TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اندونزی 2019‏

کارشناسی ارشد به دانشجویانی اعطا می شود که مقطع تحصیلی فوق لیسانس در یک رشته تحصیلی یا زمینه حرفه ای خاص را به پایان رسانده اند و در این مسیر از تسلط بالایی در حوزه مورد نظر برخوردار گردیده اند.

کسب یک مدرک پیشرفته مانند یک استاد ارائه می دهد که توانایی افزایش مجموعه ای از مهارت های خود را و احتمالا بهبود شانس اشتغال خود را در همان زمان. برنامه های استاد ممکن است ارائه آنلاین و یا نیمه وقت، به طوری که دانش آموزان می توانند تحصیلات خود را در شیوه ای است که برای آنها مناسب را دنبال کنند.

 

اندونزی، رسما به جمهوری اندونزی، یک کشور در جنوب شرقی آسیا و اقیانوسیه است.اندونزی مجمع الجزایر متشکل از حدود 17508 جزایر است

برای کسانی که علاقه مند به مطالعه در افراد مانند تاریخ و مهندسی باندونگ هستند بهترین مکان برای مطالعه است. باندونگ تا به برخی از بهترین دانشگاه های اندونزی مانند موسسه Teknologi باندونگ در باندونگ. علاوه بر این، این مکان صلح آمیز و ایده آل برای زندگی است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مقایسه کنید 2019‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد در مطالعات فرهنگی

Universitas Padjadjaran
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات اندونزی Bandung

این برنامه ارائه می دهد مطالعات میان رشته ای، چند رشته ای، و حتی فرارشته در فرهنگ و جامعه، با توجه به مسائل مطالعات حساب مانند جنسیت، نژاد، طبقه، قومیت، مذهب، و تمایلات جنسی در رسانه ها و دیگر اشکال از سایت های فرهنگی است.

کارشناسی ارشد در مطالعات ادبی

Universitas Padjadjaran
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 - 3 سال ها درخواست اطلاعات اندونزی Bandung

این برنامه ارائه می دهد دو رشته، یعنی معاصر ادبیات و علم زبان.

کارشناسی ارشد در آمار کاربردی

Universitas Padjadjaran
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1.5 سال ها درخواست اطلاعات اندونزی Bandung

برنامه کارشناسی ارشد آمار کاربردی در دانشگاه Padjadjaran تحت اندونزی اداره کل آموزش عالی (DIKTI) شماره فرمان تاسیس شد 117 / D / T / 2007 در Januari 18، 2007 توسعه یافته توسط فرمان No.6626 از Universitas Padjadjaran از رئیس / D / T / KN / 2011. این برنامه توسط گروه آمار، دانشکده ریاضی و علوم طبیعی، از Universitas Padjadjaran اداره می شود.

کارشناسی ارشد در اقتصاد (میه)

Universitas Padjadjaran
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات اندونزی Bandung

استاد اقتصاد (MIE) کارشناسی ارشد تعادل بین تئوری و عمل است. این برنامه ترکیبی از دوره ها و پایان نامه نوشتن به عنوان آخرین تکلیف

کارشناسی ارشد در علوم زیست محیطی

Universitas Padjadjaran
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 - 3 سال ها درخواست اطلاعات اندونزی Bandung

علوم محیط زیست، برنامه های این DD یک برنامه چند رشته در دانشکده تحصیلات تکمیلی، از Universitas Padjadjaran است. این برنامه برای اولین بار در سال 2011 تاسیس شد. فقط بهترین دانش آموزان انتخاب می شوند برای پیوستن به این برنامه است.

کارشناسی ارشد در مدیریت مالی خرد یکپارچه (IMM)

Universitas Padjadjaran
پردیس دانشگاهی تمام وقت درخواست اطلاعات اندونزی Bandung

این استاد دوره بین المللی یک طبقه بین المللی است، و منجر به مدرک کارشناسی ارشد از از Universitas Padjadjaran همراه با گواهینامه بین المللی IMM از دانشگاه لیدن بر اساس اتمام کارگاه های بین المللی به طور منظم و سمینارها در این دوره