطلاعات و همچنین مهارت های برنامه ریزی است. به همین دلیل، شخصیت حرفه ای در شرکت به عنوان یک سطح مدیریتی برای تضمین کیفیت محصولات / خدمات ارائه شده توسط شرکت به مشتریان وارد می شود.

استاد اجرایی سیستم های کیفیت و ایمنی کشاورزی

Sida Group Management Academy
پردیس دانشگاهی تمام وقت اکتبر 2019 ایتالیا Ancona Bologna Rome Verona + {تعداد} بیشتر

استاد اجرایی سیستم های کیفیت و ایمنی کشاورزی یک دوره تخصصی با هدف کسانی است که می خواهند حرفه ای و یا تخصص خود دانش و مهارت خود را با فعالیت در یک بخش پیچیده و به طور مداوم در حال توسعه مانند بخش کشاورزی و مواد غذایی. دوره آموزشی شامل حضور مدولهای پیشنهادی برای امتحانات صلاحیت می باشد: "حسابرسان / حسابرسان اصلی سیستم های مدیریت کیفیت"، "حسابرسی داخلی ایمنی مواد غذایی 222200" و "دوره ای برای واجد شرایط بودن حسابرسی داخلی برای استانداردهای بین المللی زنجیره ای" توزیع. "

استاد اجرایی در مدیریت هتل

Sida Group Management Academy
پردیس دانشگاهی آنلاین پاره وقت 96 ساعت نوامبر 2019 ایتالیا Ancona Bologna Rome Verona + {تعداد} بیشتر

گردشگری مطمئناً منطقه ای است که دارای پیشرفت و پیشرفت است. به دست آوردن مهارتهای مدیریتی به روز شده و داشتن ابزارهای مناسب و رقابت پذیری بسیار مهم است. برای تفسیر این تقاضای بازار و انجام تجزیه و تحلیل نیازها ، گروه Sida یک استاد اجرایی را از طریق مهارتهای فنی و عملی کسب شده که لازم است برای تهیه و متناسب با متن امروز به دست آورد ، مهمان نوازی اختصاص داده است. استاد قصد دارد یک شخصیت حرفه ای را برای تبدیل شدن به مدیر هتل آموزش دهد. و اطمینان حاصل كنید كه داوطلبان می دانند كه چگونه می توانند نقش مهمی در هتل داشته باشند ، اینكه بتوانند ارزش ارزش افزوده ای را به شركت اضافه كنند و فقط برای پوشش نقش های عملیاتی مورد استفاده قرار نگیرند. استاد نامزدها را به سمت صنعت آماده می کند.

کارشناسی ارشد اجرایی در سازمان مدیریت منابع انسانی ، توسعه

Sida Group Management Academy
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت 188 ساعت نوامبر 2019 ایتالیا Ancona Bologna Rome Naples Milan + {تعداد} بیشتر

در طی چند سال گذشته ، مدیریت منابع انسانی به عنوان یک استراتژی مهم تجاری در شرکت ها نقش اساسی داشته است. در نتیجه ، مدیران منابع انسانی باید در تصمیم گیری در جایگاه های برتر خود نقش فزاینده ای داشته باشند. با توجه به مهارتهای به دست آمده از طریق استاد ، نامزدها برای شرکتهای خود شرکای استراتژیک خواهند بود و راه حلهای خلاقانه ای را برای مدیریت مهم در اختیار مدیریت برتر قرار می دهند. علاوه بر این ، استفاده از سیستم های دیجیتال در مدیریت شرکت بسیار گسترده و مهم شده است: به همین دلیل مدیران امروز باید بدانند که چگونه می توانند از تمام آن فناوری های جدید استفاده کنند که به آنها امکان می دهد عوامل بنیادی مانند منابع انسانی ، خرید و استخدام را کنترل کنند.

استاد اجرایی در مدیریت پرسنل و مدیریت منابع انسانی

Sida Group Management Academy
پردیس دانشگاهی تمام وقت اکتبر 2019 ایتالیا Ancona Bologna Rome Naples Verona Milan + {تعداد} بیشتر

استاد اجرایی مدیریت و مدیریت پرسنلی یک دوره آموزشی عملی و موثر است که با هدف دستیابی به تجربه مستقیم از افرادی که در زمینه منابع انسانی کار می کنند، دانش و مهارت هایی که می توانند در محل کار صرف شوند، طراحی شده است. .

کارشناسی ارشد هنر، موزه شناسی و مدیریت

University of Bologna
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 ایتالیا Bologna

برنامه درسی بین المللی کارشناسی ارشد هنر، موزه شناسی و کارآموزی با هدف بحث در مورد متدولوژی های مختلف در زمینه های ارزش گذاری هنر، علم شناسی، و کاردستی در یک نگاه بین المللی است.

کارشناسی ارشد در هوش مصنوعی

University of Bologna
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 ایتالیا Bologna

کارشناسی ارشد دو ساله هوش مصنوعی، شایستگی و تخصص جامع در زمینه های بنیادی و برنامه های نوآورانه هوش مصنوعی را فراهم می کند.

استاد در فیزیک

University of Bologna
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 ایتالیا Bologna

استاد فیزیک هدف آن تشکیل دانش آموزان با مهارت در زمینه های مختلف فیزیک است، بر اساس یک زمینه علمی جامد بین رشته ای. فارغ التحصیلان فیزیک به خاطر دیدگاه های بازماندگان، چند رشته ای و توانایی آنها در استفاده از رویکرد علمی به تجزیه و تحلیل مشکلات پیچیده قدردانی می شوند.