MASTERSTUDIES

‏ بیابید 4‏ برنامه ارشد را انرژی جهانی

مدرک کارشناسی ارشد نشان میدهد که یک دانش آموز مورد مطالعه قرار داده یک موضوع خاص برای چندین سال، به دست آوردن یک درک عمیق از رشته انتخابی خود است. به طور کلی، این دوره از مطالعه به کسانی که قبلا مدرک کارشناسی تکمیل باز است. مدرک کارشناسی ارشد می توان در تعدادی از زمینه های مختلف را دنبال کرد.

فقط آنچه یک استاد در جهانی انرژی است؟ این درجه است که اغلب به کمک به دانش آموزان همه چیز در مورد منابع انرژی، درگیری، سیاست ها، و توسعه از منظر بین المللی یاد بگیرند. درسها ممکن است به موضوعاتی مانند حکومت انرژی، انرژی و اقتصاد، سیستم های سیاسی و انرژی، مسائل مربوط به انرژی مرزی، و انواع تولید انرژی را پوشش میدهد. بسته به نوع برنامه، دانش آموزان ممکن است مناطق جغرافیایی وسیع پوشش و یا تمرکز به شدت در مناطق خاص، مانند اتحادیه اروپا است.

مزایای زیادی برای دانش آموزان، که یکی از این مدارک تحصیلی تکمیل وجود دارد.یکی یکی از مهم این است که داشتن مدرک کارشناسی ارشد می تواند دانش آموزان در حالی که آنها به دنبال اشتغال کمک کند. یکی دیگر از مزایای بزرگ این است که دانش آموزان به طور کلی به دست آوردن یک پایگاه دانش عمیق است که می تواند در مفید در زندگی حرفه ای آینده آمده است.

هزینه یک استاد در جهانی انرژی را از یک دانشگاه به دانشگاه متفاوت است. کسانی که علاقه مند به دنبال یکی از این درجه باید مطمئن شوید که برای انجام تحقیقات مالی خود را قبل از ارتکاب به ثبت نام.

بسیاری از مشاغل مختلف را می توان با درجه در انرژی جهانی را دنبال کرد. دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به سیاستمداران یا سیاست گذاران، کار برای پیدا کردن راه حل های انرژی در مقیاس بین المللی. یکی دیگر از گزینه است که به دنبال کار با شرکت های انرژی چند ملیتی و یا سازمان های غیر دولتی. برخی از فارغ التحصیلان را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به استادان و معلمان به منظور آموزش دانش آموزان دیگر در مورد جهانی انرژی است.

اگر شما فکر می کنم شما می خواهید برای به دست آوردن یک استاد در بازارهای انرژی، پایگاه داده مدارس و برنامه ها ممکن است به شما کمک کند پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

4نتایج درانرژی جهانی Filter

کارشناسی ارشد انرژی جهانی و سیاست آب و هوا

SOAS University of London
کارشناسی ارشد(MSc)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

کارشناسی ارشد برای افرادی که در زمینه های حرفه ای مربوط به انرژی و / یا سیاست های اقلیمی مشغول کار یا برنامه ریزی شغلی هستند طراحی شده است. دانشی که می توانید در مقطع کارشناسی ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد علوم در نوآوری کشاورزی

The Australian National University | Science
کارشناسی ارشد
ژانویه 2021
<
تمام وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

در سطح جهانی کشاورزی باید تا سال 2050 بیش از 9 میلیارد نفر از مردم تغذیه کند. با تغییر اوضاع و جو و افزایش رقابت برای منابع زمین ، آب و انرژی ، بخش کشاورزی باید راه های ابتکار ...

اطلاعات بیشتر

کارشناس ارشد مدیریت انرژی جهانی (GEM)

University of Strathclyde Business School
کارشناسی ارشد(MSc)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

کارشناسی ارشد مدیریت انرژی جهانی (GEM) دوره فشرده با هدف تولید رهبران آینده در بخش انرژی است.

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد جهانی انرژی و سیاست آب و هوا (یادگیری آنلاین)

SOAS University of London
کارشناسی ارشد(MSc)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
آنلاین

MSc Global Energy and Policy Policy نسخه آنلاین مدرک دانشگاه موفق با همین نام است. تمرکز این برنامه در مرکز مطالعات و دیپلماسی بین المللی (CISD) واقع در سیاست و سیاست گذاری در ...

اطلاعات بیشتر