Filter
درجه های کارشناسی ارشد
اوگاندا Kampala نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اوگاندا 2019‏

کارشناسی ارشد به شما می دهد فرصت را به هر دو بیشتر درک خود را از یک سوال خاص را خاموش و یا در راه با استفاده از کاملا متفاوت مهارت شما از مدرک کارشناسی قبلی خود را به دست آورد.

کسب یک مدرک پیشرفته مانند یک استاد ارائه می دهد که توانایی افزایش مجموعه ای از مهارت های خود را و احتمالا بهبود شانس اشتغال خود را در همان زمان. برنامه های استاد ممکن است ارائه آنلاین و یا نیمه وقت، به طوری که دانش آموزان می توانند تحصیلات خود را در شیوه ای است که برای آنها مناسب را دنبال کنند.

 

اوگاندا 'سیستم آموزش و پرورش است از استانداردهای علمی و آموزشی دقیق ترین در شرق آفریقا. افزایش تعداد دانشجویان از غرب در بسیاری از دانشگاه ها در دانش آموزان Uganda.Foreign انتخاب به تحصیل در اوگاندا به دلیل این کشور نسبتا امن و پایدار در مقایسه با کشورهای دیگر در آفریقا در نظر گرفته خود جلب کرد.

این شهرستان از کامپالا بزرگترین است، علاوه بر این که پایتخت جمهوری اوگاندا. این یک جمعیت بزرگ از بیش از 1.4 میلیون نفر و میزبان تعدادی از موسسات آموزش عالی در داخل مرزهای آن است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را جستجو کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Esami Business School

این برنامه به گونه ای سازگار است که فعالیت های یادگیری در سایت را با فعالیت های خارج از سایت ترکیب کند. فعالیت های شدید در یادگیری در محل قبل از خواندن آماده سازی و تمرین ... [+]

اهداف

این برنامه برای کمک به فرد، سازمان ها و کل جامعه در آفریقا طراحی شده است. فعالیت های کارآفرینی در سراسر جهان به شدت تبلیغ می شود. در هر جامعه، نیاز به کسب و کار جدید نمی تواند بیش از حد مورد توجه قرار گیرد. سازمان های موجود نیز نیاز به ایده ها و نوآوری های خلاقانه ای دارند که موجب بهره برداری و توسعه رویکردهای کسب و کار جدید و گسترش، تنوع و افزایش موقعیت رقابتی می شوند. همه این فرصت های شغلی برای دانش آموزان در این برنامه است.... [-]

اوگاندا Kampala
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Esami Business School

برنامه MPA شبانه به طور خاص برای مدیران مدیریت در بخش دولتی طراحی شده است. این فراهم می کند برای توسعه مدیران جوان و ارشد که بخشی از برنامه جانشینی برای رهبری اجرایی است. ... [+]

ساختار

برنامه MPA شبانه به طور خاص برای مدیران مدیریت در بخش دولتی طراحی شده است. این فراهم می کند برای توسعه مدیران جوان و ارشد که بخشی از برنامه جانشینی برای رهبری اجرایی است.

برنامه های MPA از ساعت 5:00 تا 10:00 بعد از ظهر ارائه می شود. کلاس ها به مدت دو تا سه هفته در هر دو و نیم تا سه ماه اجرا می شود.

محل های برنامه

کلاس MPA شبانه در کشورهای عضو ESAMI در مکان های زیر ارائه می شود: - آروشا، دارالسلام و موانزا، تانزانیا؛ نایروبی، کنیا؛ کامپالا، اوگاندا؛ لوساکا، زامبیا؛ لیلونگو و بلانتیر، مالاوی؛ هارا، زیمبابوه؛ وینجوک و اوشاکتی، نامیبیا؛ Mbabane، سوازیلند؛ ماپوتو، موزامبیک؛ Mahe، Seychelles... [-]

اوگاندا Kampala
سپتامبر 2019
انگلیسی
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی