Filter
درجه های کارشناسی ارشد
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ بیابید ‏ برنامه ارشد را انرژی جهانی

مدرک کارشناسی ارشد نشان میدهد که یک دانش آموز مورد مطالعه قرار داده یک موضوع خاص برای چندین سال، به دست آوردن یک درک عمیق از رشته انتخابی خود است. به طور کلی، این دوره از مطالعه به کسانی که قبلا مدرک کارشناسی تکمیل باز است. مدرک کارشناسی ارشد می توان در تعدادی از زمینه های مختلف را دنبال کرد.

فقط آنچه یک استاد در جهانی انرژی است؟ این درجه است که اغلب به کمک به دانش آموزان همه چیز در مورد منابع انرژی، درگیری، سیاست ها، و توسعه از منظر بین المللی یاد بگیرند. درسها ممکن است به موضوعاتی مانند حکومت انرژی، انرژی و اقتصاد، سیستم های سیاسی و انرژی، مسائل مربوط به انرژی مرزی، و انواع تولید انرژی را پوشش میدهد. بسته به نوع برنامه، دانش آموزان ممکن است مناطق جغرافیایی وسیع پوشش و یا تمرکز به شدت در مناطق خاص، مانند اتحادیه اروپا است.

مزایای زیادی برای دانش آموزان، که یکی از این مدارک تحصیلی تکمیل وجود دارد.یکی یکی از مهم این است که داشتن مدرک کارشناسی ارشد می تواند دانش آموزان در حالی که آنها به دنبال اشتغال کمک کند. یکی دیگر از مزایای بزرگ این است که دانش آموزان به طور کلی به دست آوردن یک پایگاه دانش عمیق است که می تواند در مفید در زندگی حرفه ای آینده آمده است.

هزینه یک استاد در جهانی انرژی را از یک دانشگاه به دانشگاه متفاوت است. کسانی که علاقه مند به دنبال یکی از این درجه باید مطمئن شوید که برای انجام تحقیقات مالی خود را قبل از ارتکاب به ثبت نام.

بسیاری از مشاغل مختلف را می توان با درجه در انرژی جهانی را دنبال کرد. دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به سیاستمداران یا سیاست گذاران، کار برای پیدا کردن راه حل های انرژی در مقیاس بین المللی. یکی دیگر از گزینه است که به دنبال کار با شرکت های انرژی چند ملیتی و یا سازمان های غیر دولتی. برخی از فارغ التحصیلان را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به استادان و معلمان به منظور آموزش دانش آموزان دیگر در مورد جهانی انرژی است.

اگر شما فکر می کنم شما می خواهید برای به دست آوردن یک استاد در بازارهای انرژی، پایگاه داده مدارس و برنامه ها ممکن است به شما کمک کند پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج درانرژی جهانی

The Australian National University | Science

استاد انرژی تغییرات دوره های گسترده ای را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد یک برنامه یادگیری پیشرفته مناسب برای منافع، مهارت ها و آرزوهای شخصی خود در زمینه تغییر انرژی ... [+]

یک واحد فارغ التحصیلی دو ساله توسط کالج علمی ANU ارائه شده است

کارشناسی ارشد تغییر انرژی یک برنامه درسی رشته ای است که به شما اجازه توسعه برنامه یادگیری پیشرفته به منافع فردی، مهارت ها و آرمان های خود را در منطقه تغییر انرژی مناسب است. کلید اصلی تغییرات آب و هوایی نیاز به یک تغییر در سراسر جهان به اشکال بدون کربن تولید انرژی است. نیاز به تغییر انرژی خوبی تثبیت شده است و در عین حال نسبتا تعداد کمی از مردم با یک مرور کلی موثر است یا مهارت های چند رشته ای مورد نیاز را به طور موثر به این مسئله پیچیده کمک کنند. فارغ التحصیلان ما پیدا کردن کار در دولت، سیاست، تحقیقات علمی، توسعه و کمک سازمان ها، شرکت های چند ملیتی، و بسیاری دیگر از زمینه هیجان انگیز است. مستقیما با ANU تحقیق کنید . موسسه انرژی تغذیه ANU یکی از مقامات استرالیایی در تحقیقات انرژی، آموزش و پرورش و سیاست های عمومی است که متشکل از بیش از 200 نفر از کارکنان و دانشجویان دکترا از طیف تخصص در دانشگاه و بیش از 100 میلیون دلار در زیرساخت ها و امکانات شش نفر از محققان ما ANU عمومی بورسیه سیاست، نقش مهمی در توسعه سیاست کنار سازمان های دولتی و غیر دولتی در پایتخت ملی است.... [-]

استرالیا Canberra
January 2020
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی