Filter
درجه های کارشناسی ارشد
ایتالیا Bari نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی ایتالیا 2019‏

کارشناسی ارشد به تکمیل یکی از برنامه های تحصیلی ارشد اشاره دارد که دانشجویان را در جهت ارتقای دانش خود در یک حوزه خاص و یا پیشرفت در کار و حرفه خود آماده می سازد. بیشتر کارشناسی های ارشد از سوی دانشگاههای دولتی یا ایالتی ارائه می شوند.

کارشناسی ارشد یک برنامه علمی در سطح کارشناسی ارشد است که حدود دو سال طول می کشد فراتر از مدرک کارشناسی دریافت است. کارشناسی ارشد در بسیاری از تخصص های مختلف ارائه شده، و بسته به مدرسه، آنها نیز ممکن است آنلاین و یا در فرد ارائه می شود. درآمد یک استاد ممکن است به فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان افزایش منجر شود.

 

 

رسما به عنوان جمهوری ایتالیا شناخته شده، این کشور در جنوب اروپا یافت می شود. زبان رسمی ایتالیایی است و پایتخت فرهنگی غنی رم است. بسیاری از قدیمی ترین دانشگاه جهان 'هستند در ایتالیا واقع شده است، به ویژه دانشگاه بولونیا (تاسیس 1088). سه برتر فارغ التحصیل دانشکده های با "دانشگاه وضعیت "، سه موسسه با وضعیت دکترا دانشکده، که در دوره کارشناسی ارشد و سطح تحصیلات تکمیلی عمل وجود دارد.

باری مرکز استان باری ارائه می دهد خدمات مفید برای آموزش و پرورش. آن است که تعدادی از دانشگاه های معروف، و کالج که ارائه استاندارد با شکوه از آموزش و پرورش در رشته های مختلف.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مقایسه کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

SESEF - Società Europea per i Servizi e la Formazione

برنامه درسی از هر استاد با کارآموزی حداقل 500 ساعت (3 ماه) به پایان می رسد. کارآموزی را می توان در ایتالیا در کل قلمرو ملی و یا در خارج از کشور انجام شده است. ... [+]

برنامه درسی از هر استاد با کارآموزی حداقل 500 ساعت (3 ماه) به پایان می رسد. کارآموزی را می توان در ایتالیا در کل قلمرو ملی و یا در خارج از کشور انجام شده است.

دانش آموز کارآموزی خود به طور مستقیم تعیین، موقعیت یابی در میان شرکت های ارائه شده توسط مدرسه یا توسط کانال های دیگر جستجو. بنابراین فعال شدن مرحله زمان استاد که در آن دانش آموز فعال ترین است.

برای این منظور SESEF برای فارغ التحصیلان آن ابزارهای مدیریت قرار دادن، که متشکل از تاسیس:کمک به دانش آموزان برای شناسایی اهداف حرفه ای خود را در رابطه با منافع و ارزش های خود را.ارائه آموزش در کلاس درس خاص در تکنیک های کارآموزی تحقیق، نوشتن CV حرفه ای و پوشش نامه، آماده سازی مصاحبه؛ارائه یک لیست مفصل از شرکت های ارائه کارآموزی.... [-]
ایتالیا Bari
درخواست اطلاعات
ایتالیایی
تمام وقت
7 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی